Jaké bary teď v Praze frčí?

afghani
21.5.16 19:48

Jaké bary teď v Praze frčí?

Ahojda pražandy, jak jsem teď domácí zápecník, přestala jsem se chodit bavit, jsem žena v domácnosti :-).Chci to změnit, plánujeme vyrazit s kamarády v centru párkrát na sklenku. Žádné noční pařby, přes den, navečer na dobrý míchaný drink…Jaké podniky teď v centru frčí?:-)Kam chodíte? Třeba na dobré mojito :-).Na dobré studené kafe…Dík :mavam: (kdyby se chtěl někdo připojit…) :D Příp. kam chodíte v centru na nějakou zahrádku na drink?

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

888
21.5.16 19:53

Když chceme vyloženě do centra, tak chodíme do Václavky přímo na Václaváku, ta má ve vnitrobloku zahrádku. Ale je to restaurace, ne bar… z barů mě teď napadá třeba Steam Punk, Mecca - ale tam už jsem nebyla sto let, tak nevím, jak to tam aktuálně vypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
21.5.16 20:02

@Plavuše No přesně, já už nebyla sto let :-)Václavku znám, tam je zahrádka narvaná

• Citovat
  • Upravit
23860
21.5.16 20:20

Já se s dovolením vetřu do diskuze pro inspiraci, taky se chystáme vyrazit lehce zapařit do metropole.
Na nábřeží bývala kdysi restaurace Atmosféra, chodívali jsme tam spíš na pivo a drinky, ale to bylo v pravěku, nevíte někdo, jestli ještě existuje? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
21.5.16 20:25

Hodne lidi pry chodi do chapeaurouge?

• Citovat
  • Upravit
vin
1328
21.5.16 21:01
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
21.5.16 23:59

@Gina108 Jeee..Atmoska..to jsi mi připomněla časy.. 8) to byla pohoda..dřív jsme taky chodívali do Sudu na Lazarsky..ale já teď bydlím ctvrtym rokem v Benešově, takze se ráda dozvím, ktere bary v Praze teď frčí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama