Reklama

Dítě rok a 3 měsíce - jaké mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esmeralda44
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 11.12.16 12:55
dítě rok a 3 měsíce jaké mlíko

Ahoj holky, malé je rok a 3 měsíce, jaké mlíko dáváte dětem vy? já ráno ještě mlíko umělé, dáváte už normální plnotučné kravské, selské atd? jak ho dávíte? díky

Reklama

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 11.12.16 13:00

@esmeralda44
Dávám ráno a večer UM beba - 240ml. Kravské dávat můžeš, prý se ma dávat plnotucne čerstvé (ne to tetrapakove, ale to v láhvi, co ma trvanlivost par dni), převarit.
Syn to pít nechce, nechce žádné jiné - zkusila jsem kravske, makove, ryzove, obilné.. :nevim:

Kriss Tina
Závislačka 4712 příspěvků 11.12.16 13:05

Malymu 20 mesicu davam stale UM 2× denne, normalni mliko davam treba napit kdyz siho davam ja, ale moc ho nechce je min sladky nez to umely…

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 11.12.16 13:07

@esmeralda44 my mame taky roj a tři mesice, dávám rano a vecer hammi, a kravske to mi nechce, jedine kakao :lol:

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 11.12.16 13:10

Ja budu v roce a 3 mesicich davat kravske, pokud ho to nase frfnidlo bude chtit.

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 11.12.16 13:14

V tomto věku jsem ještě dávala umělé, kravské v 1,5 roce.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 11.12.16 13:30

Pouze umělé. Syn ho pije stále ještě 5× denně. Pokračovací od roka. Asi tu budu za hysterku, ale já bych kravské nedala. Limity pro takto malé děti jsou u UM naprosto jinde než pro běžnou populaci. Jsou v něm vitamíny a minerální látky, vyšší obsah kyseliny listové, což ke svému vývoji a růstu potřebuje. Ale je to drahé, což chápu. Nás vyjde Sunar Prémium v dávce, kterou dítě chce na 600 týdně.

silvik.sk
Echt Kelišová 9817 příspěvků 11.12.16 13:30

Dávám hami (dnes je malé 15 měsíců), kravské má pokud ho dávám do vaření, třeba brambrová kaše, kuře na paprice…

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 11.12.16 13:44
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, malé je rok a 3 měsíce, jaké mlíko dáváte dětem vy? já ráno ještě mlíko umělé, dáváte už normální plnotučné kravské, selské atd? jak ho dávíte? díky

Ahojky, snad pomůže paní Slimáková :mavam:

https://youtu.be/k9ZqhWQblmc

Petulka1234
Závislačka 3380 příspěvků 11.12.16 13:46

Jéééé, moc se omlouvám, spletla jsem to, zde je to správné video:

https://youtu.be/PiB3Fogftak

dalmati
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 11.12.16 14:18

Umělé, ale kravské má běžně v jídle. Normálně na pití bych asi kravské ještě nedávala - plánuju mu ho začít dávat v roce a půl jenom občas, aby si na něj postupně zvykal.

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 11.12.16 16:07

Deti pily, co bylo zrovna nacate, um, km, ryzove, kefir. A jak davime? Nedavime, max nekdy hyk s blikem 8)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama