Operace polypu v nose

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martas 40
Kecalka 387 příspěvků 04.04.18 04:38
Operace polypu v nose

Ahojky, chci se zeptat, byli jste někde na odstranění polypů v nose? Jak to probíhalo, jak se cítíte teď, lépe se vám dýchá?

Reakce:

mumisek79
Extra třída :D 12048 příspěvků 04.04.18 09:22

@martas 40 ahoj já moc neporadím Jen spíš napíšu o radu…mám trochu problemy s nosem - praskliny na sliznici pri rýme a teď mě 3 dny bolí vstup do nosu jako kdyby tam byl pupínek ale není Už jsem také přemýšlela o návštěvě mudry Myslíš že může jít o ty polipy? Omlouvám se a přeji hezký den

cverunka
Závislačka 2613 příspěvků 04.04.18 10:16

@martas 40 Zkušenost nemám. Ale můžu se zeptat, jak ti na něj přišli? Já mám už několik měsíců přicpaný nos a potíže s dutinami, tak přemýšlím, zda ho nemám taky.

martas 40
Kecalka 387 příspěvků 05.04.18 05:07

Holky, já jsem si ten polyp tentokrát nahmatala sama, předtím, než jsem věděla, že je to polyp, to bylo tak, že jsem měla jakoby plný nos, ale když jsem smrkala, tak nic nešlo, doktor kouknul a řekl, že to polyp, ono se to léčí kortikoidama, ale já mám chronickou rýmu a chci to radikálně řešit.

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 05.04.18 12:28

Mně odstraňovali polypy v čelistní dutině a u jejího výstupu do nosní dírky. Jmenuje se to FESS. Dělali mi to se v celkové narkóze. Ale teď, po dvou letech se mi to vrátilo, čeká me reoperace :/ Kdyby šlo jen o nosní „dírky“, to se řeší myslím jen „vypálením“ laserem nebo seříznutím.

martas 40
Kecalka 387 příspěvků 05.04.18 15:47

@lapagerie Oni dělají rentgen a podle toho operují, když to je na kraji nosní dírky, prý snad ani neuspávají a jen umrtví, ale pokud je to dál v nose, tak to je při narkóze

martas 40
Kecalka 387 příspěvků 05.04.18 15:49

@lapagerie Ještě se chci zeptat, jak dlouho jste byla v nemocnici a ještě doma.

lapagerie
Kecalka 499 příspěvků 10.04.18 09:29

Celkem tři dny v nemocnici a asi 5 dní doma.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Skromnost a pozitivní mysl elixírem mládí? Maciuchová vypadá skvěle!

Hana Maciuchová (72) si pečlivě vybírá akce, kam se vypraví. Křest vánočních... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >