Dítě se odmítá jít vyčůrat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.10.21 23:44

Dítě se odmítá jít vyčůrat

Zdravím. Měla bych dotaz nebo prosbu už si opravdu nevím rady. Už je to tři dny, kdy dcera 2.5 roku (normálně už 1.5 roku chodíme na nočník) úplně začala sabotovat nočník, WC. Když ji nabídnu čůrat do vany, no kamkoliv je to možné také ne. Raději se počůrá, ale i to by raději neudělala. Dokonce nechce, aby kdokoli šel na záchod. Nenapadlo by někoho proč prosím? Zhruba před týdnem měla první pro ni těžší nemoc, poprvé ATB, ale jinak vše v normálu. Přišlo to zničeho nic. Budu ráda za rady. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9454
17.10.21 23:46

A nemůže mít zánět močových cest? Že by jí to pálilo? Do vody, ve sprše, do pleny se vyčůra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
828
18.10.21 05:35

Taky mě napadlo, ze ji to muže pálit … možná i jako reakce na atb :think:
Nevraceli jste při te nemoci aspoň částečně plenu, nebo nestalo se ze jak ji bylo špatně, tak se třeba počurala a ted má blok?
Jinak bych asi rekla, ze pokud to samo od sebe přišlo, tak to zas odezní … vytrvat a zkoušet dal chodit na wc. Případně, pokud mas podezření třeba na ten zánět, tak k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2048
18.10.21 06:06

Taky se priklanim k tomu, ze ma pri curani nejaky diskomfort, a proto to zadrzuje. V lekarne kup brusinkovy sirup Uroval - je pro deti uz od jednoho roku. No a samozrejme muzes zkusit chytit do zkumavky ranni moc a donest to doktorce. Zakladem je pitny rezim, udrzovat v teple-hlavne nozky, a ten sirup, muzes koupit i tinkturu lichorerisnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1946
18.10.21 06:18

Já z antibiotik mám vždycky tam dole nějaké záněty, tak bych to tak viděla, že ji to bolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:13

Právě před třemi týdny jsme nesly moč, když si stěžovala na bolest, ale v moči vůbec nic. Teď si nestěžuje na bolest, jen úplně odmítá WC i nočník… Cokoli… Má jít čůrat a začne „záchvat“ a pak přijde počůrání. Zkoušela jsem i plenku, ale tu si hned sundá. Koupím zkumavku a raději tedy zanesu a budu doufat že to brzy přejde. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:15

@kalie Děkuji. Zkumavku koupím a zanesu k doktorovi. Sirup zkusím koupit také :) třeba pomůže.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.21 11:19

@xsaleen Ona se nechce vyčůrat nikam. Snaží se to zadržet a pak se prostě na nějakém místě už počůrá.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat