Chci odejít domů na revers

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 14:59
Chci odejít domů na revers

Zdravím. V sobotu večer jsem skončila v nemocnici s velkou vyrážkou. Měla jsem velký teploty (někdy i 40+) dnes se krásně držím. Teploty mám buď 37 nebo 36,4. Jenže já už to tu psychicky nedávám. Je mi vždycky hrozně když si vzpomenu na domov. Brečim, a chci hrozně odejít. I když všichni říkají že to zvládnu, tak chci jít domů. Vím že už budu dobrá. Jen se bojím že když podepíšu reverz a do večera se mi udělá zle, tak to budu mít na talíři. Mě by ale ten domov nejvíce pomohl. Prosím o normální rady. Nemám náladu na žádný rejpošky.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Ice79
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 09.04.18 15:02

A co ti je?

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 15:03

@Ice79 měla jsem něco jako alergickou reakci

Myssicka
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 09.04.18 15:06

Je to infekční? Bude se o tebe doma někdo moct starat? Kdy ti řekli, že tě pustí? Pokud nikoho nenakazis, tak jdi domů, když to nezvládáš. Sama musíš vědět, jak ti je :nevim:

Edit. Jo alergická reakce, no to bych šla taky.

Příspěvek upraven 09.04.18 v 15:07

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 15:06

@Ice79 A taky jsem zapomněla zmínit že mám červený skoro celý tělo. Na to mám ale mastiky

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 15:08

@Myssicka infekční nejsem. Doma mám celou rodinu a přítele

Ice79
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 09.04.18 15:10

Tak to byla asi silná alergická reakce. A dr. ses ptala, na kdy vidí propuštění?

Korculalala
Kecalka 399 příspěvků 09.04.18 15:12
@Froodepo píše:
@Myssicka infekční nejsem. Doma mám celou rodinu a přítele

No tak pokud jsi si jista že nejsi infekční a cítíš se dobře tak jdi. Pokud si ale jen trochu nejsi jista že jsi zdravá tak tam zůstaň. Jedna věc je chtít domů ale druhá věc je, že tě může v noci vézt rychlá s horečkami spátky. A to už je zbytečný výjezd a na personálu to bude taky znát. Cítila by ses tam hodně blbě..

Uživatel je onlinelilith1
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 09.04.18 15:20
@Froodepo píše:
Zdravím. V sobotu večer jsem skončila v nemocnici s velkou vyrážkou. Měla jsem velký teploty (někdy i 40+) dnes se krásně držím. Teploty mám buď 37 nebo 36,4. Jenže já už to tu psychicky nedávám. Je mi vždycky hrozně když si vzpomenu na domov. Brečim, a chci hrozně odejít. I když všichni říkají že to zvládnu, tak chci jít domů. Vím že už budu dobrá. Jen se bojím že když podepíšu reverz a do večera se mi udělá zle, tak to budu mít na talíři. Mě by ale ten domov nejvíce pomohl. Prosím o normální rady. Nemám náladu na žádný rejpošky.

Ja bych tedy zustala, nemyslim si, ze by nekoho zdrzeli ve spitale dele nez je to nutne..neriskovala bych…promin, ale preci nejsi dite, aby jsi brecela..

P4ja
Závislačka 3720 příspěvků 09.04.18 15:22

@Froodepo Tak se zkus domluvit, aby za tebou rodina a přítel došli a uvidíš zítra po vizitě, co ti řeknou.

divine woman
Kelišová 6780 příspěvků 09.04.18 15:25
@Froodepo píše:
@Ice79 měla jsem něco jako alergickou reakci

Není ti 5 abys brečela a zbytečně nikoho v nemocnici nedrží. Silnou alergickou reakci jsem zažila také, skončila jsem na kapačkách a marodila další 2 měsíce. Tak neblbni a nikam neodcházej. Možná jsi přecitlivělá z léků, které bereš. Počítej s tím, že ti bude ještě nějakou dobu špatně.

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 15:25

Vizitu jsem měla dneska. Řekli mi že možná zítra. Pro mě je hrozně těžký tu být. Horečky mám jen když brečím. A jestli jsem malý dítě tak jsem. Já si myslím že mi bude dobře s mojí rodinou. Tady mi je zbytečně úzko. Nikdo z rodiny nechce abych odešla z nemocnice.

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 15:27

@divine woman a mohla jste jít někdy ven?

Korculalala
Kecalka 399 příspěvků 09.04.18 15:31
@Froodepo píše:
Vizitu jsem měla dneska. Řekli mi že možná zítra. Pro mě je hrozně těžký tu být. Horečky mám jen když brečím. A jestli jsem malý dítě tak jsem. Já si myslím že mi bude dobře s mojí rodinou. Tady mi je zbytečně úzko. Nikdo z rodiny nechce abych odešla z nemocnice.

No ale neni normální mír horečky když brečíš, takže si řekni o něco na uklidnění nebo na spaní. A trochu se vschop. Já byla teď v nemocnici dva týdny a koncem roku mne čeká složitá operace při nížš budu dostávat do předloktí kost z kostní banky a částečně kostní štěp ze svého kyčelního kloubu.
A mám dvouletou holčičku tak buď ráda za vyrážku…

Froodepo
Povídálka 22 příspěvků 09.04.18 15:33

@Korculalala to máte můj obdiv. A hodně velej :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

1/42 aneb Marešovo spamování sítí leze na nervy celému internetu

Moderátor Leoš Mareš (42) je v posledních dnech na sociálních sítích opravdu... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Reklama