Reklama

Interaktivní poukázka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 20.02.17 09:46
Interaktivní poukázka

Hezké ráno,
máme jako dárek kamarádovi k 10. narozeninám vymyšlený lístek do kina na LEGO Batman ve 4DX.
Potřebujeme mu dát jen poukázku a až se kluci (můj syn a kamarád) dohodnou na termínu, zakoupíme, vyrazíme.

Chtěla bych to nějak interaktivní :) Aby k zjištění, na co poukázka je, kam jde, musel použít nějaké aplikace v telefonu. Ale napadá mě jen QR kód, do kterého bych dala, o které kino jde, o jaký film jde, trailer atd. (ve víc kódech). Ale právě proto, že to má být „víc položek“, ráda bych je schovala do něčeho jiného než jen QR kódu.
Existuje ještě něco jiného, co si doma můžeme sami takto připravit?
 Díky!

Reklama

Reakce:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 20.02.17 09:49

@DMartina
Proč aplikaci telefonu?

Když jde o lego, udělala bych to ve formě skládaček. Třeba nějakou část nalepit na kostky a poskládej :nevim:

QR kody mi nepříjdou nějak kreativní. Jedině, nějaká aplikace, co mu naprogramuješ sama :lol: Kde bude muset něco najít, aby se něco dozvěděl.

DMartina
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 20.02.17 09:53
@zvidavajanca píše:
@DMartina
Proč aplikaci telefonu?

Když jde o lego, udělala bych to ve formě skládaček. Třeba nějakou část nalepit na kostky a poskládej :nevim:

QR kody mi nepříjdou nějak kreativní. Jedině, nějaká aplikace, co mu naprogramuješ sama :lol: Kde bude muset něco najít, aby se něco dozvěděl.

Úplně ti nerozumím.
Nemá z toho být na první pohled jasné, že se jde do kina na ten film.
Má to zjistit tím, že použije nějakou aplikaci.
A chci, aby telefon použil, protože je prostě ve věku, kdy ho tyhle věci baví. QR kód mi přijde taky nudný a nezajímavý, ale jediný, který mě napadá, že do něj jsem schopná takovéhle odkazy dát.

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 20.02.17 10:40

@DMartina
Vše, co se používá je nudné. QR kody jsou běžné, jsou všude.

Pokud bych chtěla něco zajímavého, tak si naprogramuju vlastní aplikaci, třeba ve stylu hry The Doors. Nebo nějaké splnění úkolu (ale opět, jaá app to umí) něco zobrazí :nevim:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama