Dítě na cestě?

2
21.10.19 22:23

dítě na cestě?

Ahoj dnes je to 14 dní co mám zpožděnou ms. S přítelem jsme používali ochranu ale já byla před měsícem u svého gynekologa pro antikoncepci, jenže jsem ji ani nestihla začít používat a už je to nejspíš tady.. Každý den je mi špatně od žaludku když něco sním a to ne jen dopoledne, mám nateklé prsa, píchá mě v břiše, bolí mě v zádech, jsem hodně unavená ale zároveň nemůžu spát a taky chodím často čůrat. Dělala jsem si těhutest včera večer a dnes ráno ale oba negativní, myslíte si, že je to jen obyčejné zpoždění nebo mám zbystřit? Moc děkuju za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Netopýrka111
21.10.19 22:26

@Kejthlin myslím že těhotná nebudeš…

• Citovat
  • Nahlásit
3950
21.10.19 22:27

Je to jen obyčejné zpoždění. Přestaň hledat příznaky a MS přijde. Mimochodem žádné příznaky, které zde popisuješ nemohou být tehotenske, to bys měla pozitivní tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2266
21.10.19 22:28

Myslim ze uz by ti to test ukazal, taky jsem jednou plasila a furt se pozorovala, jestli chces 100% dojdi si na krve ke gyndari, ty priznaky spis poukazuji na ledviny mocak, zanet muze MS zpozdit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
21.10.19 22:30

Záleží kdy si měla ovu..ale spíše prostě zpoždění nebo cysta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
21.10.19 22:40

Těhotenské příznaky jsou podobné vícero záležitostem, dokonce i menstruaci. Pak hraje i roli psychika. Většinou to prostě potvrdí těhotenský test a následně gynekolog. Zajdi si na gynekologii, můžeš mít zpoždění nebo taky nějaký zdr. problém nebo i nachlazení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15239
22.10.19 08:04

Spíš jen zpoždění

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22512
22.10.19 11:14

Příznaky se dají najít, když je hledáš. Zkus je nehledat a uvidíš. Podle mě, kdybys byla těhootná, tak po 14ti dnech bys jistě měla na testu druhou čárku.
pokud ms nepřijde do týdne, zašla bych k dr na vyvolávací injekci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
22.10.19 22:13

Ahoj, nepamatujete si některá, jaké byly vaše 1. příznaky těhotenství a KDY se začaly projevovat? Podle všeho nejspíš těhotná nebudu, ale pořád mám takový zvláštní pocit.. Kdybych byla, byly by to už 3 měsíce, ale ms jsem zatím měla pravidelně a vyšlo 5 negativních testů.. vážně nevím no😅 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
22.10.19 22:17

@Heluskaaa tak pokud máš mc pravidelnou a testy nic tak nebudeš…
Já měla první příznaky od 7 tt zvracení a zvracení á prsa šíleně boleli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
13.11.19 18:48

Ahoj.. děkuju vám moc za komentáře, měly jste pravdu byla to jen prasklá cysta ale taky jsem se dozvěděla, že je možné, že ty děti mít ani nebudu z čehož moc nadšená nejsem ale uvidíme jak to bude :think: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat