Do jakých papuček ortopedické vložky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 23.10.14 18:26
Do jakých papuček ortopedické vložky?

Ráda bych poprosila o radu. Dcerka (3 roky) dostala ortopedický vložky. S botama je to jasný, ale potřebovala bych poradit, jaký koupit papučky, aby se do nich ty vložky vešly. V Brně v Žirafce mi prodavačka dávala papučky za 600, což se mi teda fakt moc dávat nechce…:-(

Reakce:
Aliik
Echt Kelišová 8426 příspěvků 2 inzeráty 23.10.14 18:37

Mame backorky Fare a ty maji vyndavaci vlozky, takze by asi nemel byt problem je vymenit za ortopedicke :think: http://shop.fare.cz/…robnosti.php?…

monrom
Nováček 23.10.14 18:40

Souhlasim, Fare tzv. cvičky mají vložku i s klínkem a nebude problem vyměnit za jinou, ortopedickou. Cena v obchodě kolem 330.- Chce to ale přesně přiměřit, nejlépe vložku na vložku v obchodě a rovnou zkusit do bačkor. Fare jsou ale širší botičky, tak pozor na to.

evisa
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 28.10.14 20:37

Ahoj, není vložka jako vložka. Je třeba vyzkoušet. Fajn je, když jde vyndat původní stélka. Někdy ale děti mají úzký kotník, stélka bývá často vysoká a pata kloktá. (i s s opatkem, pořád je to měkká textilní bota a noha je dost vysoko). Ale nejčastěji na vložky sednou Fare, Befado (na sucháč), někdy i Dpk. Vše se pohybuje 300-450. Když se ale k vložkám/plochým nohám přidá i valgozita kotníků (vidím to u nás v obchodě hodně často), pak žádná bačkora kotník neudrží a je třeba jít do sandálků. A tam je to cenově samozřejmě výše. ;)

Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 28.10.14 20:39

Děkuju za rady. Nakonec jsem koupila Befado sandálky :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Dostal jsem nabídku koupit hokejový klub!

Bývalý hokejový gólman Dominik Hašek (54) se po ukončení kariéry uchýlil k... číst dále >