Reklama

Optika v Kladně a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

89Luca
Kecalka 214 příspěvků 05.04.18 20:45
optika v Kladne a okoli

Ahojte, potrebuju poradit kam nejlepe zajit v Kladne do optiky, synovi zjistili dioptrie a jelikoz tu jsme pul roku tak moc nevime. Nechce se mi preplacet zbytecne na znacce, ale na druhou stranu na synove zdravi urco setrit nechceme. Stejne tak bychom chteli i aby byli brylecky vyrizeny rychle. A neporadite mi, prosim, treba i na co se mame pri vyberu treba zamerit abychom se nenechali napalit? Nikdo v rodine ocni potize nemame, tak vubec nevim, nechtela bych se pak tlouct do hlavy ze jsem sice vybrala se synem krasny ale defakto k nicemu :nevim:
Dekuji vsem za radu :hug:

Reklama

Reakce:

Hojuza
Kecalka 118 příspěvků 05.04.18 20:49

Ahoj, na hlavni tride je asi uprostred takova mala optika. Po prave strane, kdyz jdes zezhora. Myslim, ze tam umeji dobre poradit a nejde jim tam jen o kseft. Nechavala jsem si tam i spravit bryle a bylo to za drobne.

89Luca
Kecalka 214 příspěvků 05.04.18 21:49

@Hojuza a nevis jak se jmenuje? Dekuji moc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Evropa zaspala, měla se inspirovat v Perském zálivu, říká arabista Pelikán

Že si s migrační vlnou Evropská unie ukrojila mnohem větší krajíc, než může... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama