Domácí maska na vlasy

19208
7.5.13 08:15

Domácí maska na vlasy

Ahoj holky, prosím o radu a tipy..
Poslední dobou mám vlasy úplně suché (konce) a bez lesku, vůbec se mi to nelíbí, potřebuju ty vlasy oživit, nemáte tipy na domácí masky na vlasy, co tam můžu teď hodit? Olivový olej? Co ještě? Zabalit do ručníku a nechat působit? Co ještě?
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

31603
7.5.13 08:35

Ještě mě napadá vajíčko, dobrý je prý med, ale to bych se trochu bála, že budu lepit :oops: Možná i droždí, citron se snad někdy dává :think:
Olivový olej může vysušovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
7.5.13 08:36

Tak mě na lesk pomáhá bílý jogurt se lžící medu (nanáší se na mokré vlasy) a na lámavé a roztřepené konečky žloutek, olivový olej a mletá káva (nanáší se na suché vlasy). Důležité je to vždy vymývat vlažnou vodou - nikdy ne teplou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
7.5.13 08:46

Já si dřív dávala na vlasy žloutek smíchaný s medem, dost to lepí, ale vlasy jsou po tom jak od kadeřníka lesklé :-)

• Nahlásit
  • Citovat
19208
7.5.13 08:51

Holky a to pak vymýváte čistou vodou nebo zase šamponem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
7.5.13 08:52

Já našla toto: nejúčinnější směs na suché a poškozené vlasy. Jednu polévkovou lžíci olivového oleje smíchejte s jedním našlehaným vejcem a naneste na vlasy. Nechte působit půl hodiny a důkladně vymyjte..
ALE - nezůstanou ty vlasy mastné??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
7.5.13 08:53

Sice to není tip na domácí masku, ale mě na suché konečky pomáhá olejíček od Paula Mitchella a nebo jeho levnější ale dost podobná varianta od Balea z DMka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
7.5.13 08:55

Já si právě dala baleu z DM a ty vlasy mi to úplně vysušilo a udělal se mi chemlon na koncích :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
7.5.13 08:57

@PetaP ten jejich olejíček? Právě si ho každej pochvaloval, tak jsem taky vyzkoušela a nedám na něj dopustit :D Tak máš asi nějaké zvláštní vlasy :think: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
7.5.13 08:57
@lyrica píše:
@PetaP ten jejich olejíček? Právě si ho každej pochvaloval, tak jsem taky vyzkoušela a nedám na něj dopustit :D Tak máš asi nějaké zvláštní vlasy :think: :lol: :lol:

jo to ne, blbě čtu, ty jejich jednorázový masky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41884
7.5.13 08:58

@PetaP tak schválně zkus, on je do 90,– tuším, tak to není zase taková investice :) Snad pomůže :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19208
7.5.13 09:04
@Oter píše:
Tak mě na lesk pomáhá bílý jogurt se lžící medu (nanáší se na mokré vlasy) a na lámavé a roztřepené konečky žloutek, olivový olej a mletá káva (nanáší se na suché vlasy). Důležité je to vždy vymývat vlažnou vodou - nikdy ne teplou.

prosím ta káva - jako káva na turka??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Brooucinda
7.5.13 09:19

Ahoj mám husté a kudrnaté vlasy a neumím si představit, že bych na ně dala vajíčko. Jedno. Na mojí hustotu bych spořádala plato… Takže moje otázka a to ředíte? Doba působení?? :lol: Omlouvám se, že se vměšuju :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
19208
7.5.13 09:21

Tak jako mám to hlavě - žloutek, ol.olej a káva - a udělala se mi z toho úplně hustá hmota a mám to jen na konečkách, bylo toho málo :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4200
7.5.13 09:25

@PetaP - jako káva na turka. 1 žloutek, tři lžíce oleje a dvě kávy. Uděláš z toho takovou kašičku a tu naneseš a necháš působit 20-30 minut a pak umyješ vlažnou vodou (tady je to fakt důležitý, protože jak dáš teplou, tak se ti to vajíčko zacuchá).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama