Platba za záchranku?

Anonymní
4.4.18 10:36

Platba za zachranku???

Dobry den,
prosim muzete mi poradit - musela jsem si z duvodu vysokych horecek a celodenniho zvraceni zavolat k synovi zachranku, odvezli nas do nemocnice. Bohuzel jsem se zapomnela zeptat, zda se neco plati. Zachranku jsem volala poprve v zivote, tak si nejsem jista s platbou. Muzete mi rict jestli se musi nekde neco zaplatit? Neptam se z duvodu rozebirani duvodu odvozu ditete, ale jen proto, abych nekde nebyla neco dluzna. Dekuji Vam, hezky den

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5744
4.4.18 10:37

Ne, samozřejmě neplatíš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19827
4.4.18 10:37

Ne neplatí se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
4.4.18 10:38

Pokud ten výjezd nebyl neoprávněný tak nic platit nebudeš, si myslim teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
4.4.18 10:39

Samozřejmě, že nic neplatíš. Záchranná služba je taxík zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
4.4.18 10:39

Pokud ten výjezd nebyl neoprávněný tak nic platit nebudeš, si myslim teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.18 10:41

@Kikulele vyjezd opravneny, prosel vysetrenim, dostal medikamenty, ceka se na vysledky

• Citovat
  • Nahlásit
22743
4.4.18 10:42
@Anonymní píše:
Dobry den,
prosim muzete mi poradit - musela jsem si z duvodu vysokych horecek a celodenniho zvraceni zavolat k synovi zachranku, odvezli nas do nemocnice. Bohuzel jsem se zapomnela zeptat, zda se neco plati. Zachranku jsem volala poprve v zivote, tak si nejsem jista s platbou. Muzete mi rict jestli se musi nekde neco zaplatit? Neptam se z duvodu rozebirani duvodu odvozu ditete, ale jen proto, abych nekde nebyla neco dluzna. Dekuji Vam, hezky den

Neboj, oni by se rychle ozvaly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.18 10:44

@Lucie Lexová taxi zdarma zni divne…nevyuzila jsem, bylo to na verdikt detske doktorky, sama mi rekla, at hned volam.

• Citovat
  • Nahlásit
1198
4.4.18 10:49
@Anonymní píše:
@Kikulele vyjezd opravneny, prosel vysetrenim, dostal medikamenty, ceka se na vysledky

Tak to nic platit nebudete ať je synovi brzo lépe. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28700
4.4.18 10:51
@Lucie Lexová píše:
Samozřejmě, že nic neplatíš. Záchranná služba je taxík zdarma.

To tedy není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28700
4.4.18 10:52
@Anonymní píše:
Dobry den,
prosim muzete mi poradit - musela jsem si z duvodu vysokych horecek a celodenniho zvraceni zavolat k synovi zachranku, odvezli nas do nemocnice. Bohuzel jsem se zapomnela zeptat, zda se neco plati. Zachranku jsem volala poprve v zivote, tak si nejsem jista s platbou. Muzete mi rict jestli se musi nekde neco zaplatit? Neptam se z duvodu rozebirani duvodu odvozu ditete, ale jen proto, abych nekde nebyla neco dluzna. Dekuji Vam, hezky den

Zadarmo to není, ale platí to synova zdravotní pojišťovna. Ty neplatíš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
4.4.18 11:00

Neplatíš nic :) platí se v tu chvíli kdy ji zavoláte zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4233
4.4.18 11:16
@Petruna21 píše:
Neplatíš nic :) platí se v tu chvíli kdy ji zavoláte zbytečně.

To není pravda, neplatí se nikdy, žádný výjezd záchranky? Kdo by jako určoval, jestli to bylo zbytečný, nebo ne? V poslední době je to dost diskutované téma, lidi si opravdu volají v situacích, kdy se jim prostě třeba nechce platit za benzín, taky samozřejmě ví, že když přijedou záchrankou, tak nikde nečekají, ale jsou na řadě hned. Zvlášť určité etnikum toho zneužívá dost a ještě se nám vysmívají a samozřejmě chtějí sanitku zadarmo i na odvoz domů.
To samozřejmě není útok na zakladatelku, tam to určitě svůj důvod mělo, jestli třeba nebylo po ruce auto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
4.4.18 11:19
@renap píše:
To není pravda, neplatí se nikdy, žádný výjezd záchranky? Kdo by jako určoval, jestli to bylo zbytečný, nebo ne? V poslední době je to dost diskutované téma, lidi si opravdu volají v situacích, kdy se jim prostě třeba nechce platit za benzín, taky samozřejmě ví, že když přijedou záchrankou, tak nikde nečekají, ale jsou na řadě hned. Zvlášť určité etnikum toho zneužívá dost a ještě se nám vysmívají a samozřejmě chtějí sanitku zadarmo i na odvoz domů.
To samozřejmě není útok na zakladatelku, tam to určitě svůj důvod mělo, jestli třeba nebylo po ruce auto.

Ale ano platí :) když sanitu zavoláš a ta na místě rozhodně že to nebylo na příjezd záchranky a nebylo to nic tak ti jí dají zaplatit.
Zkušenosti s tím máme tak že vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama