Dohodit kamarádce pracovní místo?

22
15.9.21 17:47

Dohodit kamarádce pracovní místo?

Ahojte :mavam:
Chci se Vás zeptat na názor, zda by ste někdy dohodily své kamarádce práci u sebe v práci.. mám tu možnost a říkám si, že by to bylo fajn, na druhou stranu se bojím, že by se něco stalo z její strany a koukali by špatně na mě, nebo že by vznikla mezi námi nejaka rivalita, hádky.. nejsem si jistá jestli ano nebo ne :lol: zname se s kamarádkou už 8 let a vím, že ji můžu věřit atd.. ale nevím jestli to je dobrý nápad. Moc děkuji za Vaše názory :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1013
15.9.21 17:53

Ja ze zasady nedohazuji a manzel taky ne. Manzel dohodil misto ubsebe nejlepsimu kamaradovi od intru a on mu udelal neskutecnou ostudu. Ja jsem procpala kamaradku k nam do firmy a madam se ani neuracila nastoupit, jen poslala smsku, ze ji do toho neco prislo… Takze za me ne :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24377
15.9.21 17:54

A ona by tu práci chtěla? Ví co by to obnášelo? Já takhle kdysi přijala nabídku od mojí kamarádky, říkala jsem si super, budem dělat spolu bude to fajn a pak sem zjistila že je tam blbe vedení, práce byla trochu jiná, než sem čekala, po pár měsících sem to tam úplně nesnášela a kamarádku trochu taky, za to že mě tam doporučila :mrgreen: pokud je to flek, o který stojí a blbě se tam dostává, tak bych jí to nabídla no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11187
15.9.21 18:02
@Natus10 píše:
Ahojte :mavam:
Chci se Vás zeptat na názor, zda by ste někdy dohodily své kamarádce práci u sebe v práci.. mám tu možnost a říkám si, že by to bylo fajn, na druhou stranu se bojím, že by se něco stalo z její strany a koukali by špatně na mě, nebo že by vznikla mezi námi nejaka rivalita, hádky.. nejsem si jistá jestli ano nebo ne :lol: zname se s kamarádkou už 8 let a vím, že ji můžu věřit atd.. ale nevím jestli to je dobrý nápad. Moc děkuji za Vaše názory :lol: :lol:

Ne. Nedoporucila. Jo, kdyby se tam dostala sama, tak proč ne. Ale jinak ne.
Presne pro ty důvody, co píše @TeSudička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
15.9.21 18:03

Většinu práce mám jako přímou nabídku - tedy oslovil mě někdo, kdo mě znal.

Pokud nezvládáš oddělovat osobní a profesionální, tak to nemíchej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1003
15.9.21 18:12

Já takhle kamarádce dohodila práci u nás ve firmě a bylo to super :) nejslpei léta hned po škole. Teď je na mateřské. Záleží na tobě a na tom Jaky vztah s kamarádkou máte, taky na vedení a co to je za firmu. My jsme malá firma takže taková rodinná atmosféra, žádná rivalita, každý si dělá své :kytka: tak hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9727
15.9.21 18:16

@Natus10 nedělal bych to, akorát si tim uděláš problémy. Znáš na 100% její pracovní návyky a morálku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
15.9.21 18:26

Dohodila jsem a ještě za to dostala 5tis prémii, po její zkusebce. Ale byla to fakt dobrá a šikovná kamarádka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
15.9.21 18:58

Ano, dohodila jsem své místo kamarádce, když jsem šla na mateřskou. Ale já věděla, že by o ni můj šéf stál (byla tam už dřív na pohovor na jinou pozici) a že je fakticky šikovná, spolehlivá a zvládne to tam levou zadní. Spokojenost byla na obou stranách, pracovala tam čtyři roky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
15.9.21 19:14

Ano, dohodila jsem tu, se kterou jen měla pracovní zkušenost a znám ji roky. Pokud bych nevěděla jak pracuje tak do toho nejdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.9.21 19:24

Asi tak, jak pisi uz predemnou.
Jestli by te to pak nestalo pratelstvi a v praci ostudu. Zalezi jaka prace, jaka pozice..
Ale po svych zkusenostech bych se uz za nikoho neprimlouvala, leda bych toho cloveka znala dost dobre a vedela, jak maka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 19:39

Rozhodila jsem „kamaradce“ flek…Pak jsem po nějaký době odešla mateřskou. A milá kamarádka se ke mě otočila zády, pomlouvala a podporovala pomluvy a jak jsem vrátila po matersky…Je teď v hierarchii firmy o ta léta, co jsem byla doma výš a dává mi to dost sežrat. Takže…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.21 19:41

Sorry-dohodila…ad příspěvek vyse

• Citovat
  • Nahlásit
952
15.9.21 21:55

Ne, nedělá to dobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.9.21 07:09

Za mě se jen zmínit, že je volná pozice u nás. Pokud chce, ať si životopis pošle sama. Žádná protekce ani doporučení z mojí strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat