Jak darovat klíče?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lynette
Echt Kelišová 8076 příspěvků 14.02.17 09:30
Jak darovat klíče?

Ahoj všichni! Chtěla bych dát příteli k Valentýnu klíče od bytu. Dát je do hezké krabičky mi nepřijde příliš originální - navíc v té krabičce ty klíče nevypadají nijak extra. Nemá některá z vás nějaký originální nápad?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 14.02.17 09:33

Tyhle pokusy mi přijdou trapné. Prostě jsem mu řekla : na, tady máš klíče, ať ti nemusím furt chodit otvírat. :-) Do 14ti dnů u mě bydlel…

Natálka26
Kelišová 5658 příspěvků 14.02.17 09:34

@Šmoulice

I ty romantiku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kattynka000
Závislačka 3020 příspěvků 14.02.17 09:40

@Šmoulice Romantika :srdce: :mrgreen:
Si je uvaz na maslicku za podprsenku a dej mu dárek 2v1 :lol:

Žirafa 69
Neúnavná pisatelka 17155 příspěvků 14.02.17 09:45

@Lynette Mně to přijde jako dobrý nápad.
Nebo do krabičky větší, ta bude v ještě větší… :nevim:

@Kattynka000  :palec:

Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 14.02.17 09:50
@Natálka26 píše:
@ŠmouliceI ty romantiku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dyť mě znáš :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatel je onlinePremek_Orac
Závislačka 4683 příspěvků 14.02.17 10:06

@Lynette Jo, já bych je taky schoval buď do spodního prádla - zatáhnout ho do ložnice a poručit, by hledal překvapení, nebo si z toho udělat srandu, nabalit na sebe věcí jak při procházce sibiří za polární liškou a někam ty klíče schovat do kapsy a také ho požádat, aby si dárek našel.
Nebo muje můžeš zapéct do buchty a poprvé je využije ještě ten den - cestou od zubaře…

Pety2
Závislačka 2590 příspěvků 14.02.17 10:12

Já ti nevím, mi by to přišlo strašně divné, kdyby mi to muž takhle navymýšlel, jako bych mu za ty klíče měla být nějak vděčná…Vadilo by mi to, asi záleží jakého máš muže, ale já bych mu je dala bez takového tyjátru…

Danulinka16
Závislačka 2544 příspěvků 14.02.17 10:26
@Premek_Orac píše:
@Lynette Jo, já bych je taky schoval buď do spodního prádla - zatáhnout ho do ložnice a poručit, by hledal překvapení, nebo si z toho udělat srandu, nabalit na sebe věcí jak při procházce sibiří za polární liškou a někam ty klíče schovat do kapsy a také ho požádat, aby si dárek našel.
Nebo muje můžeš zapéct do buchty a poprvé je využije ještě ten den - cestou od zubaře…
:mrgreen:
Kattynka000
Závislačka 3020 příspěvků 14.02.17 10:30
@Premek_Orac píše:
:potlesk: :potlesk: :lol: :palec:
Kattynka000
Závislačka 3020 příspěvků 14.02.17 10:31
@Žirafa 69 píše:
@Lynette Mně to přijde jako dobrý nápad.
Nebo do krabičky větší, ta bude v ještě větší… :nevim:@Kattynka000 :palec:

Tak přesně tohle mi udělal manžel se vánočním darkem, já myslela že vykvetu, posbíral všechny krabičky, takže náušnice byly zabaleny jako nový vysavač :lol:

Azeretereza
Závislačka 2588 příspěvků 14.02.17 10:46

Ja jsem je darovala tak, ze jsem je proste vzala do ruky, otevrela jsem pred nim dlan a jako Smoulice jsem rekla tumas, at nemusim porad chodit otvirat a at pes nesteka na zvonek :mrgreen: Nebydli u me, ale vi, ze ma u me vzdycky dvere otevreny. Taky bych je nedavala jako darek.

destrukce
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 10:53
@Lynette píše:
Ahoj všichni! Chtěla bych dát příteli k Valentýnu klíče od bytu. Dát je do hezké krabičky mi nepřijde příliš originální - navíc v té krabičce ty klíče nevypadají nijak extra. Nemá některá z vás nějaký originální nápad?

Nechat mu je zvenku ve dveřích a až bude odcházet, tak mu říct, že si něco zapomněl? :think:

Lynette
Echt Kelišová 8076 příspěvků 14.02.17 10:58

@destrukce Tohle je dobrý nápad! :D

Zahradnice Roku
Zasloužilá kecalka 942 příspěvků 14.02.17 17:43
@Lynette píše:
Ahoj všichni! Chtěla bych dát příteli k Valentýnu klíče od bytu. Dát je do hezké krabičky mi nepřijde příliš originální - navíc v té krabičce ty klíče nevypadají nijak extra. Nemá některá z vás nějaký originální nápad?

jestli chceš být originální strč si ten klíč mezi nohy, sice to asi bude bolet, ale originální to fakt bude…omg :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >