Jak darovat klíče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lynette
Echt Kelišová 7877 příspěvků 14.02.17 09:30
Jak darovat klíče?

Ahoj všichni! Chtěla bych dát příteli k Valentýnu klíče od bytu. Dát je do hezké krabičky mi nepřijde příliš originální - navíc v té krabičce ty klíče nevypadají nijak extra. Nemá některá z vás nějaký originální nápad?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 14.02.17 09:33

Tyhle pokusy mi přijdou trapné. Prostě jsem mu řekla : na, tady máš klíče, ať ti nemusím furt chodit otvírat. :-) Do 14ti dnů u mě bydlel…

Natálka26
Kelišová 5398 příspěvků 14.02.17 09:34

@Šmoulice

I ty romantiku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 14.02.17 09:40

@Šmoulice Romantika :srdce: :mrgreen:
Si je uvaz na maslicku za podprsenku a dej mu dárek 2v1 :lol:

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 16572 příspěvků 14.02.17 09:45

@Lynette Mně to přijde jako dobrý nápad.
Nebo do krabičky větší, ta bude v ještě větší… :nevim:

@Kattynka000  :palec:

Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 14.02.17 09:50
@Natálka26 píše:
@ŠmouliceI ty romantiku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dyť mě znáš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 14.02.17 10:06

@Lynette Jo, já bych je taky schoval buď do spodního prádla - zatáhnout ho do ložnice a poručit, by hledal překvapení, nebo si z toho udělat srandu, nabalit na sebe věcí jak při procházce sibiří za polární liškou a někam ty klíče schovat do kapsy a také ho požádat, aby si dárek našel.
Nebo muje můžeš zapéct do buchty a poprvé je využije ještě ten den - cestou od zubaře…

Pety2
Ukecaná baba ;) 2446 příspěvků 14.02.17 10:12

Já ti nevím, mi by to přišlo strašně divné, kdyby mi to muž takhle navymýšlel, jako bych mu za ty klíče měla být nějak vděčná…Vadilo by mi to, asi záleží jakého máš muže, ale já bych mu je dala bez takového tyjátru…

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2408 příspěvků 14.02.17 10:26
@Premek_Orac píše:
@Lynette Jo, já bych je taky schoval buď do spodního prádla - zatáhnout ho do ložnice a poručit, by hledal překvapení, nebo si z toho udělat srandu, nabalit na sebe věcí jak při procházce sibiří za polární liškou a někam ty klíče schovat do kapsy a také ho požádat, aby si dárek našel.
Nebo muje můžeš zapéct do buchty a poprvé je využije ještě ten den - cestou od zubaře…
:mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 14.02.17 10:30
@Premek_Orac píše:
:potlesk: :potlesk: :lol: :palec:

Kattynka000
Závislačka 3018 příspěvků 14.02.17 10:31
@Žirafa 69 píše:
@Lynette Mně to přijde jako dobrý nápad.
Nebo do krabičky větší, ta bude v ještě větší… :nevim:@Kattynka000 :palec:

Tak přesně tohle mi udělal manžel se vánočním darkem, já myslela že vykvetu, posbíral všechny krabičky, takže náušnice byly zabaleny jako nový vysavač :lol:

Uživatel je onlineAzeretereza
Ukecaná baba ;) 2436 příspěvků 14.02.17 10:46

Ja jsem je darovala tak, ze jsem je proste vzala do ruky, otevrela jsem pred nim dlan a jako Smoulice jsem rekla tumas, at nemusim porad chodit otvirat a at pes nesteka na zvonek :mrgreen: Nebydli u me, ale vi, ze ma u me vzdycky dvere otevreny. Taky bych je nedavala jako darek.

destrukce 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:53
@Lynette píše:
Ahoj všichni! Chtěla bych dát příteli k Valentýnu klíče od bytu. Dát je do hezké krabičky mi nepřijde příliš originální - navíc v té krabičce ty klíče nevypadají nijak extra. Nemá některá z vás nějaký originální nápad?

Nechat mu je zvenku ve dveřích a až bude odcházet, tak mu říct, že si něco zapomněl? :think:

Lynette
Echt Kelišová 7877 příspěvků 14.02.17 10:58

@destrukce Tohle je dobrý nápad! :D

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 14.02.17 17:43
@Lynette píše:
Ahoj všichni! Chtěla bych dát příteli k Valentýnu klíče od bytu. Dát je do hezké krabičky mi nepřijde příliš originální - navíc v té krabičce ty klíče nevypadají nijak extra. Nemá některá z vás nějaký originální nápad?

jestli chceš být originální strč si ten klíč mezi nohy, sice to asi bude bolet, ale originální to fakt bude…omg :zed:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >