Domácí práce- podvod

Výroba předmětů pod jmény Ersitech, Selvintech,Tinotrex je podvod!

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pejřina
Nováček 6 příspěvků 17.11.18 17:11
Domácí práce- podvod

Najde se někdo kdo také naletěl firmě Ersitech, Selvintech, Tinotrex? Jedná se o nabídky domácích prací. Vy si zakoupíte první várku kde dostanete komponenty na výrobu v ceně cca 100-200 Kč ale zaplatíte přes 1000 Kč třeba za výrobky z korálků přes 17.00 Kč návod na výrobu je velice strohý takže nevíte jak to máte vlastně vyrobit po zhotovení, zaslání a kontrole by vám měli být vyplaceny peníze. Jenže vždy kontrolou neprojdou takže firmě zůstávají peníze a vám jen špatně vyrobené výrobky. Nemají žádný telefonický kontakt. Nejedná se ani o firmu ale pouze ve všech o jednu paní Janu Háteovou která vystupuje pod jménem Dana Hermanová. Tento postup jsme vyzkoušela 3 x a ani jednou mi výrobky neprošli kontrolou a já přišla za knížečky o 4.200kč

Reakce:
pejřina
Nováček 6 příspěvků 17.11.18 17:13
@pejřina píše:
Najde se někdo kdo také naletěl firmě Ersitech, Selvintech, Tinotrex? Jedná se o nabídky domácích prací. Vy si zakoupíte první várku kde dostanete komponenty na výrobu v ceně cca 100-200 Kč ale zaplatíte přes 1000 Kč třeba za výrobky z korálků přes 1.700 Kč návod na výrobu je velice strohý takže nevíte jak to máte vlastně vyrobit po zhotovení, zaslání a kontrole by vám měli být vyplaceny peníze. Jenže vždy kontrolou neprojdou takže firmě zůstávají peníze a vám jen špatně vyrobené výrobky. Nemají žádný telefonický kontakt. Nejedná se ani o firmu ale pouze ve všech o jednu paní Janu Háteovou která vystupuje pod jménem Dana Hermanová. Tento postup jsme vyzkoušela 3 x a ani jednou mi výrobky neprošli kontrolou a já přišla za knížečky o 4.200kč
pejřina
Nováček 6 příspěvků 17.11.18 17:16
:nevim:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.18 16:56

@pejřina
Dobry den, ano, ja také :roll: . Chtěla jsem si přivydělat, tak jsem tenhle inzerat našla na netu, hned jsem si to objednala, zaplatila jsem 850kč a je to cca 14dní a nepřišly mne ani žádný podklady, abych mohla začít 8o . Psala jsem ji email, ale neodpovida, telefonni čislo taky není. Tak nevim, co s tim mám dělat :nevim: :nevim: .
Je to pěkná podvodnice :cert: :cert:

pejřina
Nováček 6 příspěvků 21.11.18 17:09

Ozvěte se mi chci na ní podat hromadnou žalobu email. ***.

edit admin - os. údaje - ozvěte se v SZ

Žlababa007
Nováček 1 příspěvek 13.12.18 21:41
Zdravím...

…pokud nejpozději do konce týdne neobdržím její odpověď, resp. kontrolní dokument a výdělek, ráda se k hromadné žalobě připojím.

pejřina
Nováček 6 příspěvků 14.12.18 06:22

dostane dopis v něm bude papír z výstupní kontroly kde se bude psát že jste výrobky udělala špatně žádný peníze vám nepřijdou ona si nechá peníze který jste ji poslala protože jste podepsala smlouvu kde se píše že když výrobky uděláte špatně oni si nechávaj peníze je to podvod nic víc

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny