Chlad v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.04.18 14:31
Chlad v krku

Zdravím,

od včerejšího večera mě jakoby studí v krku až po hrudník…myslela jsem si nejprve, že mě pálí žáha, protože v moment, kdy jsem ulehla do postele, jsem začala říhat a bylo mi nevolno, krk neboli jícen mě nepálil spíše studil..Nevíte co by to mohlo být? Bez ustání mě to stále trápí…a nevím zda jít k doktoru ihned, nebo pár dní vyčkat..

Reakce:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 03.04.18 16:00
@Drndadvě píše:
Zdravím,od včerejšího večera mě jakoby studí v krku až po hrudník…myslela jsem si nejprve, že mě pálí žáha, protože v moment, kdy jsem ulehla do postele, jsem začala říhat a bylo mi nevolno, krk neboli jícen mě nepálil spíše studil..Nevíte co by to mohlo být? Bez ustání mě to stále trápí…a nevím zda jít k doktoru ihned, nebo pár dní vyčkat..

To patří k pálení žáhy. Moje mamka na to trpí a má stejné příznaky.

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.04.18 17:31

@tessa2323 tak doufám, že máš pravdu..

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 03.04.18 17:36
@Drndadvě píše:
@tessa2323 tak doufám, že máš pravdu..

No jak píšu, mamka má stejné pocity když ji pálí žáha. Pro tvůj klid si můžeš zítra skočit k lékaři ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >