Dokdy jste dávali UM

14.5.17 10:36

Dokdy jste dávali UM

AHoj holky, prosím dokdy jste dětem dávali UM, moje malá ho už začíná odmítat, jak a čím nahradit chybějící UM, postačí třeba jen jogurt? nebo ještě navíc něco přidat? nebo zkusit normálně kravské mléko? děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.5.17 10:45

Syn byl do roku kojeny, pak se odstavil a UM odmital. Jedl vic mlecnych vyrobku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
14.5.17 10:47

Dcera asi do 2 let ( od 10 měsíců ), kojena do 13 měsíců. Syn kojen 13 měsíců, um neměl nikdy. Oba jsou jogurtozrouti, jogurt mají min. 2× denně, někdy i víckrát. Od těch 13 měsíců měl kravské mléko. Teď si oba občas dají kakao, dcera asi víc jak syn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1896
14.5.17 12:16

Synovi jsou dnes 2 roky a UM má 3× denně. Zatím mu ho brát nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
14.5.17 12:28

Syn má 16 měsíců a jede si svých 5 dávek. První syn UM odmítal po roce a půl, takže ten byl do 2 let úplně bez UM. Záleží asi na dítěti, každé je jiné. Myslím, že druhý syn bude na UM ještě ve 3 letech :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13411
14.5.17 12:29
@Terezxx píše:
Synovi jsou dnes 2 roky a UM má 3× denně. Zatím mu ho brát nebudu.

A jaký má další jídelníček? A kojila jsi před nasazením um, případně jak dlouho? Zajímá mě to, protože mám 8m synka, na um je bohužel od 2.měsíce a aktuálně má nahrazené 2 jídla - oběd a svačinu a k tomu taky 3× denně um.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
950
14.5.17 12:50

:mavam: UM jsem dávala do 18. měsíců, ale jen ráno, prot. jinak ji už nechtěl. Teď už jí všechno to co mi kromě nezdravého a co v jeho věku ještě nemůže(houby, plísňové, měkké sýry, apod) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19156
14.5.17 13:20

Do 19 a asi 21 mesicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1896
14.5.17 16:06
@Avrun píše:
A jaký má další jídelníček? A kojila jsi před nasazením um, případně jak dlouho? Zajímá mě to, protože mám 8m synka, na um je bohužel od 2.měsíce a aktuálně má nahrazené 2 jídla - oběd a svačinu a k tomu taky 3× denně um.

Další jídelníček? Ráno po probuzení má UM, dopo v 9 dostane rohlík/chleba/tousty/jogurt, před spaním zase UM, po spaní oběd, pak svačinu presnidavku/vafle/vajíčka/jogurt/ovoce, a večer před spaním zase UM. Kojila jsem asi 3 měsíce. Syn se nedokázal prisat, takže přes kloboucky, ale i tak špatně pribital, bylo to období plné nervů :cert: :lol:

Mám ještě ročního syna a ten pije UM tak 5× denně + 3 jídla, jogurt/oběd/ovocna přesnídávka. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13411
14.5.17 20:05

@Terezxx jak jako 5× um a 3× jídlo? 8o 8o 8o :mrgreen: kdy to jako stíhá? :) je fakt, že poslední měsíc sleduju, že by asi prcek potřeboval zařadit 6.jídlo, ale zatím jsme to nějak kočírovali s pěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5403
14.5.17 20:11

V necelých 2 letech mi UM začaly odmítat. Nijak zvlášť jsem to neřešila, dle mého měly a mají pestrou stravu. Záleží kolik je malé?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama