Chlad v krku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.04.18 14:31
Chlad v krku

Zdravím,

od včerejšího večera mě jakoby studí v krku až po hrudník…myslela jsem si nejprve, že mě pálí žáha, protože v moment, kdy jsem ulehla do postele, jsem začala říhat a bylo mi nevolno, krk neboli jícen mě nepálil spíše studil..Nevíte co by to mohlo být? Bez ustání mě to stále trápí…a nevím zda jít k doktoru ihned, nebo pár dní vyčkat..

Reklama

Reakce:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 03.04.18 16:00
@Drndadvě píše:
Zdravím,od včerejšího večera mě jakoby studí v krku až po hrudník…myslela jsem si nejprve, že mě pálí žáha, protože v moment, kdy jsem ulehla do postele, jsem začala říhat a bylo mi nevolno, krk neboli jícen mě nepálil spíše studil..Nevíte co by to mohlo být? Bez ustání mě to stále trápí…a nevím zda jít k doktoru ihned, nebo pár dní vyčkat..

To patří k pálení žáhy. Moje mamka na to trpí a má stejné příznaky.

Drndadvě
Stálice 52 příspěvků 03.04.18 17:31

@tessa2323 tak doufám, že máš pravdu..

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 03.04.18 17:36
@Drndadvě píše:
@tessa2323 tak doufám, že máš pravdu..

No jak píšu, mamka má stejné pocity když ji pálí žáha. Pro tvůj klid si můžeš zítra skočit k lékaři ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Je fotbal otázkou života a smrti? Je důležitější. A další NEJ hlášky ze světa i Česka

Trenér Liverpoolu Bill Shankly byl svéráz, a tak není divu, že pronesl jeden... číst dále >

Umělecká sebevražda, nebo promyšlený tah? Issa chystá duet se Štikovou!

Okurkovou sezonu po karlovarském festivalu rozčeří vydařená taškařice. Sámer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama