Reklama

Dcery 18. narozeniny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 08:05
Dcery 18. narozeniny

Dobrý den, moje dcera bude mít příští týden 18 let. Přála si hodinky a řidičák. S manželem jsme rozvedení a dohodli jsme se, že hodinky ji koupím ja. Delší dobu si stezovala, ze spatne vidí na dálku, takze ji ted manžel koupil bryle za 9 000 včetně skel. No a taky ji oznámil, ze k narozeninam dostane bryle, at si řidičák udela kdy chce. Prijde mi to vůči ni nefér, Ex ma penez dost a porad na ni šetří. Ja bych ji ten řidičák i zaplatila, ale nemuzu si to jen tak dovolit, uz ty hodinky byly hodne drahé. Myslíte, ze s nim mam promluvit? Bohuzel ze svého si to financovat nemuze, nema nasetrene zadne penize, na prvni brigádu pujde az v lete. Omlouvam se za anonymitu, ale chodi sem manželova rodina.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 21.02.17 08:08

Tak mě přijdou brýle za 9000,– jako dost peněz, to bych neřekla, že manžel šetří na dceři, zcela jistě platí i alimenty. Když půjde v létě na brigádu může si část na ŘP vydělat a na zbytku se zkus domluvit že se podělíte ty a manžel.

lynč
Ukecaná baba ;) 1092 příspěvků 21.02.17 08:14

No on řidičák vyjde na dost peněz :nevim: A brýle za 9000kc taky není málo. Není malá musí to pochopit.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.02.17 08:14

Sorry, ale to je povinnost dostak k 18 narozkám dary za desetitisíce? :think: to Ti přijde málo dárek za 9 tis? trochu úlet, ne?

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 21.02.17 08:14

Taky mi nepřijde, že by na dceři šetřil :nevim: 9000,– je teda hodně. A jak psala @Aishenka na řidičák si může potom alespoň něco přidat ;)
To že má peněz dost, je jeho věc, pokud si plní své závazky vůči dceři

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 08:16

To sice ano, ale ona videla spatne skoro rok, nez se rozhodl ji ty bryle konecne koupit. Navic, aby si udelala řidičák, tak stejne potřebuje bryle. A bryle mi prijdou k 18. takový blby darek, ona nemuze za to, ze ma spatny zrak.

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 21.02.17 08:17

Záleží jak to máte nastavené a jaké jste zvyklé dárky dávat. Mě přijde brýle za 9 000 až až..

Nebo jí na řidičák přispět a zbytek si může vydělat na brigádě, neuškodí jí to..

Tichošlápek
Echt Kelišová 9641 příspěvků 21.02.17 08:18
@Anonymní píše:
To sice ano, ale ona videla spatne skoro rok, nez se rozhodl ji ty bryle konecne koupit. Navic, aby si udelala řidičák, tak stejne potřebuje bryle. A bryle mi prijdou k 18. takový blby darek, ona nemuze za to, ze ma spatny zrak.

Takže ty jsi ji nechala rok blbe vidět? Nebo jak tomu mame rozumět? Daji se přece koupit i levnější brýle. Podle mne dostane hezké dárky - hodinky a brýle. A ten řidičák holt časem

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 21.02.17 08:20
@Anonymní píše:
To sice ano, ale ona videla spatne skoro rok, nez se rozhodl ji ty bryle konecne koupit. Navic, aby si udelala řidičák, tak stejne potřebuje bryle. A bryle mi prijdou k 18. takový blby darek, ona nemuze za to, ze ma spatny zrak.

Proč jsi ji brýle nekoupila sama? Kdyz vidí spatne rok…

arinecka
Závislačka 4599 příspěvků 21.02.17 08:22
@Anonymní píše:
Dobrý den, moje dcera bude mít příští týden 18 let. Přála si hodinky a řidičák. S manželem jsme rozvedení a dohodli jsme se, že hodinky ji koupím ja. Delší dobu si stezovala, ze spatne vidí na dálku, takze ji ted manžel koupil bryle za 9 000 včetně skel. No a taky ji oznámil, ze k narozeninam dostane bryle, at si řidičák udela kdy chce. Prijde mi to vůči ni nefér, Ex ma penez dost a porad na ni šetří. Ja bych ji ten řidičák i zaplatila, ale nemuzu si to jen tak dovolit, uz ty hodinky byly hodne drahé. Myslíte, ze s nim mam promluvit? Bohuzel ze svého si to financovat nemuze, nema nasetrene zadne penize, na prvni brigádu pujde az v lete. Omlouvam se za anonymitu, ale chodi sem manželova rodina.

Já teda nevím no ale 18tiny jsou významný den, nemyslím si že by brýle byly vhodný dárek, hlavně když dcera chtěla hodinky a na řidičák. Teď už s tím asi nic neuděláš :nevim: asi fakt jedině na brigádu.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1375 příspěvků 6 inzerátů 21.02.17 08:22

Mě to přijde, že dal přednost a finance raději do zdraví, než zábavu, na řidičák si muže něco vydělat na brigádce a vy mužete pak doplatit, já to tak taky měla až na to, že všechny peníze od babiček jsem dala na řidičák a mamka mi doplatila zbytek, takže jsem nic jinýho nedostala, ale mám řidičák

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 08:22

To je trošku rozmazlená holčička chtít drahé hodinky a ještě řidičák ne? :D já byla happy jak jsem dostala pugét růží a šampus :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16924 příspěvků 21.02.17 08:24
@Anonymní píše:

Delas si legraci? Proc jsi ji bryle nekoupila ty a nechala ji rok blbe videt? Prijde mi, ze se snazis vytriskat co nejvic.

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 21.02.17 08:24

Také souhlasím. Ty brýle jsou hodně drahé a jako dárek proč ne? Měla si koupit obyčejné za 2 tis. A tatínek by ji určitě dál na ten řidičák. Chápu že nevidela. Ale cenu určitě viděla dobře. Nerozmazluj té ji. Můj názor. Řidičák si může udělat později. Na co ji bude teď hned když stejně nemá auto. Buď tě ráda, že ji tatínek koupil ty brýle ikdyz dost drahé. Sama by jste si je nikdy nekoupila ani pro sebe. Dceři to vysvetlete. Ať si půlku vydela a vy ji dáte druhou. Popřípadě tatínek.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 21.02.17 08:27
@Anonymní píše:

no a proč jsi jí nepořídila brýle ty? jako sorry, ale ať si na řidičák našetří, nebo ho může mít např za maturu, ne?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama