Luhačovice - Miramonti 2018

1194
6.4.18 14:00

LUHAČOVICE - MIRAMONTI 2018

Zdravím je tu prosím někdo kdo byl tento rok v Luhačovicích v Miramonti? A odpověděl na pár otázek?
Jedeme v květnu děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
9.4.18 20:53

Zdravím, byli jsme tam loni v únoru a ted jedeme 18.4.2018. Klidně se ptejte :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
16.4.18 15:33

Zajímalo by mě všechno :D co je dobré mit sebou (co tam není) jestli je dobré si tam nechat auto nebo je to zbytečné. Jak to probíhá budu mit 2-děti jedno bude chodit do školy. Když by u nás chtěl nekdo prespat. Je to možné popř. Cena. Děkuji ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.4.18 21:41

Tady je diskuze o lázních Luhačovice, kde si maminky vyměňují zkušenosti:
https://www.emimino.cz/…vani-137393/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
17.4.18 13:34

Auto jsem tam loni nemela a bylo to na prd takze ted si ho tam urcite necham, uz jen kvuli vikendum, ktere jsou skoro nez procedur aby jsme mohli po vyletech. Jinak ja mam sebou taky dve deti, jedna chodi do skoly ktera je u Miramonti. My jsme na Miramonti a vsechny procedury jsou tam. Sebou beru misky (kdyz ten mladsi nesni vse) nejake piti, mliko, kafe, sladkosti a leky, hracky na pisek a odrazedlo. Jinak me nic nenapada???? klidne se ptejte????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
14.5.20 13:18

Luhačovice Miramonti - zkušenosti

Ahoj,

teď v červnu jedeme do lázní Luhačovice (Miramonti, pokoj s vlastním sociálem). Jedu se dvěma dětmi 3 a 7 let. Léčit se budou obě děti. Můžete mi prosím poradit? Mám dost nejasností, v tom, co si vzít s sebou.

1. Jaké oblečení tam vy, jako dospělí, potřebujete? Stačí pouze sportovnější věci jako trička, legíny, kraťasy, mikiny, softshellová bunda… Nebo mám s sebou tahat i nějaké „společenštější“ věci?
  2. To samé co boty? Stačí mi tam tenisky a sportovní sandály, nebo mám vozit i nějaké baleríny a páskové sandály?
  3. Potřebujete s sebou pro sebe i pro děti pláštěnky?
  4. Brali jste dětem holínky?
  5. Potřebují tam děti župany? Jsou dost objemné a nechce se mi je tahat? Nevím ale, v čem chodí na procedury? Jestli v županu? Nebo v legínách a triku? Já, předpokládám, župan nepotřebuji…
  6. Na seznamu věci na webu mají uvedený bavlněný šátek na zábaly krku. To jako opravdu potřebují? A kde jste ho koupili? A jak velký? Moc nevím, kde mám bavlněný šátek sehnat. Máme doma samé funkční nákrčníky. Nebo mám vzít látkovou plínku?
  7. Myslím, že na stránkách psali, že má mít dítě s sebou ručník a osušku. To nedávají v lázních? Stačí nám s sebou ty sportovní, co se složí do malé ruličky? A kolik jich každá má mít?
  8. Užili jste s sebou věci do vody – plážovou deku, plavací rukávky, kruh, hračky do vody (pistole apod.)? Koukala jsem, že je v Luhačovicích nějaký krytý bazén a pak u přehrady v nějaké vesnici venkovní aquapark Duha, tak že bychom se tam jely podívat…
  9. Po lázních se chodí v přezůvkách? Jaké přezůvky jsou ideální? Koupila jsem dětem kroksy. Přijdou mi praktické, kdyby se jim to při nějaké proceduře namočilo. Nebo mám brát ještě nějaké pevnější bačkory?
  10. Mám si brát fén? Nebo je na pokoji? Ale potřebuji, aby opravdu fungoval a foukal, mám hodně husté vlasy.
  11. Je na pokoji lednička?
  12. Stačí mi s sebou vzít batoh? Mám takový, co jde přepnout na batoh nebo na tašku? Nebo si tam mám brát i nějakou kabelku? Nevím, jestli se tam konají nějaké společenské akce, nebo zda se tam dá někam vyrazit, kde to člověk využije…
  13. Někdo psal, že si tam musíte koupit pěnové míčky na míčkování? To je jako něco takového? https://www.1nakup. cz/…ckovani-2cm/?…

A to mají opravdu průměr jen 2 cm?

1. S parkováním tu už někdo psal, že se tam dá zaparkovat někde poblíž zdarma.

Děkuji za jakékoliv názory a odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama