Dobrá sada nářadí ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 26.02.17 12:13
Dobrá sada nářadí ?

Zdravím,

nápis vypovídá za vše. Přítel bude mít brzy narozeniny, tak koukám po nějaké vhodné sadě nářadí (nejlépe i s aku vrtačkou). Jako ženská tomu prostě nerozumím :nevim: a nechci koupit něco co nevydrží. Nářadí bude potřeba ne běžné domácí práce, časem se budeme stěhovat do bytu, takže asi není úplně potřeba nějaké super nářadí.

Takže pokud máte nějaké typy, sem s nimi, budu za ně vděčná. :)

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 26.02.17 12:25

Vrtačku DeWalt, manžel používá poměrně často, už nevím typ, ale touto značkou nic nepokazíš. Vyhnula bych se značkám jako Black Decker a podobný hobby srandy, i když na občasný použití, nebrala bych to. Jinak jaký ostatní nářadí myslíš?

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 26.02.17 12:42

@Nowuka2 no ono bývají takové ty různé sady, jakoze sroubovaky a různé další kravinky, ale to se da dokoupit i zvlášť, nebo později. Děkuji za navrh, určo kouknu :)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 26.02.17 12:48
@KristynaKlimsova píše:
@Nowuka2 no ono bývají takové ty různé sady, jakoze sroubovaky a různé další kravinky, ale to se da dokoupit i zvlášť, nebo později. Děkuji za navrh, určo kouknu :)

Hele dobrý značky jsou Tona, Wurth, Narex, Yato, Hazet… Ale tam teda cena odpovídá kvalitě, nevím, kolik chceš, nebo kolik jsi schopna investovat. Ale je to nesmrtelný.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 26.02.17 12:50

Jinak u té aku, fakt nevím, jak často to bude používat, nicméně baterie bych doporučila aby byly v balení 2, kdy jednu používáš a jak se vybije, dáš nabíjet a mezitím používáš tu druhou…

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 26.02.17 12:53

@Nowuka2 tak jako nechci něco co vydrží na chvilku, jsem schopna investovat do něčeho co vydrží. Jinak jak jsem psala, hodně se bude používat az se budeme stěhovat, ale pak proste jen na ty občasné práce :D

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 26.02.17 12:56
@KristynaKlimsova píše:
@Nowuka2 tak jako nechci něco co vydrží na chvilku, jsem schopna investovat do něčeho co vydrží. Jinak jak jsem psala, hodně se bude používat az se budeme stěhovat, ale pak proste jen na ty občasné práce :D

No myslím, že téma značkama co jsem psala fakt nic nezkazíš :jazyk: manžel si teda tu aku vybral sám, jako nejlepší poměr ceny a kvality, dostala na baráku fakt pokouřit a v pohodě, už teda nevím kolik stála, ale byl to takovej střed, ale umí všechno co chlap potřebuje aby uměla :)

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 26.02.17 12:57

@Nowuka2 určite kouknu a pak snad něco vyberu, dekuju :)

wewerka85
Nováček 26.02.17 12:58

Velice odvážný krok, kupovat manželi nářadí. Umíš si představit, jak by asi dopadlo, kdyby tobě muž kupoval třeba boty a nebo věci na líčení :) Ideální je s v tom to směru poradit s tchánem a nebo zvolit jiný dárek.
Vrtačka, jaká, jak velká, jaký výkon, na co jí bude potřebovat, má mít příklep, nebo kombinace z vrtání kladivo :lol:

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 26.02.17 13:30

Myslim ze muzu vrele doporucit Narex a Makitu… mame s manzelem veskere naradi jen techhle dvou znacek a je to nesmrtelna kvalita :palec: od Narexu mame golu a sroubovaky apod a aku a pilu apod mame Makita :)

KristynaKlimsova
Kecalka 110 příspěvků 26.02.17 13:47

Tak samozřejmě nebudu nic kupovat sama, chtěla jsem jen vědět tady názory a nějak kouknout na různé značky a ceny a teprve pak se budu radit s chlapama z rodiny a okolí. :)

A děkuju za veškeré návrhy :)

Terina24
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 26.02.17 14:37

@KristynaKlimsova
Klidne nakup sama a zbozi se da do vratit bez udani duvodu prvnich par dni, nebo vymenit :) zase si myslim, ze by pritel koukal jak blazen na odvahu :) preji stastnou ruku! :palec:
A jeste jestlo muzu doporucit, tak nekipovat v Baumaxu apod.. maji tam nejcasteji hracky typu Bosch apod a tomu uz nikdo nemuze rikat kvalitni naradi :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >