Dítě v autě u začátečníka

Anonymní
2.3.20 20:40

Dítě v autě u začátečníka

Ahoj, synuv otec žije asi 80 km od našeho bydliště. Má prý problém se pro syna dostávat, tak si ho nějakou dobu nebral. Teď přišel s tím, že si jeho přítelkyně dělá řidičák, který bude mít kolem 10. Prý už auto mají koupené a hned po zkouškách si pro syna přijedou. Já fakt trnu hrůzou a přemýšlím, že to celé zatrhnu. Přece nemůžu dát svoje dítě do auta někomu, kdo si teď dodělává papíry. Co myslíte? :think: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1210
2.3.20 20:42

Tak to s vámi souhlasím. To bych syna radši osobně odvezla a přivezla, než ho dát někomu do auta, kdo sotva řídí. Kort v dnešní době :person_facepalming:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3345
2.3.20 20:42

Přijedou oba nebo ona sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
2.3.20 20:43

Nedala bych.. At si prijede vlakem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.3.20 20:45
@Veru1987 píše:
Přijedou oba nebo ona sama?

Oba, ale exmanzel nemá řidičák :D

• Nahlásit
  • Citovat
1527
2.3.20 20:46

A az zavola policii, ze mu syna nechces dat, tak cim budes argumentovat? Ze ona ma ridicak chvilku? Jako přání je to hezké, ale mám pocit, ze uplne k ničemu. On si te poslechne, policie si te poslechne, ale to je tak vsechno :roll:

Bud syna odvez, nebo se neda nic delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7508
2.3.20 20:49

Asi nemáš na vybranou. Pokud řidičák dostane, tak je způsobilá řídit auto. Bývalému dítě musíš vydat, pokud jedete podle rozsudku. Pokud ne, nedávej mu ho, ale počítej s tím, že bude zle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.3.20 20:49

To ze se bojis chapu, tak syna odvez a je to. Nemuzes dite nedat otci jen ptz ma cerstvy ridicak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1041
2.3.20 20:51

To ze ho sama odvezes neni uplne reseni.. budou chtit jet nekam na nakup, na vylet, kdyz budou mit syna u sebe a stejne se tomu, ze bude ridit ona nevyhnes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
2.3.20 20:52

To je jedno ze ho odveze k otci.. I tam můžou jezdit po meste autem :nevim: pokud nema chlap rozum a necha dite vozit Zmiji :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3345
2.3.20 20:55
@Anonymní píše:
Oba, ale exmanzel nemá řidičák :D

Ufff nepustila!!! Kdyby byla pod dozorem zkušeného řidiče. Já pro děti od muže jela sama tak po půl roce, to mě muž učil fakt jezdit, jzdila jsem s ním hodně všude možně. Než jsem se pustila sama trvalo to, a než jsem sama vzala děti do auta a já byla jako řidič… to trvalo fakt dýl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
2.3.20 20:55

Taky bych se bála, ale to opravdu neovlivníš :nevim:
Tak snad bude ženská jezdit opatrně a brzy se vyjezdí. Ach jo :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
2.3.20 20:57

Naprosto te chapu, take bych trnula hruzou. Radsi bych ditko odvezla sama tam a zpet. Neni to v dotazu, ale nechapu proc si otec dite nevyzvedaval? To ze nema ridicak je vymluva. Snad jezdi vlaky, autobusy… a neznam chlapa, co nema ridicak 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
2.3.20 21:01

Holky nademnou maji pravdu, reseni to neni odvest. Budou jezdit urcite ve svem bydlisti. Jen se modlit, aby dotycna jezdila opatrne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32998
2.3.20 21:03

Presne tak, ja jezdila pod dohledem jeste rok. Autoskoly dnes nic nenauci.. A jeste vozit brecici cizi dite.. Vubec jako. A na rozsudek bych se vy.. On si ho nebral delsi cas, takže to ze párkrát nedas ty,… Apelovala bych na jeho rozum pokud nějaký má.. A bud dovezt a odvest a příslibem ze oni vozit nebudou ani ve městě, at se nejdřív vyjezdi… Nebo at dorazí busem ci vlakem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama