Dítěti zvoní v uších

16.6.20 16:53

Dítěti zvoní v uších

Syn si v roce 2018 párkrát stěžoval na pískání v uších, byl na ORL, když se to bude opakovat, máme zase přijít.

Posledních několik týdnů si začal znovu stěžovat. Nejčastěji večer, když leží v posteli a je ticho nebo v autě.

Jdeme na odběry na vyšetření štítné žlázy, ledvin, jater a žádanku na neurologii. Nějak jsem v šoku z toho, co všechno se bude vyšetřovat a dostala jsem strach.

V minulosti měl časté záněty středouší, odebrali mu nosní mandli, od té doby má klid. Trpí na časté krvácení z nosu, po dlouhodobém braní Ascorutinu je to lepší, dřív mu teklo několikrát denně i v klidovém režimu.

Když si to tak všechno pěkně vypíšu, dostávám docela velký strach a to nejsem žádný velký plašan. Tento rok začal blbě, samé nemoci a hospitalizace v rodině a já to začínám asi špatně snášet.

Řešil prosím někdo zvonění v uších u dítěte? Sluch má vyšetřený a je ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7685
16.6.20 18:46

Kolik mu je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 19:09

8 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 19:10

@pannda 8 let, chodí do první třídy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7685
16.6.20 19:44

A neposlouchá často sluchátka, na PC i mobilu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 19:47
@pannda píše:
A neposlouchá často sluchátka, na PC i mobilu?

sluchátka vůbec nepoužívá, žádné nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7685
16.6.20 20:08

A sledování tabletu, mobilu, s hlavou v předklonu? Předsazeni hlavy zatěžuje krční páteř, může se zvoněním v uších souviset. Vše bych konzultovala na ORL

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.20 20:13

@pannda děkuji, vše bylo konzultováno, tablet moc často nemívá, tak 1-2× týdně na půl hodinky

zvonění v uších jsem vždycky považovala za něco normálního, co čas od času je, syn se o tom zmínil náhodou v roce 2018 (když jsme řešili jiný problém) na ORL a tam ho vyšetřili a teď jsem sama překvapená, co vše se bude testovat a říkám si, zda jsem něco nepodcenila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama