Píchnutí ucha - helix

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Temik
Stálice 56 příspěvků 03.04.18 15:23
Pichnuti ucha - helix

Ahoj holky, jsem rozhodnuta si zajit dnes píchnout helix. Byla jste na tom některá z Vas? Bolí to?

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 03.04.18 15:27

@Temik byla a nebolelo. Byly piercing které jsem cítila víc.

Temik
Stálice 56 příspěvků 03.04.18 15:43

@lachtanice86

Byla jsi nastrelit nebo píchnout?

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 03.04.18 15:47

@Temik píchnout.

Temik
Stálice 56 příspěvků 03.04.18 15:48
@lachtanice86 píše:
@Temik píchnout.

Co je asi méně bolestivé?

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 03.04.18 15:50

@Temik jestli se bojíš bolesti na piercingy se vybodni. Ta bolest k tomu tak trochu patří.

Temik
Stálice 56 příspěvků 03.04.18 15:51
@lachtanice86 píše:
@Temik jestli se bojíš bolesti na piercingy se vybodni. Ta bolest k tomu tak trochu patří.

Já jsem rozhodnuta, ze to proste chci. Bolesti se nebojím, jen nevím co od toho cekat :D

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 03.04.18 16:03

@Temik sedneš si. Řekneš co chceš. Udělá bod na uchu, řekneš jestli poloha ok. Opřeš se. Vyčistí ti ucho. Připraví kleště, injekci a šperk. Pak vezme kleště, hodně ti to skřípne, potom už jen ucítíš jehlu jak projede chrupavkou. Jehlu vynda, zůstane tam něco jako buzirka a tou protáhne šperk, buzirku dá pryč a šperk utahne a ještě nevím vyčistí. To je piercer ve zkratce. Nastreleni nevěřím že by byli ochotni dělat piercieri. To možná nějaké beautystudio. Tam příjdeš sednes, asi vyčistí, do pistole dají šperk a streli. Nastrelene mám druhé dirky. Začátek pohoda a pak mě ž toho bolela celá hlava a začalo mi to hnisat. Proto jsem pak volila jen piercing jehlou. A to toho mám dost. Na levém uchu 6 nausnic či piercingu, různých helixy, normální dirky a dvojity forward helix a na pravém 5 nausnic či piercingu. Včetně dvojitého helixu.

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 03.04.18 16:21

Neboli, trochu to Chroupne, myslím že lalucek bolí víc. Akorát pak bacha, chce to promazavat a dávat si pozor při česání, aby se s tím netrhlo. Mě to pak začalo hnisat, ucho napůl černalo, bolest a musela sem to vyndat.

TinaAn
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 03.04.18 19:35

Mám ho píchnutý v pierc. studiu, bez problémů, ale hojilo se to relativně dlouho, cca 1rok. Moje sestra si ho nechala nastřelit na nějaké kosmetice, pořád ji to hnisalo, bolelo, ucho rudý.. Píchnutí je prý lepší, při nastřelení se roztříští chrupavka a tkáň kolem vpichu a může to dělat problémy.

Temik
Stálice 56 příspěvků 03.04.18 20:56
@Kriss Tina píše:
Neboli, trochu to Chroupne, myslím že lalucek bolí víc. Akorát pak bacha, chce to promazavat a dávat si pozor při česání, aby se s tím netrhlo. Mě to pak začalo hnisat, ucho napůl černalo, bolest a musela sem to vyndat.

Ty jsi to byla pichat nebo nastrelit?

Kriss Tina
Kelišová 5443 příspěvků 04.04.18 13:28

@Temik pichat

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >