Dlouhodobý kašel u batolete

6
12.6.20 12:53

Dobrý den, prosím máte někdo zkušenost s dlouhodobým kašlem u dítěte? Synovi je 18 měsíců a rok už snad kašle. Stále chodíme k dr na poslech a je čistý. Teď jsme byli i na ORL, mandle v pořádku. Testy na alergií potvrdili alergií na bílkovinu kravskeho mleka.Po 14 dnech žádná změna. Už jsem zoufalá :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26424
12.6.20 12:54

Řešili jste reflux? I s tím může kašel souviset.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.6.20 12:55

@Billi to dr vyloučila. Nemá to po jídle ani se nedusí :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19470
12.6.20 13:06
@Evca1985 píše:
@Billi to dr vyloučila. Nemá to po jídle ani se nedusí :,(

Rekla bych, ze to není podmínka. V tomto pripade bych zasla nekam jinam na detske.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
12.6.20 13:19
@Evca1985 píše:

Syn se taky nedusil a kašlal celodenně. Reflux mu potvrdili. Bral léky a nastalo zlepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
785
12.6.20 13:19

A ma starsiho sourozence, ktery nosi treba bacily z MS? Syn s nastupem do MS porad neco nosil a dcera mela tak od pul roku kasel neustale. Byla tedy i zahlenena, mivala nabehy na laryngitidy, na prudusky ji to temer nikdy nesedlo…po case jsem na to uz nemela nervy a zacala jsem chodit k lekari, ktery dela alternativni medicinu (celostni, pracuje s frekvencemi v tele atd.). No dle vysetreni krve mela oslabenou slinivku, plice, alergie na roztoce, bakterie atd…Takze jakekoli onemocneni u ni vyvolalo kasel (v noci klidne hodinove zachvaty). Nasadil nam terapii a od te doby ma pokoj (ted ji budou 3roky). Ale podle znamych vim, ze to nefunguje dostatecne na kazdeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.6.20 13:20

V srpnu s ním jedu na imunologii.Ale je strašně to čekání, když nic nezabírá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.6.20 13:23

@Strecha ani mám staršího syna, který chodí do školky. Ale teď tam od ledna nebyl a stav je stále stejny.Jak píšete, v noci záchvaty kašle a pres den odkašláva. Jednou je to suchý kašel, pak zase vlhký. Ted dokonce i chrči, ale poslech opět v pořadku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
12.6.20 13:33

@Billi a mohu se zeptat, co mu dělali za vysetreni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26424
12.6.20 13:41

@Evca1985 utz bříška a nasadily se leky. Ale je to už 5 let, tak si to už přesně nepamatuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3316
12.6.20 14:05
@Evca1985 píše:

Tak to se to nepozná… Alergie a reflux je nejčastější příčina. Nemá alergii i na něco jiného než na mleko? A dodržujte opravdu poctivě dietu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
15.6.20 07:37

@BaMaK Ano dietu dodržujeme poctivě, nic co obsahuje mléko nedostává. A jinou alergií mu nezjistili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama