Do aquaparku s menstruací

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
27.6.22 20:05

Do aquaparku s menstruací

Zdravím všechny ženy,
Nikdy jsem nešla plavat s menstruací a to je mi téměř 29 let.
O prázdniny k nám přijede neteř a půjdeme společně s mojí dcerou do aquaparku.
Chci se zeptat jak to děláte? To si vezmete krabičku tamponu ke sprcham, tam si dojdete na záchod a pak se jdete osprchovat? A pak si to dáte kam? U nás máme jenom takové poličky, takže asi zabalit do ručníku nebo si vzit nějakou taštičku? Jak to prosím děláte když musíte do bazénu?
A ještě myslíte, že v pohodě budou stačit kotex tampony nebo jsou lepší tampax? :think: :nevim:
Budeme tam celý den.
Děkuji za informaci. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
88
27.6.22 20:10

Prostě jakýkoliv tampon a jdeš plavat :lol: Já třeba nechodím s menstruací vůbec na plavání, vadí mi to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
27.6.22 20:10

Proto je lepsi kalisek, ten se nemusi nikam schovavat…,ale kdyz jsem potrebovala driv tampony, tak jsem je mela normalne ve skrince a chodila jsem do satny..ale nemenila jsem pokazdy, kdyz jsem vylezla z vody…taky zalezi, jestli tam pujdete, kdyz uz budes v zaveru nebo na zacatku a jak mas nomarlne ms silnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29938
27.6.22 20:11

Tak z domu už jdeš s tamponem a v prostorách bazénu si ho budeš měnit na záchodě dle potřeby.
Tampony budeš mít nekde společně s ručníkem a sprchacem (většina lidí nosí igelitu), na záchod si vezmeš vždycky jen jeden, to se schová do dlaně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1598
27.6.22 20:15

Děláš z toho kovbojku :D normálně si dáš před koupáním čistý a na záchodech vyměníš. Vezmi si kosmetickou tašku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
918
27.6.22 20:46

Normálně jsem chodila s tampónem. Před odchodem čistý, pak podle potřeby na WC vyměnit :nevim:
Nedělala bych z toho drama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5651
27.6.22 20:48

No, já bych po zkusenosti nesla. Šla jsem se jednou s tamponem koupat na dovci, tampon nasakl vodou při plavani a když jsem vylezla a otirala se, tak rucnik začal byt ruzovej, jak to ze mě všecko teklo :oops: no trapas jak hrom. Já bych proste řekla, ze to mám zrovna dostat a ze nikam nejdu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
987
27.6.22 20:57

Do bazénu je ideální kalíšek. Nenasaje vodu z bazénu a nemusí se tak často měnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6806
27.6.22 21:29

Děláš z komára velblouda. Neumíš si vyměnit tampon? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
27.6.22 22:36

No stres! Z domova s tamponem. A tam dle potřeby zajdeš do skříňky vezmeš tampon, ten schováš v ruce a zajdeš na WC.
Já před kalíškem chodila do vody s největším O. B.. Pro klid duše, že nic neproteče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.6.22 22:38

Správně a dobře zavedený tampón vodu z bazénu ani z moře nenasaje. Používám je už 20 let, do vody kdykoliv - i 2.den menstruace, kdy ji mam opravdu nejsilnější (pouze přizpůsobuji absorpční schopnost) a skutečně nikdy jsem neměla problém. Dovolenou si plánuju klidně v lednu, protože kdy a zrovna jak mi vyjde MS je mi úplně šumák :D Od kamarádky gynekoložky už jsem ale mnohokrát slyšela, že správně zavést tampón umí stěží 50% žen, i když si to všechny myslí. Ale že právě i různým obtékáním a podobně se to pozná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8367
27.6.22 22:39
@Problemováholka píše:
Zdravím všechny ženy,
Nikdy jsem nešla plavat s menstruací a to je mi téměř 29 let.
O prázdniny k nám přijede neteř a půjdeme společně s mojí dcerou do aquaparku.
Chci se zeptat jak to děláte?
A ještě myslíte, že v pohodě budou stačit kotex tampony nebo jsou lepší tampax? :think: :nevim:
Budeme tam celý den.
Děkuji za informaci. :hug:

bohužel neporadím, první až třetí den to leje tak, že tampon nepoužitelný, protekl by do hodiny, hrůza…

takže nedělám to nijak, když vím že budu muset plavat, tak posun pomocí přášků

a v poslední době žel cyklus po 16 - 17 dnech :,( hrozný, silný, s kusy, nesnesitelný i psychicky je mi zle, to není život toto

už přemýšlím že si prostě nechám vzít dělohu, 50 mi ještě hned tak nebude a místo toho aby to občas decentně vynechalo, tak tato hrůza

bueee

:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.22 22:40
@Karinkas píše:
No stres! Z domova s tamponem. A tam dle potřeby zajdeš do skříňky vezmeš tampon, ten schováš v ruce a zajdeš na WC.
Já před kalíškem chodila do vody s největším O. B.. Pro klid duše, že nic neproteče.

Děkuju! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.6.22 22:46
@Borrealis píše:

bohužel neporadím, první až třetí den to leje tak, že tampon nepoužitelný, protekl by do hodiny, hrůza…

takže nedělám to nijak, když vím že budu muset plavat, tak posun pomocí přášků

a v poslední době žel cyklus po 16 - 17 dnech :,( hrozný, silný, s kusy, nesnesitelný i psychicky je mi zle, to není život toto

už přemýšlím že si prostě nechám vzít dělohu, 50 mi ještě hned tak nebude a místo toho aby to občas decentně vynechalo, tak tato hrůza

bueee

:,(

A co na to gyn? Když je to takhle masivní co skoro půl měsíce, tak to není úplně O. K.! Je to docela znatelná ztráta krve, která se pak samozřejmě projeví i dál-chudokrevností a s tím spojenými potížemi. Nekontroluje dr. výšku sliznice? Občas na to prostě pomůže kyretáž a měla bys pak třeba nějakou dobu klid.Moje tchýně na ní dochazí téměř pravidelně tak 1× za rok a vždy má pak nějakých těch 10 měsíců svatý klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8367
27.6.22 22:49

@Fíbí 106
:?

kontroluje, posledně byla výška OK, ale to bylo v říjnu…od té doby jsem tam nebyla a zhoršuje se to
jsem z toho smutná, to není život…musím s tím do práce, všude, někdy to proteče, ble

budeme to řešit nějak hormonálně, ano, chci, kéžby to pomohlo

zkoušela jsem tělísko, umí tyto stavy zastavit---kdepak, bylo to ještě horší, tělísko se vrtělo, pak zkroutilo a museli jej ze mě pak tahat, protože se posunulo úplně někam blbě

achjo

Příspěvek upraven 28.06.22 v 14:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat