Díváte se na TLC program??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kraskabezzvirete
Kecalka 113 příspěvků 22.06.19 14:50
Díváte se na TLC program??

Krasny den. Otázka je jasná, pokud máte upc máte určitě TLC, díváte se na tento program?!? A co si myslíte o těch reality show? Jsou to praví lidé? Nebo je to jako u nás herci a komparzy? Docela by mě to zajímalo… :D

Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15035 příspěvků 22.06.19 14:52

Ne, měla jsem cest vidět jejich programovou nabídku, když jsem byla na návštěvě. A upřímně něco tak stupidního aby pohledal

Petra Z
Hvězda diskuse 53133 příspěvků 22.06.19 14:55

@Kraskabezzvirete mám a občas se koukám…

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 22.06.19 16:06

Taky koukám a netuším, jestli je to pravda, či hrané. Ale zjišťovat to neplánuji :lol:

pomme
Kecalka 292 příspěvků 22.06.19 16:13

Rozklikla jsem diskuzi, abych zjistila co je TLC program. Čekala jsem něco jiného. Jinak ne, nemáme televizi, takže tohle jde úplně mimo mě. 8)

LennyL1
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 22.06.19 16:28

Ano, já TLC miluju, výborně se u toho relaxuje. V jejich pořadech jsou to opravdu ti skuteční lidé, jsou za to placení, takže se rádi sami přihlašují do těchto projektů. Vždy, když mě někdo zaujme, tak si je hledám na netu, jak to s nimi dopadlo. Některé programy mě baví, jiné vůbec, ale jelikož trpím nespavostí, v noci je to skvělé na relax. Vše o jednotlivých programech či lidech co Tě zaujali si můžeš lehce vygooglit nebo se podívat na Youtube, kde fandové jednotlivých pořadů dávají nové informace a diskuze apod. Mě to baví víc než jakýkoliv jiný program.

lachtanice86
Echt Kelišová 8294 příspěvků 22.06.19 16:59

Mám a myslím že je to nahrane. Ale i tak je to jen jako odreagovani

Kraskabezzvirete
Kecalka 113 příspěvků 22.06.19 20:46

No já to mám taky jako relax, když nikde nic nedávají a jsem u TV, ale zda je to hrané nebo ne právě netuším. Nemám ráda ten pořád o těch moc obézních a pak tu ezotericku Terezu, co rozumí duchum tomu prostě nevěřím :roll: k tomu mám trošku odpor k těmhle věcem.

Uslava
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 22.06.19 20:56

300kg člověk, který hubne pod dohledem kamer, to asi nebude hrát, že. Ti, co se mají během 90 dnů brát taky nebudou kompars. Jak si vybírají svatební šaty tak tam je to asi možné, ale tam to zase nějak nehraje roli. To, jak opravují domy, tak to je taky skutečné a to mě baví. Jestli to těm lidem fakt patří tam není důležité. A ostatní pořady neznám. Vlastně ano. Ty cikánské nevěsty a sestry, či jak se to jmenuje. Tam je zajímavé, že ty ženy už ani jako cikánky nevypadají, ale podle chování je jasné, že to cikánky jsou. A ještě ta polygamní rodina - to je zajímavé i pro mě, protože takový způsob soužití si fakt nedovedu představit.

Kraskabezzvirete
Kecalka 113 příspěvků 22.06.19 21:33

@Uslava
Ten 300g člověk to chápu samozřejmě, neříkám že vše musí být nahrané, spíš jsem znechucena těmi českými reality show které nahrané jsou, pak si říkám jak to dělají v Americe. Ano, mě baví 90 dní do svatby, akorát mě štve že to často opakuji. Je zajímavé obdivuhodné kolik toho ti lidé musí unést stěhování, do 90ti dnů se vzít atd. Já bych s cizincem nemohla být, kulturní rozdíly by mi vadily určitě… Ale jinak jim fandím pokud je to po pravdě… :)

Kraskabezzvirete
Kecalka 113 příspěvků 22.06.19 21:35

@Uslava
A ta polygamni rodina to je fakt hukot, to bych taky asi nechtela, ale když jsou tak spokojeni nebo se dohodnou tak proč ne… Každopádně zajímavé pojetí pro nás cechy.

Váš příspěvek
Reklama