Reklama

Do kdy odložit očkování?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 12:50
Do kdy odložit očkování?

Ahoj holky :mavam: mám 16měsíčního synka a jdeme ve čtvrtek k nové doktorce do poradny a případně i očkování. Syn mi ale od včerejška pokašlává, chtěla bych očkování odložit nejlépe na jaro jestli je to možné :think: Prcek je celou zimu s přestávkama nemocný. Tak bych chtěla znát vaše zkušenosti do kdy nejdéle odkládat. Máme jít na prevenar. Nemám s očkováním co se týče posouvání zkušenosti. Syn byl zdravej takže se vždy odložilo max. o 14 dní :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Martia007
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 15 inzerátů 24.01.17 12:54

@kacenka8 šla bych až bude alespoň týden zcela zdráv, tzn. bez rýmy, kašle, teplot apod. Jinak já jsem pro očkování, takže bych zbytečně neodkládala.

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 24.01.17 12:55

@kacenka8 Prevenar bych nedávala vůbec, ale je to na vás. Vakcína je to i pro dospělé, takže odkládat můžeš jak dlouho chceš.

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 24.01.17 12:57

@kacenka8
Prevenar je přeci nepovinný? Tak je to podle mě na tobě, kdy ho necháš dát..

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 12:57

@Martia007 Já taky očkuji ale prcek celou zimu má s přestávkama bud rýmu nebo kašel :think: nejraději bych ho nechala naočkovat až bude tepleji.Je to pořád dokola. Už mě ta zima štve

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 12:59
@Litta píše:
@kacenka8 Prevenar bych nedávala vůbec, ale je to na vás. Vakcína je to i pro dospělé, takže odkládat můžeš jak dlouho chceš.

No bývalá doktorka od které jsme odešly mi tvrdila že je povinný a chtěla ho píchat v 15 měsících když byl po horečce @Samara79

Halamka
Závislačka 3434 příspěvků 24.01.17 13:02

@kacenka8 to je MMR? Pokud ano, tak tam muzete klidne odlozit na jaro, nejlepe po druhem roce. Do skolky staci jedna davka a tady neni kam spechat.

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 24.01.17 13:05
@kacenka8 píše:
No bývalá doktorka od které jsme odešly mi tvrdila že je povinný a chtěla ho píchat v 15 měsících když byl po horečce @Samara79

Tak to je kravina, povinná je přeci jen hexavakcína a priorix (mmr)? 8o

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 13:05

@Halamka tak super :palec: domluvím se s ní ve čtvrtek.6e bych to posunula na jaro

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 13:07

@Samara79 holky popletla jsem to je to priorix!!!Ne prevenar

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 24.01.17 13:08
@kacenka8 píše:
@Samara79 holky popletla jsem to je to priorix!!!Ne prevenar

Tím spíš bych odložila do doby, kdy nebude hrozit nachlazení nebo jiné onemocnění. Ať je v plné síle, je to živá vakcína.

Samara79
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 24.01.17 13:09

@kacenka8 aha ;) to bych se pak zařídila stejně jak radí @Halamka

Petra274
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 24.01.17 13:10

Pravděpodobně máš na mysli MMR, to je povinné. Ale odložit ho určitě můžeš. Očkuje se v 15m. Dceři teď bude 31m a ještě ho nemá. Dostane to těsně před zápisem do školky, aby jí tam vzali. Druhou dávku budu taky odkládat do 7-11let.

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 13:11

@Litta A nevíš jestli se podepisuje nějaký papír o odložení očkování? Mě přišlo u té doktorky co jsme od ní utekli že docela na očkování spěchá hlavně i u tohodle. Jestli třeba nepřichází tím o nějaký body

vejilka
Závislačka 4356 příspěvků 24.01.17 13:12

@Petra274 dělala ti doktorka problémy? když jsi odkládala?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama