Tlustá anorektička

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.6.22 12:58

Tlustá anorektička...

Ahoj holky jsem tlustá a to dost přibrala jsem 40 kg po psychických lécích antidepresivech a antipsychoticích…mám deprese. Bojim se jíst jim jen jednu okurku denně a bíly jogurt nízkotučný…přesto váha nejde dolů!!! :zed: vážím 98 kg na 160 cm…byla jsem v nutričním centru na měření a vyšlo že bych měla vážit 70 kg pro vysoký podíl svalů dříve jsem vážila 60 kg, pořád mi tedy chybí schodit 30 kilo minimálně, nevím co s tím jídlem to dolu nejde! Prosím poradíte mi pomohly nějaké přípravky na hubnutí? Co by šlo zkusit? Nebo nějaké krevní testy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
982
27.6.22 13:05

Tak se nadechni! Nutriční poradna je fajn. Stojí to prachy to ano. Možná bys měla pocit, že ses hlídaná a když budeš dělat co se po tobě chce :nevim:. Jinak váha nejde domů protože prostě neze res :zed: pak si tělo všechno ukládá na horší časy. Když budeš jíst pravidelně a pestré, logicky nebude mít potřebu si něco ukládat. :nevim: Řekla bych, že hodnoty váhu a výšku máme stejné. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28641
27.6.22 13:06

A jak dlouho jíš jen ti okurku? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
27.6.22 13:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem tlustá a to dost přibrala jsem 40 kg po psychických lécích antidepresivech a antipsychoticích…mám deprese. Bojim se jíst jim jen jednu okurku denně a bíly jogurt nízkotučný…přesto váha nejde dolů!!! :zed: vážím 98 kg na 160 cm…byla jsem v nutričním centru na měření a vyšlo že bych měla vážit 70 kg pro vysoký podíl svalů dříve jsem vážila 60 kg, pořád mi tedy chybí schodit 30 kilo minimálně, nevím co s tím jídlem to dolu nejde! Prosím poradíte mi pomohly nějaké přípravky na hubnutí? Co by šlo zkusit? Nebo nějaké krevní testy?

Jíst vyváženou pestrou stravu s odpovídajícím množství kalorií a pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 13:10
@pikola píše:
A jak dlouho jíš jen ti okurku? 8o

2 měsíce…

• Citovat
  • Nahlásit
287
27.6.22 13:12

Holka, takhle si úplně rozhodíš celé tělo, metabolismus, imunitu, nakročíš si k různým nemocem, i vážným… nemůžeš svoje tělo takto terorizovat a myslet si, že všechno vydrží. Nevydrží! Svoje tělo musíš opečovávat, aby ti dlouho sloužilo a abys byla dlouho naživu, žádné další nedostaneš! Jak ho jednou zničíš, je konec!

Nech si sestavit jídelníček od nějaké dietoložky a dodržuj ho. Aby tvoje tělo dostávalo vše, co potřebuje a neoddělala sis ho. Nemůžeš čekat, že zhubneš za měsíc, bude to prostě trvat roky. A uvědom si, že není důležité nemít obratem tuk, důležité je, aby tvoje tělo bylo zdravé a nenavodilas mu extrémní stres, který se pak může projevit všelijak a tvojí psychice rozhodně nepomůže. Jak má mát tělo klid a energii na srovnání psychiky, když ho uvádíš do stavu pohotovosti a teroru a řeší jen to, jak vůbec přežije nedostatek všeho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29683
27.6.22 13:13

Se nedivím, když nejíš, tak si tělo bude držet každý gram zuby nehty. Najed na vyvážený jídelníček, nebo si akorát oddelas zdraví. A zapoj pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
27.6.22 13:21
@Anonymní píše:
2 měsíce…

Kdybys jedla dva měsíce jen jednu okurku a bílý jogurt, tak zhubneš, i kdybys nechtěla. Bereš pořád ty léky? Tam bych viděla příčinu. Jinak tedy tohle je cesta do pekel. Vypočítej si na kalkulačce, kolik máš jíst na svoji váhu a výšku a hlídej to podle kalorických tabulek. A k tomu pohyb a ono to půjde. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 13:25

Něco s tím dělej. Dolu se člověk dostane lehce, nahoru hůř. A teď nemyslím váhu, ale psychiku. Já kdysi jedla jedno jablko a jeden balíček surimi tyčinek denně. Opravdu dlouho to tak bylo, po čase nešla váha dolu a já začala extrémně cvičit. Váha šla dolu+ jsem začala zvracet.Ale nepřejídala jsem se, jen jsem se snažila vždy jen oblbnout mozek, že je najedený a pak to dostat zas z těla. Po čase přišlo kolabování a dostala mě z toho první láska, ale třeba dodnes jím nerada před lidmi.Chce to psychologa+ nutričního terapeuta, abys zhubla pod kontrolou a nespadla do toho zase.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 13:33

@Lil Kitkatt právě že nehubnu…léky musim brát bohužel, ještě mám vysoký cholesterol a beru i na to léky, nevim z čeho ho mám vysoký… :nevim: když nejim

• Citovat
  • Nahlásit
28641
27.6.22 13:33
@Anonymní píše:
2 měsíce…

To není možný. Buď si něco zhubla a podle tebe to není nic, nebo jíš pak i něco jinýho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
27.6.22 13:35

I kdyz budeme brat v uvahu moznost zadrzovani vody, pokud bys opravdu jedla to, co pises, zhubnes. Co pijes? Sladis? Nikdy nezhresis nejakym bonbonem atd.? I telo, ktere je vystaveno stresu a drzi se zuby nehty svych tuku, casem povoli. V koncentraku nebyl i pres brutalni stres take nikdo tlusty.
Nekde delas chybu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 13:36

@pikola nezhubla nic jiného nejim právě proto jsem z toho zoufalá…napadlo mě zda nejít na odběr krve jestli tam neni nějaký zdravotní problém… :nevim: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.6.22 13:43

@pikola zítra jedu na odběry krve na metabolický syndrom ap…domluvila jsem se s nutričním, pak mi udělá jídelníček po té krvi…napadlo mě zda to opravdu není těma lékama…

• Citovat
  • Nahlásit
12809
27.6.22 13:45
@Anonymní píše:
@pikola nezhubla nic jiného nejim právě proto jsem z toho zoufalá…napadlo mě zda nejít na odběr krve jestli tam neni nějaký zdravotní problém… :nevim: :zed:

Už dávno jsi měla být u doktora. Nechci tě strašit, ale znám jeden jediný případ, kdy člověk fakt skoro nejedl a přesto tloustl přes břicho - a to bylo kvůli enormnímu množství volné tekutiny v břiše v důsledku posledního stádia rakoviny slinivky.
Jíst 2 měsíce okurku a jogurt znamená být v ketóze, vstupem do ketózy jak člověk uvolní zásoby sacharidů, které na sebe vážou vodu, tak se vypustí jako balónek (právě tato voda je těch nadšených prvních 5kg u lidí, kteří si kupují keto diety v prášcích). Jestli u tebe ani při skoku do ketózy váha neudělala ani deko, tak za tím musí opravdu být zdravotní problém.
Ten příměr s koncentrákem je sice hnusný, ale bohužel pravdivý - byli tam lidé pod obrovským stresem, někteří těžce nemocní, někteří staří, ale žádný hubený… Dlouhodobá hladovka prostě VŽDY vede ke snížení váhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat