Diskusní kategorie v Nových příspěvcích

Gabika
16.8.11 13:18

Diskusní Kategorie v Nových příspěvcích

No, keď som dnes už taká rozbehnutá… :-D
Veľmi by som ocenila, keby v záložke „nové příspěvky“ boli vidieť i diskusné kategórie. Ja totiž chodím na 98% akurát na záložku nových príspevkov, a keby som videla, v akej kategórii daná diskusia je, urýchlilo by mi to orientáciu (a ušetrilo čas).

Šlo by to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

weruuunka
16.8.11 13:44

Podle mě by to bylo už moc dlouhé a tudíž nepřehledné. :nevim: Když kliknu na nějakou diskuzi tak nad jejím názvem je :palec: Rychlá navigace: Diskuse » DOTAZY PRO ADMINY » Diskusní Kategorie v Nových příspěvcích a to podle mě stačí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Gabika
16.8.11 13:49

weruuunka, v predchádzajúcej verzii emimina to fungovalo, a ja som bola na to zvyknutá. Tu mi to chýba, tak sa pýtam adminov, či sa s tým dá a bude niečo robiť. (ak by nás teda bolo viac, ktoré by sme to ocenili…)

• Nahlásit
  • Citovat
weruuunka
16.8.11 13:50
Gabika píše:
weruuunka, v predchádzajúcej verzii emimina to fungovalo, a ja som bola na to zvyknutá. Tu mi to chýba, tak sa pýtam adminov, či sa s tým dá a bude niečo robiť. (ak by nás teda bolo viac, ktoré by sme to ocenili…)

Tak to nevim, tak dlouho tu nejsem. :lol: Ale prostě si to nedovedu přestavit, protože se mi to zdá dlouhé, ale třeba se pletu. :think: :-P

• Nahlásit
  • Citovat
13327
16.8.11 23:02

Také navštěvuji nejvíce záložku Nové diskuse, kde je seznam nově založených témat - po rozkliknutí dané diskuse vidíš, v jaké je sekci (často je to zřetelné ze samotného názvu diskuse).

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
17.8.11 08:40
admin píše:
Také navštěvuji nejvíce záložku Nové diskuse, kde je seznam nově založených témat - po rozkliknutí dané diskuse vidíš, v jaké je sekci (často je to zřetelné ze samotného názvu diskuse).Tereza

No,až po rozkliknutí uvidím, čo tam je. Pripadá mi lepšie, keby som si danú tému, ktorá má trebárs nejednoznačný názov, rozkliknúť nemusela. Funguje to tak na niekoľkých ďalších serveroch, fungovalo to i na emimine. Tak sa len pýtam, či by ste to tam dali znovu.

Som na emimine už viac než 7 rokov, za celú tú dobu som na adminov mala len niekoľko otázok, snáď menej než 5, prečo je tak ťažké získať priamu odpoveď na priamu otázku?

• Nahlásit
  • Citovat
13327
17.8.11 12:52

Určitě to nějak vymyslíme, aby to bylo jasné hned v seznamu Nových diskusí :wink:

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Gabika
17.8.11 13:06

Díky! :-)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu