Dítě cítí neexistující pachy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cverunka
Závislačka 2842 příspěvků 18.10.14 20:03
Dítě cítí neexistující pachy

Ahoj holky. Chci se zeptat, zda jste se s tím některé setkaly?
Dcera (2 roky) asi 3 týdny pořád říká, že něco smrdí i když, dle mě, zrovna žádný zápach necítím. Nejdříve jsem tomu nějak nevěnovala pozornost, dělali jsme si z toho doma srandu, ale když s tím pořád nepřestala, přemýšlím, zda to není příznakem nějakého onemocnění :nevim: Dělalo to taky něčí dítě? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 18.10.14 20:12

Naučila se nové slovo a furt ho používá, to dělá můj dvouletej pořád. Případně by ji mohlo bavit to, že tě tím zaujme. :mrgreen: Řekla někdy, co smrdí? Myslím, že s cítěním/necítěním jakéhokoliv smradu to nemá nic společného. ;) Nauč ji slovo voní. :kytka:

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 18.10.14 20:16

Ehm, já jsem to prý dělala ve 2,5 letech taky a po pár dnech naši zjistili, že jsem měla strčený kus masa hluboko v nose :twisted: a ten pomalinku zapááááchal. :mrgreen:

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 18.10.14 20:17
@klenice píše:
Ehm, já jsem to prý dělala ve 2,5 letech taky a po pár dnech naši zjistili, že jsem měla strčený kus masa hluboko v nose :twisted: a ten pomalinku zapááááchal. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: Tak to by mě nenapadlo. :mrgreen: :palec:
klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 18.10.14 20:18

@NikynaU Vlastní zkušenosti tě nejvíc naučí :lol: :mavam:

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 18.10.14 20:20
@klenice píše:
Ehm, já jsem to prý dělala ve 2,5 letech taky a po pár dnech naši zjistili, že jsem měla strčený kus masa hluboko v nose :twisted: a ten pomalinku zapááááchal. :mrgreen:

Pardon ale :mrgreen:
Se. smeju az sem si vzbudila dite

:hug:
Elilen
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 18.10.14 20:22
@klenice píše:
:mrgreen: :mrgreen:
cverunka
Závislačka 2842 příspěvků 18.10.14 20:22

@NikynaU No já jsem si to říkala taky, ale ono jí i normálně navalí jako na zvracení.

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 18.10.14 20:24

@e-lili To mě mrzí… :lol: Bylo to hovězí! ;)

Nicolink
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.14 20:24
@klenice píše:
:lol: :lol: :palec:
Hanullka
Extra třída :D 14557 příspěvků 18.10.14 20:27
@klenice píše:
:mrgreen:
Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 18.10.14 20:36

Ahoj, prvotně si myslím, že jí baví rozruch kvůli tomu -smrdí.:-)
Zdravotní důvod to ale může mít taky- od zkaženého zubu, zánět mandlí, dutin…

ivašot.
Kelišová 7343 příspěvků 18.10.14 20:41

Nemůže to být zánět dutin? Jinak já bych to tak úplně nepodceňovala, pokud by to mělo trvat delší dobu.

sagina
Echt Kelišová 7811 příspěvků 18.10.14 20:44

@cverunka a říká to pořád (jak píšeš) nebo z času na čas? jestli pořád, tak by to mohlo být opravdu něco, co jí smrdí zevnitř, jak píše @Hanulínek (zub, mandle, dutiny). pokud občas, tak to klidně může být i forma epileptického záchvatu (nebo jiný neurologický problém). každopádně pokud jí to opravdu smrdí, což asi asi jo, když se jí u toho dělá na zvracení, vzala bych ji k lékařce, aby ji prohlídla. protože ona to může být banalita, ale může to být i závažný problém.

monrom
Nováček 18.10.14 20:51

Na ORL by jí asi vyšetřili nejlépe…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >