Pediatr Hustopeče u Brna (MUDr. Straková vs. MUDr. Strouhalová)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anetinkaa
Stálice 93 příspěvků 04.04.18 20:30
Pediatr Hustopeče u Brna (MUDr.Straková vs. MUDr.Strouhalová)

Prosím o názory na tyto 2 lékařky, která je podle vás lepší a proč.
Jde mi o to, kam zaregistrovat novorozence. Díky

Reklama

Reakce:

IvaX
Ukecaná baba ;) 1776 příspěvků 04.04.18 20:55

Před třemi lety jsem dělala anketu v lokální skupince na nejlepšího pediatra v okolí a vyhrála to s velkým náskokem Strouhalová. Já s ní, ale úplně spokojená nejsem, proto jsem dělala tu anketu, ale když tak dopadla, tak jsme u ní zatím zůstali.

Lucy 21
Ukecaná baba ;) 1675 příspěvků 04.04.18 21:35

K paní doktorce Strouhalove jsem chodila jako malá, byla jsem spokojená..A máma asi taky.????

anetinkaa
Stálice 93 příspěvků 09.04.18 13:57

@IvaX Můžeš upřesnit co konkrétně ti na ní vadí? Já sama jsem chodila ke Strakové, ale z pohledu dítěte se to těžko hodnotí..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rána pro feťačku Katku: Vyhodili ji z metadonového programu, teď opět fetuje a žebrá

Život nejslavnější české narkomanky Kateřiny Bradáčové (41), kterou znáte z... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama