Platba za záchranku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 10:36
Platba za zachranku???

Dobry den,
prosim muzete mi poradit - musela jsem si z duvodu vysokych horecek a celodenniho zvraceni zavolat k synovi zachranku, odvezli nas do nemocnice. Bohuzel jsem se zapomnela zeptat, zda se neco plati. Zachranku jsem volala poprve v zivote, tak si nejsem jista s platbou. Muzete mi rict jestli se musi nekde neco zaplatit? Neptam se z duvodu rozebirani duvodu odvozu ditete, ale jen proto, abych nekde nebyla neco dluzna. Dekuji Vam, hezky den

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Aamanda
Kelišová 5583 příspěvků 04.04.18 10:37

Ne, samozřejmě neplatíš nic.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12995 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 10:37

Ne neplatí se

Kikulele
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 04.04.18 10:38

Pokud ten výjezd nebyl neoprávněný tak nic platit nebudeš, si myslim teda.

Lucie Lexová
Kecalka 325 příspěvků 04.04.18 10:39

Samozřejmě, že nic neplatíš. Záchranná služba je taxík zdarma.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 04.04.18 10:39

Pokud ten výjezd nebyl neoprávněný tak nic platit nebudeš, si myslim teda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 10:41

@Kikulele vyjezd opravneny, prosel vysetrenim, dostal medikamenty, ceka se na vysledky

Aries6
Generální žvanilka 21963 příspěvků 5 inzerátů 04.04.18 10:42
@Anonymní píše:
Dobry den,
prosim muzete mi poradit - musela jsem si z duvodu vysokych horecek a celodenniho zvraceni zavolat k synovi zachranku, odvezli nas do nemocnice. Bohuzel jsem se zapomnela zeptat, zda se neco plati. Zachranku jsem volala poprve v zivote, tak si nejsem jista s platbou. Muzete mi rict jestli se musi nekde neco zaplatit? Neptam se z duvodu rozebirani duvodu odvozu ditete, ale jen proto, abych nekde nebyla neco dluzna. Dekuji Vam, hezky den

Neboj, oni by se rychle ozvaly :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 10:44

@Lucie Lexová taxi zdarma zni divne…nevyuzila jsem, bylo to na verdikt detske doktorky, sama mi rekla, at hned volam.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 04.04.18 10:49
@Anonymní píše:
@Kikulele vyjezd opravneny, prosel vysetrenim, dostal medikamenty, ceka se na vysledky

Tak to nic platit nebudete ať je synovi brzo lépe. :kytka:

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 04.04.18 10:51
@Lucie Lexová píše:
Samozřejmě, že nic neplatíš. Záchranná služba je taxík zdarma.

To tedy není.

Bábrdl
Generální žvanilka 21497 příspěvků 04.04.18 10:52
@Anonymní píše:
Dobry den,
prosim muzete mi poradit - musela jsem si z duvodu vysokych horecek a celodenniho zvraceni zavolat k synovi zachranku, odvezli nas do nemocnice. Bohuzel jsem se zapomnela zeptat, zda se neco plati. Zachranku jsem volala poprve v zivote, tak si nejsem jista s platbou. Muzete mi rict jestli se musi nekde neco zaplatit? Neptam se z duvodu rozebirani duvodu odvozu ditete, ale jen proto, abych nekde nebyla neco dluzna. Dekuji Vam, hezky den

Zadarmo to není, ale platí to synova zdravotní pojišťovna. Ty neplatíš nic.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.04.18 11:00

Neplatíš nic :) platí se v tu chvíli kdy ji zavoláte zbytečně.

renap
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 04.04.18 11:16
@Petruna21 píše:
Neplatíš nic :) platí se v tu chvíli kdy ji zavoláte zbytečně.

To není pravda, neplatí se nikdy, žádný výjezd záchranky? Kdo by jako určoval, jestli to bylo zbytečný, nebo ne? V poslední době je to dost diskutované téma, lidi si opravdu volají v situacích, kdy se jim prostě třeba nechce platit za benzín, taky samozřejmě ví, že když přijedou záchrankou, tak nikde nečekají, ale jsou na řadě hned. Zvlášť určité etnikum toho zneužívá dost a ještě se nám vysmívají a samozřejmě chtějí sanitku zadarmo i na odvoz domů.
To samozřejmě není útok na zakladatelku, tam to určitě svůj důvod mělo, jestli třeba nebylo po ruce auto.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.04.18 11:19
@renap píše:
To není pravda, neplatí se nikdy, žádný výjezd záchranky? Kdo by jako určoval, jestli to bylo zbytečný, nebo ne? V poslední době je to dost diskutované téma, lidi si opravdu volají v situacích, kdy se jim prostě třeba nechce platit za benzín, taky samozřejmě ví, že když přijedou záchrankou, tak nikde nečekají, ale jsou na řadě hned. Zvlášť určité etnikum toho zneužívá dost a ještě se nám vysmívají a samozřejmě chtějí sanitku zadarmo i na odvoz domů.
To samozřejmě není útok na zakladatelku, tam to určitě svůj důvod mělo, jestli třeba nebylo po ruce auto.

Ale ano platí :) když sanitu zavoláš a ta na místě rozhodně že to nebylo na příjezd záchranky a nebylo to nic tak ti jí dají zaplatit.
Zkušenosti s tím máme tak že vím.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >