Vtipné hlášky našich dětí

Napsat příspěvek
Velikost písma:
rozmary
12.2.13 08:41

Včera jsme s Bárou 2,5 říkaly básničky, povídám jí paci, paci, pacičky, táta koupil… a čekala jsem že řekne botičky, ale nic, tak říkám Baru co koupil táta? A už to ze sebe chrlila, MLÍKO, CHLEBA, SÝR :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
14007
12.2.13 08:51

:lol: :lol: :lol:
některé hlášky opravdu nemají chybu :lol:

Tak moje prďola, teď už velká a rozumná, ale když měla tak 4-5 roků cca:

• zásadně jedla „JOGRUT“
  • jednou přišla a říká „maminko, mě se POTUŠILO…“
  • a kámen největší byl, když jsem jí vodila na angličtinu, byla to budova vedle Církevní školy, kde se objevovaly mnišky v těch svých habitech. Jednu jsme potkaly, malá zůstala zaražená a po chvilce intenzivního přemýšlení se ptá: „MAMI A MÁ BATMAN SESTRU??“ :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
12.2.13 08:53
@neila píše: :lol: :lol: :lol:
některé hlášky opravdu nemají chybu :lol:

Tak moje prďola, teď už velká a rozumná, ale když měla tak 4-5 roků cca:

• zásadně jedla „JOGRUT“
  • jednou přišla a říká „maminko, mě se POTUŠILO…“
  • a kámen největší byl, když jsem jí vodila na angličtinu, byla to budova vedle Církevní školy, kde se objevovaly mnišky v těch svých habitech. Jednu jsme potkaly, malá zůstala zaražená a po chvilce intenzivního přemýšlení se ptá: „MAMI A MÁ BATMAN SESTRU??“ :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :palec: tak batman je hustej :potlesk:
  • Citovat
  • Nahlásit
5468
12.2.13 08:58

Syn, tehdy cca 2,5roku:

„Maminko, já mám velikej nápad“
„Jo? A jakej? co takhle se oblíknout?“
„To už si nepamatuju, jakej, ale tenhle to určitě nebyl“

„Jestli se chceš vztekat, maminko, tak mně je to jedno. Já si jdu hrát do pokojíčku“

3 roky:
„Já bych chtěl tohle auto od Ježíška“
„No, ale Ježíšek přijde až zase za rok, a nemůže ti přinést všechno, co ty si vymyslíš“
„Ale jestli mi ho nepřinese, tak mu dám neštovice“

„Mami, tam leze moucha, vyžeň ji… Už nemusíš, už jsem jí vyženil.“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14007
12.2.13 09:02

@bumbinka „Mami, tam leze moucha, vyžeň ji… Už nemusíš, už jsem jí vyženil.“
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
12.2.13 09:03

Tak naše malá je taky éro. Všechny její hlášky jsem měla napsané v tabletu v poznámkách a ta potvora mi je smazala. Má 2,5 a nejlepší byly:
„Nikdo mě tady nechce milovat“ (to když jsi tatínek za něco okřikl a já jsem stála při něm a neutišila ji)
Jednu noc hodně plakala a když jsme se jí ráno zeptali, proč tak plakala dočkali jsme se téhle odpovědi: „O tom se s tebou nebudu bavit“
Jednou když se jí manžel zeptal, co dělá, odpověděla: „trochu nevím“. To se ujalo i u manžela v práci.
A poslední fakt dobrá: „mami to je můj taťka. Víš který, ten černý!“ (manžel má černé vlasy)

Jinak takové ty zkomoleniny slov, to je kapitola sama o sobě: nejradši mám ČOKOBÁVA (čokoláda) a ČOPAČIS (časopis)
:dance: :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
12.2.13 09:04
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
@berusa.m píše:
A poslední fakt dobrá: „mami to je můj taťka. Víš který, ten černý!“ (manžel má černé vlasy)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
12.2.13 09:08
  • Josífku, babička nemůže tak rychle, už je stará.
  • Babi stauá? Uyhodíme, do kontejneuu, zuecyklujeme.

Jedem v obchodě, Jožin v košíku a začne hrabat ven pinďu.

• Jožko, chceš čůrat?

řve na celé kolo: - Neee, koukám na pinďu, velkej, tvvdej, tyyy joo, koukejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12980
12.2.13 09:09

Dcera se mi nakvartýrovala do postele a usínaly jsme spolu..
Já láskyplně: „Barunko, mám tě moc ráda“
Bára: „Já tebe taky, at tě blechy štípou celou noc“
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
12.2.13 09:10

Ještě jsem si vzpomněla:
„Ježíšek není bubák, ježíšek je fakt dobrý“ (večer v posteli na štědrý den. Původně totiž měla z Ježiška strach) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
12.2.13 09:18

Dcera taky občas zaperlila… Bolelo ji v krku, a já ji dala Tantum Verde,,ona polkla, zašklebila se a říká,, Mami, ten Tantum má chuť jak lubrikační gel,, :mrgreen:

a nebo mí říká,,mami, stáhneš mi Kundu( kunk-fu) Panda?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
12.2.13 09:32

Moj brácha keď bol malý: privolal tlačítkom výťah, zasvietilo červené svetielko. A on nadšene kričí: Mamí, pozri aká krásna zelená svieti, ako slniečko!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
414
12.2.13 09:57

U některých hlášek sem se fakt nasmála, u nás doma se sprostě nemluví, ale malej začal v září chodit do školky a sem tam z něj něco vypadne, nejvíc mě udivuje když ví v kterou dobu se to zrovna to slovo nejvíc hodí.
Nedávno snídal a z rohlíku mu spadl sýr, a si jen tak mezi řečí,, no ty p..o,, tak sem ztuhla (jsou mu tři) a říkám Pájo to se neříká to je škaredý slovo a mě se vůbec nelíbí a on na to:,, p..a je moc hezky slovo, mě se to líbí.,,Teď začal používat hlášku TO JE KRUTÝ, když ji použil poprvé tak sem šla do kolen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166
12.2.13 10:03

Možná jsem to tady už psala, ale přesto.

naše mladší dcera nechtěla mluvit, rozuměla, ale nemluvila. A když se začala rozmlouvat, začla chodit do školky, tak jsme jednou přišly domů, malá šla do pokojíčku a já něco kuchtila. hrála si s barbínkama a,,barbíňákem,, a tak tam poskakovala a štěbetala, najednou ticho, já zbystřila a jen slyším,,ti nakopu prdel, buzerante jeden,, i to R tam naskočilo…a od té doby tu papulu nezavřela.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
rozmary
12.2.13 14:17

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jedna čerstvá, vařím oběd a z pokojíčku volá Bára, mamí mám dílu, máš taky dílu mami a taťka taky má dílu, tak na ní volám, kde máš díru? A ona na mě no tady v prdeli ;) Některý slova jim jdou vyslovit z fleku :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama