Dítě není přítele, co dělat?

Anonymní
13.12.20 16:31

Dite neni pritele, co delat?

Vůbec nevim, co mam delat. Pred 2 lety jsem udělala chybu, ktere budu litovat do konce zivota. V tu dobu jsme meli s přítelem špatne obdobi, prisla jsem na to, ze me pravděpodobně podvadi, dopisuje si s jeho ex, s mnoha dalsimi. Ja do nej byla bláznivě zamilovana, az moc, takže kdyz jsem se to dozvedela, nenapadlo me nic lepšího, nez jit ke kamaradovi domu a opit se zalem do nemoty. Bohužel jsem s ním neco malo mela, donedavna jsem ale zila v tom, ze nedošlo k sexu jako takovému, mela jsem ale hrozne okno. Den na to me pritel ukecal, at se k nemu vrati, tvrdil mi, ze si sice dopisoval s jjnyma zenskyma, ale fyzicky me nepodvedl. Ja byla bláznivě zamilovana, tak jsem mu naivně uverila a odpustila, jeste ten den doslo k několika sexum se vsim vsudy, tedy ze se do me udelal. No podle nadpisu asi tusite, po nejake době jsem zjistila, ze jsem těhotná. Chtěla jsem na potrat, přítel me přesvědčil, at na nej nechodím, i přesto, ze vedel, ze jsem mela neco s kamaradem, mimochodem jedna se o naseho společneho pritele. S tim, ze jsem mu rekla, ze jsme neco zacali, ale nedokončili, z duvodu te opilosti. Rekl mi, ze mi veri a ze nechce, abych si miminko nechala vzit. Ja jsem si rekla, ze je blbost, aby bylo kamarada, kdyz to ani nebyl sex se vsim vsudy a bude určitě pritele, protoze jsme spolu v te době hodne spali, bylo to v době usmirovani, takze si to asi dovedete představit. 🙈 Narodil se nam chlapecek s tim, ze me to samozřejmě několikrát napadlo, co když preci jen neni pritele, ale vytesnila jsem to z hlavy. Vse se zdalo byt zalite sluncem do te doby, nez do me zacali v hospodě (bydlíme v malem meste kde kazdy zna kazdeho), rypat, ze urcite není pritelovo, nejak se to zakecalo a vice se to pak nerozebiralo, přítel to vzal uplne prekvapive v pohode a rekl mi, ze to je blbost a ze i kdyby, tak je to uz ted jedno, ale me to nedalo, hrozne jsem se trapila, nakonec jsem se rozhodla udelat domaci test bez pritele vedomi a to byla nejvetsi chyba! Zjistila jsem, ze syn je opravdu kamaráda!! Nechapu jak je to možné, mozna se do me udelal a zaprel mi to, protože jsem se ho pote ptala a ujistoval me, ze opravdu ne. No ja jsem z toho uplne na dne, uz je to nekolik mesicu, co jsem test udelala a nedokazi na to prestat myslet, přemýšlím nad sebevraždou, přemýšlím co bude, az to rekne nekdo synovi, az vyroste, co když zacne byt hodne podobný na kamarada atd… Mela jsem krasny zivot a vse jsem takto pokazila!!! Denne si rikam, ze kdyby si tenkrat nepsal s jinyma zenskyma, mozna s nimi neco mel, coz pak tedy poprel, nikdy bych ho nepodvedla a toto se nestalo, milovala jsem ho tak moc, ze by me to nikdy nenapadlo, udělala jsem to ze zoufalství :,( myslím si, ze by mi to nejspíš odpustil, kdybych mu řekla pravdu, ikdyz by to bylo hrozne tezke, několikrát jsem nad tim přemýšlela, ale nakonec jsem se rozhodla, ze mu to rikat nebudu, protože bych tim pomohla akorat sama sobe a beru to jako trest, ale jsem v neskutečný depresi, nedokážu myslet na nic jiného, dennodenně se tim trapim, navic od toho dne, kdy jsem se to dozvedela, v nem zacinam videt toho kamarada, ikdyz do te doby mi to nepřišlo, všichni rikali, ze maly je cely po mne, proste psychika pracuje. A toho se bojim i u pritele, nerikam, ze by ho prestal milovat, ale mohl by v nem take zacit videt toho kamarada a nechci ho trápit a nechci, aby to nejak narušilo jejich skvělý vztah, on maleho miluje. Přítel se i hlavně uplne zmenil, pote co jsme si prosli nekolika krizema se to otocilo a on uz prestal mit potřebu si s nekym vypisovat, sám rekl, ze uz z toho vyrostl a ze dodnes vi, jak to pokazil a lituje toho. Nechci ani pomyslet na to, co kdyby jednou malý onemocnel a bylo potřeba dárcovství, takže by priteli udelali testy dna nejspíš, nebo ze malymu neco nekdy rekne, uz treba jako dospělému, prijde s tim za mnou a co ja mu mam říct? :( nehlede na to ze je to i takove veřejné tajemství, ikdyz pravdu vim opravdu jen ja, proste klepy. Takze potupa. Vse beru jako trest za svou chybu, ale nechci prostě ranit pritele a naseho syna! Ikdyz jak uz jsem psala, kdyby mi to tenkrat neudelal… Achjo… :( :( :( Jsem neuveritelna krava, ze jsem tohle mohla dopustit, nikdy by me nenapadlo, ze se tohle muze stat zrovna me, nikdy jsem nebyla zadna ku.va,za cely zivot jsem spala jen s pritelem a bohuzel tedy i s kamadadem. Prosím, nepiste mi, ze si za to muzu sama a dobre mi tak, to dobře vim. Spíš jestli si myslíte, ze to cas vyřeší a bude to lepsi… Nebo nevim. Da se s tim vůbec žít? Premyslela jsem i nad tim, ze se s nim rozejdu, ale to by take nic neresilo, protože bychom se všichni trápili, moc ho miluju, on miluje me, navic bych rozbila rodinu… Dekuji vsem, co docetli az sem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1006
13.12.20 16:41

Za mě domácí testy otcovství nebudou moc spolehlivé, takže bych udělala normální než začnu dělat paniku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33111
13.12.20 16:43

Nevěrná šukna. O antikoncepci nikdy nic neslyšela. Bože, proč je tady takových hloupých primitivních stvoření. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
13.12.20 16:44

Blbá situace, to jo. Měla bys mu to říct a uvidíš co bude dál. Takhle se budeš úplně zbytečně užírat a nikam to stejně nevede :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1565
13.12.20 16:46

Nedocetla jsem cele, ale jak si muzes byt jista, pokud byl test domaci? Tomu bych asi uplne neverila. Pokud chces mit jistotu udelala bych normalni test a uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3793
13.12.20 16:46

Bože můj ty jsi hloupá, že se tím zabýváš trápíš. Teď už je jedno, čí je!!! Táta je ten, co ho vychoval a tvůj partner to evidentně taky chápe. Tvůj syn má dva rodiče (tebe a tatínka, co ho vychoval) a je úplně fuk, čí spermie to byla. Hlavně, že máš zdravé dítě. Na tvem místé se uklidním, syn nepotřebuje ledvinu nebo transplantaci kostní dřeně, tak nevím, co řešíš. Tvůj partner asi syna nemiluje, protože vznikl z jeho spermie. Hlavně mu nic neříkej. Kdyby to chtěl vědět a bylo to pro něj důležité, tak si to zjistí. Evidentně není a nebylo ani na začátku, kdyz jsi počala a pak ani když jsi porodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1843
13.12.20 16:50
@Anonymní píše:
Vůbec nevim, co mam delat. Pred 2 lety jsem udělala chybu, ktere budu litovat do konce zivota. V tu dobu jsme meli s přítelem špatne obdobi, prisla jsem na to, ze me pravděpodobně podvadi, dopisuje si s jeho ex, s mnoha dalsimi. Ja do nej byla bláznivě zamilovana, az moc, takže kdyz jsem se to dozvedela, nenapadlo me nic lepšího, nez jit ke kamaradovi domu a opit se zalem do nemoty. Bohužel jsem s ním neco malo mela, donedavna jsem ale zila v tom, ze nedošlo k sexu jako takovému, mela jsem ale hrozne okno. Den na to me pritel ukecal, at se k nemu vrati, tvrdil mi, ze si sice dopisoval s jjnyma zenskyma, ale fyzicky me nepodvedl. Ja byla bláznivě zamilovana, tak jsem mu naivně uverila a odpustila, jeste ten den doslo k několika sexum se vsim vsudy, tedy ze se do me udelal. No podle nadpisu asi tusite, po nejake době jsem zjistila, ze jsem těhotná. Chtěla jsem na potrat, přítel me přesvědčil, at na nej nechodím, i přesto, ze vedel, ze jsem mela neco s kamaradem, mimochodem jedna se o naseho společneho pritele. S tim, ze jsem mu rekla, ze jsme neco zacali, ale nedokončili, z duvodu te opilosti. Rekl mi, ze mi veri a ze nechce, abych si miminko nechala vzit. Ja jsem si rekla, ze je blbost, aby bylo kamarada, kdyz to ani nebyl sex se vsim vsudy a bude určitě pritele, protoze jsme spolu v te době hodne spali, bylo to v době usmirovani, takze si to asi dovedete představit. 🙈 Narodil se nam chlapecek s tim, ze me to samozřejmě několikrát napadlo, co když preci jen neni pritele, ale vytesnila jsem to z hlavy. Vse se zdalo byt zalite sluncem do te doby, nez do me zacali v hospodě (bydlíme v malem meste kde kazdy zna kazdeho), rypat, ze urcite není pritelovo, nejak se to zakecalo a vice se to pak nerozebiralo, přítel to vzal uplne prekvapive v pohode a rekl mi, ze to je blbost a ze i kdyby, tak je to uz ted jedno, ale me to nedalo, hrozne jsem se trapila, nakonec jsem se rozhodla udelat domaci test bez pritele vedomi a to byla nejvetsi chyba! Zjistila jsem, ze syn je opravdu kamaráda!!

Jak bys mohla zjistit, že syn je kamaráda?

Takhle žádné testy přece nefungují.

Jaké jsi odebírala vzorky, jak jsi to dělala a kam jsi je posílala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2739
13.12.20 16:50

No pěkně :lol:
Já bych to nikde netroubila a už vůbec ne manželovi. Možná tuší, ale dělá jako by nic.
Nerozbíjej rodinu, to nemá smysl.
Příště (kdyby jsi snad zase chtěla souložit s kamaradem) použijte aspoň gumu.

Příspěvek upraven 14.12.20 v 00:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
13.12.20 16:52

Tak jestli dokážeš celý život lhát, můžeš to zkusit utajit, vzhledem k tomu, jak se zjistilo, že určité procento mužů nevědomky vychovává cizí dítě, nebudeš první ani poslední. Třeba pro mě by to byl velký stres a neuměla bych v tomhle lhát. Navíc teda strašně ho miluješ a podvedeš ho a pak mu nedáš ani možnost, aby věděl, že nevychovává vlastního syna. Neumíš přijmout odpovědnost za svoje činy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
13.12.20 16:53
@aquarian píše:
Jak bys mohla zjistit, že syn je kamaráda?

Takhle žádné testy přece nefungují.

Jaké jsi odebírala vzorky, jak jsi to dělala a kam jsi je posílala?

Tak jestli zjistila, že není přítelův a s nikým jiným než s kamarádem nesouložila, tak je to asi jasné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 16:54

@aquarian zaslala jsem do laboratore vzorky pritele a syna, myslím Genesis, ze se ta laboratoř jmenovala. Vyter z ust vatovymi tamponkami na cisteni usi… A protože prisel vysledek otec prakticky vyloucen, nemuze byt nikoho jineho, nez kamarada, protože jsem s nikym jinym nic nemela.

• Citovat
  • Nahlásit
2248
13.12.20 16:56

Nejvíc mě zaráží ty řeči o sebevraždě…to pomůžeš jak dítěti, tak i tatínkům…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9063
13.12.20 16:57

Jo, příteli si odebrala vzorek vatou z pusy a on si toho nevšiml jo. A teď tu o Karkulce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10428
13.12.20 16:58
@Anonymní píše:
@aquarian zaslala jsem do laboratore vzorky pritele a syna, myslím Genesis, ze se ta laboratoř jmenovala. Vyter z ust vatovymi tamponkami na cisteni usi… A protože prisel vysledek otec prakticky vyloucen, nemuze byt nikoho jineho, nez kamarada, protože jsem s nikym jinym nic nemela.

A ten vzorek přítele si vzala kde? Vytrela si mu pusu tamponkem a jemu nebylo divné proč to děláš? :think: Jak už je tady psáno, jemu je fuk jestli je syn jeho nebo ne, prostě ho vychovává a má ho rád a kdyby mu na tom záleželo, tak ten test už udělal dávno on.
Tak se uklidni, přestanˇvymýšlet blbiny a hned ti bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
13.12.20 16:58
@Anonymní píše:

A jak jsi odebrala vzorek příteli? To mu to nebylo divný? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat