Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahojte,
prosím o doporučení dobrého praktického lékaře v Brně. Přestěhovala jsem se ze Zlína a sháním praktika. Nemáte prosím některá nějaký typ?
Hlavně, aby to nebyl ten typ doktora, co se na Vás ani nepodívá a napíše vám antibiotika. Ale slušný lékař, který řeší problém a ne jen důsledek.
Moc děkuji 🤗
To takto nejde poradit. Záleží na tom, kde bydlíš. Pokud ti poradím praktika v Líšni a ty bydlíš v Jundrově, tak za ním přece nebudeš jezdit ráno přes celé Brno hodinu s angínou? Najdi si nejbližší polikliniku, v ní seznam lékařů, přečti si na ně recenze na netu a pak zkoušej, kdo je volný.
Já teď chodím na polikliniku Kounicova k dr. Ševčíkové a nemůžu si stěžovat. Objednat se dá online, přijde upozornění že jsi tam objednaná, stačí když člověk třeba silněji kašle, tak setra udělá výtěr z nosu na covid a chřipku, popř. udělá crp.Pak tě doktorka vyslechne, není netrpělivá, snaží se řešit problém. V žádným případě neléčí na dálku, vždycky chce člověka vidět, podle akutnosti objednává většinou do 2 dnů. V čekárně se čeká max 10 minut.
@ancovicka rybicka píše: Více
Sice nevím, jak daleko od sebe je Líšeň a Jundrov, nejsem z Brna, takže bohužel ani nemůžu poradit praktika, ale moje zkušenost z Prahy je taková, že na spádové poliklinice mě pediatr předal jedné praktičce, ale ta byla úplně nemožná… Pak jsem dostala doporučení na jednu doktorku přes celou Prahu, ale je tak úžasná, pečlivá, lidská, empatická…že bych za ní jezdila ještě více daleko. Je to blbý, když mám zánět průdušek a je mi blbě a jedu přes celou Prahu (samozřejmě nosím respirátor), ale zas ona mi za to stojí.
Děkuji moc za rady. Jsem z Kobylnic.
Já jsem také názoru, že klidně budu jezdit dál za kvalitním lékařem, než blízko za hrozným.
Ta poliklinika zní fajn i ty vytery, crp, atd. Děkuji za radu
Prosím máte nějaké aktuální tipy na praktika v Brně kde příjmají nové lidi? Taky nemám problém s tím si někam dojet, hlavně ať je kvalitní.
Případně se zeptám na zkušenost s tímto lékařem https://www.katalog-lekaru.cz/…-s-r-o-brno/ hledala jsem podle recenzí a vypadá dost profesionálně. I tak budu ráda za vaše zkušenosti. Moc díky ![]()