Jsou právě střevní virózy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.19 06:47
Virózy - lítá to?

Ahoj všichni,
chtěla jsem se jen zeptat, zda jste ve svém okolí nepostřehli nějakou virozu, co chřipku. U nás sice totiž nic moc nelita, ale včera si můj 10letý syn stěžoval že ho pobolívá břicho a hlava a dneska ráno s tím samém prošla i 18letá dcera, že prý to není nějak strašně bolestivé, ale že se necítí dobře. No nakonec jsem je nechala dnes doma. Myslela jsem si, že virórová a chřipková sezóna už je tatam. :? Pardon za anonym

Přečtěte si článek: Střevní chřipka v těhotenství

Reakce:
Tableta
Závislačka 4509 příspěvků 25.03.19 06:53

Asi určitě. Já už týden pokašlávám, dcera je zahleněná jako prase a manžel se dnes vzbudil s tím, že ho pekelně pálí v břiše a asi bude zvracet :roll:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34307 příspěvků 1 inzerát 25.03.19 07:02

Můžeš chytit cokoliv kdykoliv :lol: :andel:. A v našem okolí je hodně lidí nemocných, dokonce i doktorka měla na dveřích ceduli, že je nemocná. :nevim: Jestli se ti zdá, že na vás doma něco leze, zahajte samoléčbu -vitamíny, med, čaj z třapatky, zázvorový čaj, rýmovník…

Příspěvek upraven 25.03.19 v 07:02

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 25.03.19 07:02

Nevím jak přímo teď, ale minuly týden mě mamka (pracuje v nemocnici) upozorňovala, že mezi lidma lítají střevní virozy.

Chiquinquirá
Závislačka 2866 příspěvků 25.03.19 07:10

Já zas horečky už třetí den k tomu bolest svalů a kloubů a nemůžu se pořádně nadechnout, tak jdu dnes k Dr.

veria
Nadpozemská drbna 25029 příspěvků 25.03.19 07:25

U nás lítá silena blicí viróza. Už jsme to měli všichni. :poblion:

Tichošlápek
Extra třída :D 13657 příspěvků 25.03.19 07:37

Jo nás sejmula nedávno střevní viróza a teď má starší syn kašel a začíná mu téct z nosu. Furt něco

Malaga
Nadpozemská drbna 25558 příspěvků 25.03.19 07:41

Od včerejška mám průjem a zvracim, bolí mě celej člověk, takže asi fakt je kromě jara něco ve vzduchu…

bartsch
Závislačka 4761 příspěvků 25.03.19 07:49

Lítá, dcera už přes týden rýmu jak prase. Syna ráno bolel žaludek a teď mi volal ze školy, že už je mu špatně, tak jsem ho poslala domů :?

vaks
Kecalka 267 příspěvků 25.03.19 07:56

My jsme prozvraceli cela rodina(dvouleta blila v kuse cca.6h.,co 20min-bylo to silene,neudrzela ani lzicku caje,ja jsem k tomu bliti mela i prujem a silenou bolest svalu)..jinak starsi je zahlenena s spolu se strevni chripkou uz 2 tydny a my cerstve taky vsichni kapesniky u nosu a ditustat behem dne… :?

Martis83
Ukecaná baba ;) 1633 příspěvků 25.03.19 09:00

U nás nedávno střevní viróza, oběhla celou rodinu a hezky dvoukolově. A minulý týden měla starší dcera čtyřicítky horečky, bolest nohou a následně kašel. Takže lítá pořád něco.

Michelle_M
Závislačka 2506 příspěvků 25.03.19 09:03

U nás byla epidemie střevní chřipky ve školce, minulý týden tam byla sotva polovička dětí a co jsem tak slyšela dneska v šatně, tak to chytila i většina ošetřujících (pra)rodičů. Dcera problila středeční noc, já pátek dopoledne, syn naštěstí zvracel jen jednou v pátek večer a pak v sobotu trochu průjem, naštěstí je ještě na plenách :lol: a tak celkově to nesl nejlíp, já byla ko ještě v neděli. V tomhle období mívám nějakou virózu nebo aspoň rýmu snad každoročně.

sakota
Kelišová 5732 příspěvků 25.03.19 09:07

Já mám nějaký zánět horních cest dýchacích. Pořád ale doufám, že je to z nastydnutí a děti to nechytnou, i když manžel už se taky tváří, že už mu bylo lépe.

Russet
Neúnavná pisatelka 15132 příspěvků 25.03.19 09:15
@Anonymní píše:
Ahoj všichni,
chtěla jsem se jen zeptat, zda jste ve svém okolí nepostřehli nějakou virozu, co chřipku. U nás sice totiž nic moc nelita, ale včera si můj 10letý syn stěžoval že ho pobolívá břicho a hlava a dneska ráno s tím samém prošla i 18letá dcera, že prý to není nějak strašně bolestivé, ale že se necítí dobře. No nakonec jsem je nechala dnes doma. Myslela jsem si, že virórová a chřipková sezóna už je tatam. :? Pardon za anonym

Já mám už týden rýmičku. Už třetí tento rok :roll:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 25.03.19 09:22

Moje dite ma rymu a kasel uz tyden a ja posledni čtyři dny taky desnou rymu, myslim, ze se o me pokousi zanet dutin :zed: Taky jsem si myslela, ze uz by mohl byt letos pokoj :roll:

Váš příspěvek
Reklama