Kašel, rýma a teplota týden po laryngitidě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 09:45
Dojezd po laryngitidě?

Zdravím, prosím vás jsem úplně bezradná už.. Syn (2 roky) byl v noci z neděle (17. 3.) na pondělí (18.3.) hospitalizovany s laryngitidou. V pondělí jsme jeli domů a zlepšoval se. Měl to hlavně tu jednu noc a pak už jen lepší. Poctivě větrám, má mokré ručníky po pokoji, aby měl podle doporučení vlhko. Jenže dnes v noci zas hodně kašlal. Byl to Teda jiný kašel, ale tentokrát jako bonus k tomu rýmu jak prase a teplota kolem 39.
Ted jsem s ním byla u doktora, ale ten mi nic moc neřekl. Jen poradil jiný sirupy a máme tam jít zas zítra. Nemáte s tím zkušenosti? Už nevím co víc dělat, aby byl úplně zdravý..
Je to o to horší, že dnes jsem se měla jet rozloučit se svým psem, ale kvůli té teplotě jsem radši zůstala doma se synem :,(
Jsem z toho na prášky :,( :,(

Reakce:
jančamamča
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 25.03.19 09:49

Stejná zkušenost, cca 3 měsíce zpět, syn 4 roky. Úplně jak píšeš Ty - jedna noc ve špitále s laryngitidou - pak teploty, kašel a syn ještě přišel o hlas. Mudr nic neviděl, ale vyžádala jsem si ještě vyšetření na ORL, protože se mi to nezdálo. Nakonec na ORL nález akutní zánět nosohltanu a nasazeny ATB, které rychle pomohly. Držím pěsti!

Uživatel je onlineKaci89
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 25.03.19 10:42

Ono je dost mozne,jestli si od tama jeste syn neco neprivezl jako bonus.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 10:20

Tak pokračování. Co za včerejšek snědl, šlo všechno ven. Večer teploty, přes noc už ale ne. Kašlem se budil co pár minut. Doktor zas řekl ať přijdem i zítra, že zatím ten stoptussin. Přestože jsem mu řekla, že to vůbec nepomáhá. A máme dávat gencianu na mandle.
Ale já nevím jestli mi takova odpověď stačí, syn vypadá fakt příšerně.. Myslíte, že mám radši zajít na orl i když doktor říkal že ne? Máme zítra donést i moč. Ale přijde mi to zdlouhavé..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.19 10:21

Ještě říkal, že poslech má čistý. Přitom je zahleněnej jak blázen.. Achjo já už fakt nevím jak mu ulevit.

Váš příspěvek
Reklama