Bolest břicha - rada prosím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.04.18 19:33
Bolest břicha-rada prosím

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu. Dcera (17let) trpí častými bolesti břicha. V úterý jde k dětské praktické lékařce. Bolesti mívá často a opravdu nevíme proč. Někteří říkají, že to může být žaludek jiní, že zase to je z nervů. Dcera trpí někdy cystami, ale nezdá se nám, že by to byla cysta. Nicméňě uvidíme. Chtěla jsem se zeptat, je možné, že dceru pošle do nemocnice na pozorování? Když v momentální chvíli zrovna bolesti mít nebude, tak je možné že si jí tam třeba nechají na pozorování či na některé vyšetření? Byla bych vděčná za Vaše rady či názory.
Děkuju a přeju hezký den.

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6655 příspěvků 01.04.18 19:37

Na gyndu tedy chodí. Má hodně bolestivou ms?

Celeste97
Zasloužilá kecalka 735 příspěvků 01.04.18 19:38

To se takhle těžko určuje :nevim: pokud dr. nic nenajde je možné že ji pošle na nějaké vyš. do nemocnice :think:

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 19:38

@lachtanice86 Nene nemá.

Tableta
Závislačka 4127 příspěvků 01.04.18 19:40

Je klidně možný, že ji pošle na pozorování. Ale určitě udělá odběry, prohmátne a pošle na ultrazvuk. Pokud ji teda nebolí v podbřišku, to by byla práce spíš pro gynďáka.

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 19:42

A ještě jsem zapomněla zmínit, že většinou to jsou křeče.

Příspěvek upraven 01.04.18 v 19:53

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 19:47

Zkouseli jste vysadit mlecne a lepek?

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 01.04.18 19:47

Moje kamaradka taky mela neustale bolesti bricha, ji jak protrzena a nepribere ani deko, na zachod chodi 2× tydne. Byla na vsemoznejch vysetrenich - a nic. Takze asi nervy :nevim:

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 19:50

@Verun83 Na testech lepku byla a nenašli nic špatného.

Verun83
Echt Kelišová 8851 příspěvků 33 inzerátů 01.04.18 19:56
@smilegirl7 píše:
@Verun83 Na testech lepku byla a nenašli nic špatného.

Dobre, a zkouseli jste to?

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 01.04.18 19:58

@Verun83 Zkoušeli.

Margery
Echt Kelišová 9393 příspěvků 01.04.18 20:30

Já tím trpěla a trpím několik let, vysadila jsem mléko (u mě je i potvrzená intolerance laktózy a dalších cukrů), omezila sladkosti, koupila jsem si i food detective a snažím se řídit výsledky. Je mi většinou líp. Navštívila jsem i hromadu lékařů, ale většina mi nic neřekla. Zkoušejte to, doporučuju alergologii a gastroenterologii. Na pozorování v nemocnici jsem nebyla, ale nevím, jak u mladistvých :nevim:

vokishka
Extra třída :D 12896 příspěvků 01.04.18 20:36

Tak nemusí do nemocnice, spíš bych to viděla na odeslání na gastroenterologii.

Janli
Kelišová 6312 příspěvků 01.04.18 20:37

Čeká vás kolečko vyšetřeni. Do nemocnice by ji poslala při akutním problému. Já měla v šestnácti dvanácterníko­vé vředy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >