Dítě narozené 10/2012 Váha a Drak

3085
29.1.16 09:30

Dítě narozené 10/2012 Váha a Drak

Zdravím, najde se někdo kdo má dětí narozené ve vahách a v drakovi?? Jací ty vaši drobečkové jsou?? :lol:

já mám cíťu, ale prdlouše zároveň. Je energická a většinou dost neposlušná, někdy si řikám, že ji uškrtim, ale jinak je to zlatíčko. Umí dávat krásné pusinky, ale je i paličatá, když si postaví hlavu, že něco neudělá, např. úklid hraček, tak prostě NE. Teď od té doby co začala chodit do školky, je trošku poděs. Pochytila tam zvláštní moresy. K segře se někdy chová krásně a někdy ošklivě. Ale je pravda, že je NÁLADOVÁ 8o co ty vaše poupátka?? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5725
29.1.16 10:30

Jako bys popisovala tu mojí, ale ta je 10/2013. Umí mě totálně rozesmát, je úžasná herečka a prdloš, a zároveň strašně citlivá, brečí kvůli kde čemu. Ale i tak bych řekla, že většinu dne je veselá a sluníčko. Jinak je strašně paličatá a umíněná, a hodně s náma cvičí. Bez pevné ruky to nejde. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
79
29.1.16 15:40

Ano mame kluka nar. 14.10.12 je palicaty az hruza, zaroven citlivy a hlavne nevypocitatelny. Pusu prorizlou jak pubertak na vse ma odpoved hned. Manualne hooodne sikovny, hracky se vsak vali v koute. :mrgreen: a dost casto je na zabiti, minuly rok udelal do zdene pricky diru skrz nazkrz :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama