Divný pocit v puse

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
22
10.11.11 13:09

Divny pocit v puse

Ahoj,už měsíc se léčím se zánětem v zubu. Momentálně je zub otevřený(pořád bolí,tak není možné ho uzavřít),chodím jednou týdně na pročištění kanalků. A teď poslední dva dny jsem začla mít takový divný pocit v puse a na jazyku. Nevím jak to přesně popsat ,ale jakoby sucho a zvlaštní pachuť v puse a na jazyku cítím jakoby povlak a jakoby mírné brnění. Nemáte někdo s tímto zkušenost? Předem děkuju za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7376
2.6.15 17:00

Zdravím Vás holky, nemáte někdo tušení, co se mi děje? Nekouřím, nestýkám se s kuřákem, nechodím do zakouřeného prostředí a přesto mám v puse pocit jak v popelníku. cítím to od včera, opravdu jako kdyz si cuchnete k popelniku plném vajglu… dech mi pry neni nijak citit, rikal manzel, ale kdyz polknu nebo zamlaskám tak to citim, jak kdybych ten popelník olizovala… fujtajbl… nekdo nejaky napad? Zuby si myju pravidelne, dokonce jsem kloktala dneska uz 3 x ustni vodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4415
2.6.15 17:18

@MarieOVMUC Typla bych to na nějaký zánět zubu, dásní ale když ti dech nejde nijak cítit je to zvláštní. Nemůžeš být těhotná Některé to tak mají že cítí v puse „jinak“ než obvykle. Nejčastěji to teda bývá železná/kovová pachuť. To jen tak pro zamyšlení jinak teda mě nic jiného než ten zánět nenapad :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
2.6.15 17:30

@MarieOVMUC A krk máš čistý? Nemáš takové jakoby drobné pupínky na jazyku nebo dásních? Kdyžtak popros manžela ať Ti koukne do krku, jestli ho nemáš červený? Já takový divný pocit v ústech zažila jednou a byla to infekce v krku a až pak se mi rozlezla do úst.

• Citovat
  • Nahlásit
7376
2.6.15 18:01
@Ivčis píše:
@MarieOVMUC Typla bych to na nějaký zánět zubu, dásní ale když ti dech nejde nijak cítit je to zvláštní. Nemůžeš být těhotná Některé to tak mají že cítí v puse „jinak“ než obvykle. Nejčastěji to teda bývá železná/kovová pachuť. To jen tak pro zamyšlení jinak teda mě nic jiného než ten zánět nenapad :think:

tehotna nejsem, nevim, mozna je to ze stresu:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
2.6.15 18:02
@MarkétkaBeruška píše:
@MarieOVMUC A krk máš čistý? Nemáš takové jakoby drobné pupínky na jazyku nebo dásních? Kdyžtak popros manžela ať Ti koukne do krku, jestli ho nemáš červený? Já takový divný pocit v ústech zažila jednou a byla to infekce v krku a až pak se mi rozlezla do úst.

pred 14 ti dny jsem dobrala atb, citim se dobre, nic me neboli, zuby mam zdrave, pupinky nemam:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
MarkétkaBeruška
2.6.15 18:19
@MarieOVMUC píše:
pred 14 ti dny jsem dobrala atb, citim se dobre, nic me neboli, zuby mam zdrave, pupinky nemam:)

aha, tak to by jsi měla být ještě krytá. Hmm, tak to mě nic už nenapadá :?

• Citovat
  • Nahlásit
1957
3.6.15 11:29

Asi bych zašla na nosní, ušní krční. Mohlo by to být něco i v nosních dutinách. Většinu chuti tvoří čich, takže ta pachuť by mohla být odtud. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat