Dna - recepty

13.8.14 09:21

dna recepty

Zdravím potřebovala bych poradit přítel má dnu a já nevím co mu mám vařit tak jestli s tím máte zkušenosti jestli bych mohla poprosit o nějaké recepty jsem uplně marná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56925
13.8.14 09:34

@Dolákovo spíš vím, co nevařit :think: má to moje mamka, takže když má přijet, tak jen mrknu na seznam „zakázaných“ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.14 09:36

Taky mam doma ten seznam ale nevím co s toho uvařit tam skoro nic neníí… a k
tomu je přítel vybíravý jak opice :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2324
13.8.14 09:38

A ma vylozene dnu nebo ten predstupen, kys. mocovou v krvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2480
13.8.14 09:41

Mám takovou babskou radu. :) Pít šťávu z citrónu. Prý to pomáhá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.14 09:45

Má dnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
814
13.8.14 09:55

Www. jaknadnu. cz Receptů je tam dost a hlavně skoro všechny jedlé. :lol:

EDIT: Otec má dnu, jí tak nějak „dle předpisů“ ale čas od času zhřeší masem či podobnou věcí a zvládá to. Zas taková hrůza to nebude. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.14 13:37

Děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.15 21:30

Ahoj, dědovi zjistili dnu. Poradíte co z běžných jídel, hlavně oběd, může? Stačí vyloženě stručně, třeba květákový mozeček atd… Je to stará škola, takže na nějaká nová jídla se mi asi vyprdne a než vyčtu všechno o dietě a dam to do kupy, co uvařit, tak to potrvá :nevim: diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1247
4.9.15 21:55

@Nickylinka ahoj existuje čaj, který pomáhá a dá se díky němu jíst vše. Tchán taky na DNU trpěl ale díky tomuto čaji je bez diet. Jestli budete mít zájem zjistíme více

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.9.15 22:09

Tak určitě :-) za zkoušku se nic nedá ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2390
4.3.16 19:08

Tez bych potrebovala poradit s jídelníčkem pro člověka trpícího dno :think: manzeluv dedecek ji ma, ted se mu to hodne zhoršilo. je mu přes 80, stara se o sebe i si vari sam uz asi deset let. na nejake novoty si uz samozrejme nezvykne a my fakt nevime, co mu poradit za jidla. zítra tam jedeme, delam rajskou s hovezim, to je snad ok. a dal? :nevim: seznamy zakazanych jidel a surovin mame, ale nedokážeme vykoumat moc klasických jidel, co by z toho zbytku sla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.17 22:28

Dobrý den mohu prosím vědět co je to za čaj jak se jmenuje a kde se dá koupit? díky Petr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama