Rodič u dítěte v nemocnici

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petr_13
Povídálka 38 příspěvků 12.04.18 11:00
Dítě a rodič v nemocnici

Prosím chytré hlavy o radu.

Jak je to s pobytem rodiče u dítěte v rámci operace? Co když v nemocnici pro rodiče nemají lůžko? Můžu si vzít spacák a prostě odmítnout odejít? Syn 4 roky.
Já ho tam prostě samotného nenechám!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Tableta
Závislačka 3381 příspěvků 12.04.18 11:05

Můžeš :) Kdyby se jim to nelíbilo, odkaž je na Základní listinu práv a svobod

gazacka
Nováček 1 příspěvek 12.04.18 11:06

Taky bych ho nikdy nenechala samotneho v tomto veku…je smutne, ze se toto vubec musi resit :( melo by to byt automaticke, ze tam snim muze rodic zustat…

Petra Z
Hvězda diskuse 51414 příspěvků 12.04.18 11:07

@Petr13 u nás s tím nikdy problém nebyl. vzdycky jsem byla se synem taky. I na JIP

Kobilka_21
Povídálka 25 příspěvků 12.04.18 11:09

Nemocnice musí najít vhodné řešení, tedy buď někde zapůjčí lůžko nebo ho prostě někde koupí. Některé nemocnice se jen na malý počet lůžek vymlouvají, zkus jim pohrozit vedením a uvidíš, jak hned bude postel volná.

Uživatel je onlineHadumi
Extra třída :D 12877 příspěvků 12.04.18 11:10

Máš právo, maximálně na tebe lékař zavolá PČR, ale násilím tě neodtáhnou.

Petr_13
Povídálka 38 příspěvků 12.04.18 11:11

Tohle neni JIP ani ARO, ale prostě ho tam samotného nenechám. Operace bude náročná. Ten stres a všechno okolo. Díky, beru si spacák a když prostě nebude místo, tak prostě na zemi místo bude :)

Aliik
Echt Kelišová 8199 příspěvků 12.04.18 11:12

Máš právo na to tam zůstat. Ale oni mají právo zamítnout Ti spacák nebo cokoli (kvůli hygieně atd.), takže to dlouhodobě nedáš. Měli jsme 3 letou dceru na infekčním (průjem), já jsem byla doma s novorozencem, a manžel byl u postýlky do večera, pak odjel a ráno v 6 zase přijel. Měl u postýlky jen malou dřevěnou židličku a tak 1m2, tak říkal, že by to celou noc nedal. Ale když zpětně vidíme, že dcera měla trauma ještě 2 roky, tak se měl kousnout a zůstat (byla tam 2 noci) ;)

Petr_13
Povídálka 38 příspěvků 12.04.18 11:19

To je přesně ono. Já tam prostě zůstat musím a přes to nejede vlak.
Jen ten přístup nemocnice mě dostal. Ještě to hodlám nějak v této nemocnici řešit, ale jsem také kousek od toho tu operaci zrušit.

elen-ka
Extra třída :D 11158 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 11:19

@Petr13 byla jsem s 5-letou dcerou v nemocnici na operaci. Pobyt mi hradila moje zdravotní pojištovna. Na pokojích byly „postýlky“ pro děti a na proti nim postele pro dospělého. Ale při objednávání termínu se mě ptali, zda budu zůstávat s dcerou či ne. Takže pokud jde o plánovanou operaci, tak s lůžkem pro dospělého je počítáno, když při domluvení termínu řekne, že zůstane s dítětem.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 12.04.18 11:22

Ja si teda taky neumim predstavit, ze bych tam takto male dite nechala a odesla 8o Nikdo, ani policie, te nemuze nutit opustit vlastni dite, takze ja bych se bila jako lev :oops: i kdybych mela spat na zemi bez spacaku, nebo sedet celou noc na malicke zidlicce :nevim: V dnesni dobe uz snad ale jsou v nemocnicich na tohle pripraveni a snazi se vyhovet rodicum :think:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 12.04.18 11:23

I kdybych měla celou noc stát tak bych tam dceru samotnou nenechala. Zkusila bych třeba jít za primářem a slušně poprosit.

Petr_13
Povídálka 38 příspěvků 12.04.18 11:25

Tohle bylo domluveno, ale dnes jsem zíral. Ještě budu muset obvolávat a zjišťovat, protože takto to rozhodně nepůjde.

Aliik
Echt Kelišová 8199 příspěvků 12.04.18 11:26

@Kočičí duše Ale jo, třeba v HK je už většina pavilonu nových, jen ta infekce je prostě předpotopní. Co byla dcera, je úzká prosklená nudle se 3 dětskými postýlkami za sebou, vedle průchod pro sestru a místo tak na tu mini židli ;) Tam by si člověk fakt nelehl (tedy info 5 let staré, třeba už modernizovali) ;)

Kosopemi
Kecalka 126 příspěvků 16 inzerátů 12.04.18 11:26

Muzes si rict o zidli. Odejit nemusis.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama