Zvláštní bolesti hlavy

16.3.21 16:10

Divné potíže

Ahoj holky,
Moje dcerka 18 let si asi cca přes týden stěžuje na bolesti hlavy, bolesti hlavy byly i v minulosti společně s třesem v obou rukách ale to ještě někdy přetrvává, K bolesti hlavy kterou má občas se přidává i nevolnost jeden den mi zdědila že se nemohla dokoukat na film, prý se jí udělalo nevolno a dnes ráno měla průjem byla 3 na záchodě a teď už je v pohodě, ráno ji i bolela hlava, krevní testy jsou v pořádku.
Myslíte že by to mohlo být takhle před MS?
Máte někdo podobné zkušenosti. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16.3.21 16:19
@Ahojdamartina píše:
Ahoj holky,
Moje dcerka 18 let si asi cca přes týden stěžuje na bolesti hlavy, bolesti hlavy byly i v minulosti společně s třesem v obou rukách ale to ještě někdy přetrvává, K bolesti hlavy kterou má občas se přidává i nevolnost jeden den mi zdědila že se nemohla dokoukat na film, prý se jí udělalo nevolno a dnes ráno měla průjem byla 3 na záchodě a teď už je v pohodě, ráno ji i bolela hlava, krevní testy jsou v pořádku.
Myslíte že by to mohlo být takhle před MS?
Máte někdo podobné zkušenosti. :nevim:

Ještě dodám že byla jeden den taková unavená, dopoledne polehavala, nesmrká nic, covid nemáme, po těle má takové fleky ale to je prÿ v pohodě, někdy i bušení u srdce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
16.3.21 16:30

A co PIMS po covidu? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 16:38

@Nejmm To spíš ne, covid jsme z největší pravděpodobnosti neměli, ale ještě něco k MS nikdy tyhle potíže před MS neměla jediné bolest hlavy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8313
16.3.21 17:30

Bolest hlavy s třesem v minulosti jste řešili s Dr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 17:31

@bublinek Byly jsme zatím jenom na krvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 17:33

@bublinek Třes má někdy pořád, a byly jsme cca tak před 2 měsíci u Dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17569
16.3.21 17:43

To jako obě tvoje děti mají takové zvláštní potíže? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 17:45

@Cattus
Mají, ale u nich si nejsi jistá jestli to je psychikou nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
17.3.21 00:19

Nemůže to být migréna? Některé ženy uvádějí migrénu trvající i týden v kuse…já na migrény trpěla a vždy to byla bolest hlavy, špatné vidění, zvracení, bolest v rukach a nohách…zkusila bych radši neurologii třeba vám pomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat