Dolní Morava info

1595
22.5.16 07:49

Dolní Morava info

Prosím pár info o Dolní Moravě. Typ na dobrou restauraci na oběd, jestli je tam obchod s potravinami, jestli se dá jít pěšky ze Stezky v oblacích s golfáčem, jaká je tam cesta (lesní nebo asfaltka)? Co všechno je tam pro děti? Díky za info :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7644
22.5.16 08:48

Cesta ze stezky je lesní, dolů k restauraci, odkud jezdí lanovka, golfáč zřejmě bude trpět…Jink od parkoviště k lanovce je asfaltka.. A všude lidí jak much.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44800
22.5.16 20:36

@pannda fakt? A stezka vypadá jak, stojí to za to? Mě přijde, že na to, že je to docela velké, to nemá moc velkou propagaci jako měla třeba Stezka v korunách stromů na Lipně. Ale teda je možné, že jsme to jen nezachytili, jsme z druhého konce republiky. Ale uvažujem, že se zajedeme podívat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
22.5.16 21:48
@Moise píše:
@pannda fakt? A stezka vypadá jak, stojí to za to? Mě přijde, že na to, že je to docela velké, to nemá moc velkou propagaci jako měla třeba Stezka v korunách stromů na Lipně. Ale teda je možné, že jsme to jen nezachytili, jsme z druhého konce republiky. Ale uvažujem, že se zajedeme podívat :)

Stezna na Lipně a stezka na Dolní Moravě je 100 a 1… Za prvé délkou stezky, za druhé výškou, za třetí možnostmi zaujetí pro děti( na Lipně jsou naučné prvky, nebo prvky zdolávání) a za poslední…nahoře kromě stezky nic není. Na Lipně je restaurace, využití hřiště, procházka.. Ale je to dáno tím, že na Dolní Moravě je to postaveno teprve nedávno..
Každý ať si najde co chce, zbytek vyžití je zase naopak dole - bobová dráha, hřiště, restaurace. Za výlet to taky stojí za to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
25.5.16 10:43

@pannda nevíte jak dlouho jede ta lanovka nahoru?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44800
25.5.16 18:21

@pannda Já vím, my známe dobře Lipno a byli jsme i na té bavorské. Tyhle stavby nás docela lákají :) Ale máme to daleko, proto se ptám, abychom pak nebyli zklamaní. Na fotkách to vypadá docela velkolepě. To, že kolem nic jiného není, by mi ani tolik nevadilo.
A když je tam tolik lidí, kde mají základny, ubytování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7644
25.5.16 19:17

Lanovka asi 8-10minut…ubytování je dole, pod kopcem a v obci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
30.5.16 19:52

@Moise Tak jsme o víkendu byli na Dolní Moravě, Stezka byla parádní, lanovka taky, spousta atrakcí pro děti, dost restaurací. Jinak úplně tam chybí obchod s potravinami, je jen někde na začátku obce, jinak nic. A obec jako taková taky nic moc. Určitě stojí za to tam zajet na výlet, ale jednou stačilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44800
4.6.16 20:48

@lucik2011 pěkné :potlesk:

Holky můžu se ještě zeptat? Narazila jsem na nějaký Pískový svět, Mamutíkův zážitkový park a Lesní zážitkový park, vše pro děti, na obrázcích to vypadá vcelku hezky, ale ty vstupy jsou brutální. Nemáte některá zkušenost, stojí to za to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
5.6.16 08:19

@Moise Mamutíkův vodní park a Lesní zážitkový park jsou dohromady a platí se jedno vstupné. My v květnu platili za dítě 150 Kč a 2 dospělí jako doprovod byli zdarma. V sezóně jsou ceny asi vyšší. Vstupné platí celý den a můžete se tam během dne vracet, dostanete pásek na ruku o zaplacení. Určitě stojí za to tam zajít. Pískový svět ještě otevřený nebyl a viděli jsme, že ještě staví takové dřevěné bludiště, ale taky nebylo hotové. Všechny atrakce pro děti jsou nad hotelem Vista, je tam i velký nafukovací hrad se skluzavkou a trampolíny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44800
11.6.16 18:57

Holky tak jsem to trošku zkoumala i na youtube a docela se těším. Hotel Vista vypadá ve vlogách na youtube super, ale asi bychom všechno nevyužili, chceme tam být tak 2 max 3 noci.
Našla jsem toto - http://www.dolnimorava.cz/…ke-chate.htm. Je to tam někde ve vsi poblíž těm všem atrakcím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
12.6.16 07:56

@Moise záleží na tom, ve které chatě budete, ale všechny jsou celkem blízko těch atrakcí, koukněte na mapu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44800
13.6.16 19:50

@lucik2011 prosím tě, snad nevadí, že tě zasypávám dotazy :oops: ale je tam poblíž nějaký hrad, zámek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
14.6.16 08:49

@Moise vůbec mi to nevadí, klidně se ptej, ale tohle neporadím, my byli jen tam na víkend, hrady a zámky jsme nezjišťovali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama