Optika v Kladně a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 20:45
optika v Kladne a okoli

Ahojte, potrebuju poradit kam nejlepe zajit v Kladne do optiky, synovi zjistili dioptrie a jelikoz tu jsme pul roku tak moc nevime. Nechce se mi preplacet zbytecne na znacce, ale na druhou stranu na synove zdravi urco setrit nechceme. Stejne tak bychom chteli i aby byli brylecky vyrizeny rychle. A neporadite mi, prosim, treba i na co se mame pri vyberu treba zamerit abychom se nenechali napalit? Nikdo v rodine ocni potize nemame, tak vubec nevim, nechtela bych se pak tlouct do hlavy ze jsem sice vybrala se synem krasny ale defakto k nicemu :nevim:
Dekuji vsem za radu :hug:

Reakce:
Hojuza
Kecalka 128 příspěvků 05.04.18 20:49

Ahoj, na hlavni tride je asi uprostred takova mala optika. Po prave strane, kdyz jdes zezhora. Myslim, ze tam umeji dobre poradit a nejde jim tam jen o kseft. Nechavala jsem si tam i spravit bryle a bylo to za drobne.

89Luca
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 21:49

@Hojuza a nevis jak se jmenuje? Dekuji moc

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >