Do kdy bylo vaše dítě v kočárku?

1624
10.9.20 14:16

Do kdy bylo vaše dítě v kočárku?

Ahoj holky spíše pro zajímavost do kdy jezdilo vaše dítě v kočárku? Malá už od 1,5 roku odmítá být v kočárku. Líbí se jí všude běhat, ted má 20 měsíců a za den naběhá i kolem 9 km a ráda chodí do kopců a na rozhledny. Je to velmi aktivní batole (miminko), které jen tak něco neutahá. Měla to některá z vás taky tak?:lol:

Příspěvek upraven 10.09.20 v 14:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19161
10.9.20 14:18

@karmen1 Ve 20 mesicich to zadne aktivni miminko rozhodne neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
490
10.9.20 14:20

@karmen1 Spíš aktivní batolátko. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18936
10.9.20 14:22

Syn ma 15 mesicu a jezdi akorat na delsi procházky, kratší trasy chodi pěšky a na vylety kocar vetsinou neberem, jde pesky nebo ho kousek poponesem, kdyz uz nemuze. Starší byl to same, jak se naucil chodit (kolem roku), tak v kocaru byt nechtel, byl tam akorat privazany nasilim, kdyz sem fakt nekam musela daleko nebo sem chvatala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1624
10.9.20 14:23

@Cuddy pardón samozřejmě, že batole. Malá ještě neumí moc mluvit a její nejčastější slovo je Mimi tak se mi to všude vkrádá 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13671
10.9.20 14:27

Dcera 21m a v kočárku odmítá být co se naučila chodit, zhruba od roka. Včera prošla zoo ve Dvoře, kočár nechtěla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10223
10.9.20 14:33

Nejmladsi byla skoro do 3r, protoze se ji nikdo neptal, logistika casto neumoznovala, aby se prosla. Starsi sourozenci opustili kocar brzy (mezi 15-18m, rekla bych), fakt jsem kocar brala, jen kdyz se spechalo nebo na delsi presuny. Moc tam byt nechteli. Obcas na velky nakup, ale to se vezl nakup a ne dite (musim rict, ze na nakupovani mi kocar fakt chybi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45672
10.9.20 14:37

Kočárek jsem víceméně zrušila v 1.5 roce, kdy jsem ho zbytečně brala na výlet na kterém mi v pohodě zvládl ujít 7 km. Pak jsme ho jednou vytáhli ve 3 letech, kdy jsem potřebovala prostor pro spaní na celodenním výletě do zahraničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
10.9.20 14:58

2letak v nem nekdy spi odpoledne, jinak berem na celodenni vylety, kvuli spani, vozime v nem veci :mrgreen: a nekdy ho tam nacpu kdyz pospichame. Nedavno se v nem svezl I petiletak :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
10.9.20 15:06

@karmen1 Od cca 12 měsíců, kdy začal kluk pořádně chodit ho používáme jen když si o něj řekne (obvykle to je, když je hodně unavený, většinou v něm pak usne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1497
10.9.20 15:07

2,5 roku a kočár používáme každý den, často jezdíme MHD, musíme být někde na čas. Navíc poslední měsíc nechce po obědě spát v posteli, takže jde hned do kočáru a tam je za chvilku tuhoš. Na dlouhé výlety bereme golfáč a máme to jako tašku na kolečkách, dítě všechno většinou ujde samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9117
10.9.20 15:08

Pro skoro tříletého ho bereme jen na celodenní výlety, jinak v něm není od doby, kdy mu bylo kolem 18 měsíců a nahradil ho drážedlem. Dceři je rok a zatím se jí tam líbí, ale když ji vypustím, je šťastná. Ale neplánuji ho používat dýl, než je nezbytné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15487
10.9.20 15:10
@Hobitka píše:
Nejmladsi byla skoro do 3r, protoze se ji nikdo neptal, logistika casto neumoznovala, aby se prosla. Starsi sourozenci opustili kocar brzy (mezi 15-18m, rekla bych), fakt jsem kocar brala, jen kdyz se spechalo nebo na delsi presuny. Moc tam byt nechteli. Obcas na velky nakup, ale to se vezl nakup a ne dite (musim rict, ze na nakupovani mi kocar fakt chybi).

Taky na to nechvatam, mám tam náhradní oblečení, 2 naše mikiny, pití, svačinu, míč, odrážedlo, helmu. Upřímně i kdyby z 10 km do něj vlezl na 1, tak ho vezmeme. V kočáře nám nespí. Myslím, že do těch 3 let cca.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4314
10.9.20 15:11

První do necelých dvou let, kdy se mu narodil sourozenec. Druhý do cca 2 a půl roku, hlavně na delší výlety, na spaní nebo třeba k doktorům. Třetí má teď rok a rozhodně kočár ještě rušit nehodlám. Ujde toho sice dost, ale svým tempem hlavně svým směrem. Navíc mi kočár slouží jako vozík na věci. Svačiny, pití, oblečení, babovky, nákup,…musela bych nosit asi tři krosny, kdybych chodila bez kocaru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
10.9.20 15:24

Syn není v kočářku tak od 20m a prodávali jsme ho, když měl 26m. Za celých 6m jsme ho nepotřebovali. A od té doby vlastně taky ne a to má 2,5roku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama