Divné močení

Anonymní
9.3.13 10:50

Divné močení

Ahoj, nezlobte se, raději anonym, abych nebyla za plašanku;-)
Holky jsem v 18tt těhotenství a mam asi „problém“ s močením. Předem upozorňuji, že minulý týden jsem měla moč v pořádku, tudíž o zánět by se jednat nemělo. Jde o to, že přímo při močení mě nic nepálí nebo tak ale tlačí mě jakoby v podbřišku-až do třísel. Je to například v těhotenství normální? Jsem poprvé těhotná, tak nevim jestli dítko může nějak utlačovat nebo tak. :nevim: Ke všemu teď chodím často, ale kolikrát jen „učurkávám“… Nezlobte se, jen chci poradit-zkušenosti ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25959
9.3.13 10:53

Pamatuju si, že jsem měla něco podobnýho. Hlavně ke konci čůrání. Asi jak se močák vyprázdnil, tak se tam narvalo zpátky dítě, nebo co :lol: Pro klid se radši zeptej u Dr ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
9.3.13 10:55

Řekla bych, že tohle je pánevním dnem, při čurání ho povolíš, tak asi jak se to tam po vyprázdnění močáku trochu přeskupí, tak by to mohlo být tím :nevim:
Těch těhotenských neduhů ještě bude. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25959
9.3.13 11:02

@Gladys koukám, se dneska střídáme :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
9.3.13 11:04

Mě to sice nic netlačí, ale s tím učůrávám to mám taky, kolikrát si myslím že se počůrám, a pak pár kapek 8) měla jsem toto i při prvním těhu, takže mylsím, že můžem být v klidu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.13 11:42

S močákem radši řeš a na vše se zeptej, mě se třeba stávalo jako že jsem čůrala přerušovaně a cítila tlak v podbřišku a našli mi bílkovinu v moči, tak ve středu volám na výsledky :-(.

• Citovat
  • Nahlásit
1804
9.3.13 13:30

Ja se sama sebe ptam, jestli nemam zanet asi tak ob den, protoze to jaksi neni nikdy stejny: nekdy mam bolesti pri vstavani (nemuzu se narovnat), jindy nedokazu vyprazdnit, jindy to zase ucvrnkava a pak se to roztece, nekdy zase beham kazdych pet minut s par kapkama, a nekdy, a to je nejlepsi, je to bez problemu (to mam chut skoro otevirat rychle spunty na oslavu, to je totiz takova pohoda!), nekdy je to celkove hodne, nekdy malo…ale myslim, ze to je vsechno normalni, zvlast proto, ze se moje decko hodne hybe a moje „problemy“ se tedy hodne meni behem dne, proste asi zalezi, co mam zrovna prilehnute. Hlavne me uklidnuje, ze jeste v sestem mesici nevstavam v noci ani jednou, a to piju nejmene dva litry vody denne, to by se mi pri infekci urcite nestalo. Moje chytra kniha o tehotenstvi rika, ze zanetem v tehotenstvi utrpi asi 20% zen, zvlast ty, co mely sklony drive. Radi jako prevenci hodne pit. Vzhledem k tomu, ze na problem s mocenim si stezujeme asi vsechny, rekla bych, ze pokud ten problem netrva, tak to nic neni. Snazim se pit take mineralky, kdysi mi je doktor doporucil jako prevenci pri mem jedinem zanetu, ktery jsem absolvovala asi pred sesti lety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
9.3.13 13:46

Já teda vztávám minimálně jednou v noci snad od pozitivního tt :cert: s prvním díttětem jsem ke konci chodila i 10 x, pár kapiček a jen jsem si lehla chtělo se mi zase!! dr. říkal že to není normální, nicméně mě testoval na možný i nemožný, a u mého těhotenství to možné asi bylo 8) jelikož nic nenašel. pamatuju si to štěstí po porodu, že se mi nechce čůrat :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
9.3.13 17:10

Ahoj, tlak v podbříšku a učůrávání moc dobře znám, kolikrát, když jdu přes město, mám pocit, že už nemůžu ani chodit, jak se mi chce na záchod a když vysílená a slitá studeným potem někde zapadnu a doletím na mísu, vyjde ze mě pár kapek a je hotovo, to samé v noci, vstávám i několikrát :zed:… jen na to, kolik toho vypiju, toho hrozně málo vyčůrám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1804
9.3.13 18:37

@Radanka25 : Produkce moci se v tehotenstvi snizuje, proto se ti zda ze vycuras min.

Ja myslim, ze jsem se svym nevstavanim v noci pomerne rarita (pritom jsem mala a hubena), ale proste jak lezim, tak to netlaci a je klidek. Jen prvni tri mesice, nez se vytahla deloha, jsem chodila jednou, dvakrat, ale ted pohoda, doufam, ze to vydrzi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tajenka
10.3.13 15:54

Občas mám taky divný tlak na močáku, myslím, že to asi zálěží i na tom, kde zrovna mimčo zapadne :)Dokonce cítím jak tam rejdí právě když jdu čůrat a mám močák plný, jak čůrám, tak se často pohne. A v noci vstávám taky několikrát.

• Citovat
  • Nahlásit
2429
10.3.13 16:09

Já to měla taky a den ode dne to bylo horší. Ke konci těhotenství už jsem nevydržela dýl jak hodinu nejít na záchod. V noci jsem se moc nevyspala, protože jsem pořád musela chodit čůrat. Doktorka říkala, že mi malá sedí na močovém měchyři při ultrazvuku :) Po porodu jsem měla zase opačný problém, vyčůrat jsem se nemohla ani s plným močákem a museli mě cévkovat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.13 20:57

Ahoj holky, mám takový problém a vzhledem k tomu, že je to až moc soukromé, tak to vkládám jako anonymní, a i proto, že se za to stydím ale nevím co s tím.

A také se omlouvám, že to asi nepatří sem, ale něco k tomuto tématu jsem nenašla a nové ještě nemohu založit :roll:

Již několikrát se mi zdál sen o tom, jak potřebuji močit, tak si ve snu dojdu na záchod a klasicky to pustím, ale v tu chvíli procitnu, a zjistím že stále ležím v posteli a lehce si cvrnknu. Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno? Je mi 25 let a myslím si, že na to jsem mladá, tak nevím, jestli je to třeba psychikou, ačkoli žádnými problémy netrpím :/ :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
6971
27.12.13 21:08
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takový problém a vzhledem k tomu, že je to až moc soukromé, tak to vkládám jako anonymní, a i proto, že se za to stydím ale nevím co s tím.

A také se omlouvám, že to asi nepatří sem, ale něco k tomuto tématu jsem nenašla a nové ještě nemohu založit :roll:

Již několikrát se mi zdál sen o tom, jak potřebuji močit, tak si ve snu dojdu na záchod a klasicky to pustím, ale v tu chvíli procitnu, a zjistím že stále ležím v posteli a lehce si cvrnknu. Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno? Je mi 25 let a myslím si, že na to jsem mladá, tak nevím, jestli je to třeba psychikou, ačkoli žádnými problémy netrpím :/ :roll:

to se mi stávalo když jsem byla malá co si tak pamatuju.. naštěstí tedy vždy jsem se probudila včas a nestihla jsem se jakoby „počůrat“ ale trochu jo no.. nikdo nikdy nic nezjišťoval, styděla jsem se to říct i mamce protože jsem přece byla velká holka.. tak by mě zajímalo co holky poradí z čeho to je atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.13 21:12

Mám to absolutně stejně, já ne že bych se počůrala, ale jen taková kapička, kterou cítím na noze a pak vstanu a běžím na záchod, ale je to dost nepříjemné :( A také se stydím o tom s kýmkoli mluvit.. Tak to zkouším alespoň takhle.. Tak snad se někdo najde :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat