Vtipné hlášky našich dětí

Fotoalbum tématu (14) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hasmandka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 11.08.06 09:44
Vtipné hlášky našich dětí

Děti jsou nevyčerpatelným zdrojem velmi vtipných otázek a odpovědí. Někdy jsou jejich výroky svou prostotou tak pravdivé, že bychom se z nich my dospělí mohli častokrát poučit. Moje studnice (a pokud bude po manželovi hodně hluboká a plná až po okraj) takových moudrostí je teprve na cestě, ale mohu zahájit tuhle, věřím, že nevážně vážnou diskusi výroky svého synovce:

Parné léto, můj synovec (5) a neteř (3) jsou na chalupě u jejich babičky. Běhají po dvoře nahatí a cákají na sebe vodu z připravených vaniček a lavorů. Není před nimi zachráněna ani voda v misce pro psy.
Babička: Podívejte, co děláte. Nenechali jste psům ani kapku vody a oni teď budou mít žízeň!
O týden později u babičky v bytě, synovec a neteř si hrají na pejsky.
Babička: Co to děláš, jak to, že piješ vodu z misky pro psy!
Synovec: Babičko, ale já jsem jim nechal.

(Moc hodný chlapec, už ví, že se musí umět podělit :D )

Ten samý synovec odmalička zbožňuje auta všeho druhu. K narozeninám, svátkům a vánocům nedostával nic jiného než auta, auta a zase auta. Já postižena snahou o originalitu jsem mu k narozeninám koupila pohádkovou knížku. Když dárek rozbalil, zeptala jsem se ho, zda si myslí, že se mu bude kniha líbit.
Synovec odpověděl: Myslím, že ano. Ale, teto, měla jsi raději koupit auto.

(Kdyby byli i dospělí tak upřímní, oč by byl život jednodušší. :D )

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 462 Další »

Reklama

Reakce:

Luca235
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 11.08.06 10:21

Moje starší dcera Anička si hrála s tátou a plyšovým medvědem. Táta zpozoroval díru u medvěda na ruce, tak řekl Aničce, že si už s nimi nemůže hrát, protože má díru na ruce. Maminka ji musí zašít. Pak odešel z pokoje a Aničku tam nechal, aby přišla za ním. Po chvili řev z pokoje. Tak jsme tam přišli, co se jako děje. Anička brečela, že si taky nemůže hrát, protože má díru v prdeli a žádala mě, abych ji zašlila.

Zase si hrála s tátou. Najednou s ložnice slyším. Táto nekousej mě nejsem maso.

Anička si se mnou prohlížela časopis. Tam byly děti v bazénu a cákaly se. Aničce bylo v té době 1,5roku. Začala do obrázku strkat nohu a říkat, já chci taky.

Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 11.08.06 10:23

1)Tříletá Kamča:„Mám otázky a problémy!“ „A jaký Kamilko?“ „Červený a modrý“ 2)babička po čarodějnicích: „Kamilko pekli jste buřtíky?“ K:„Ne, seděli jsme u ohýnku a kouřili a tatínek mi koupil malý pivo.“ B:„Cože?!?“ K:„On mi vždycky kupuje malý pivo!“ (seděli jsme u ohně z kterého stoupal dým a dcera obdržela od otce želatinovou cukrovinku v plastovém půllitříku z pouti)

1. jeli jsme metrem a před námi stál vousatý muž s dlouhými vlasy, naušnicemi a velmi vyvinutým hrudníkem K:„Maminko to je pán nebo paní?“ Já:„Pán.“ k:" A když je to pán, tak je to kluk?" Já:„Ano.“ K:„Pane máš pindíka?!?“ pán:„Mám.“

ka-tka
Generální žvanilka 22301 příspěvků 11.08.06 10:28

TAhle diskuze je super napad.........
akorat nas malej jeste nemluvi, ale bavim se na hlaskach vasich deti

Hned je den hezci :-D

Katka

Luca235
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 11.08.06 10:33

Ještě jsem si vzpomněla.
Anička jde se mnou po ulici a vidí arabky v těch černých hábitech zakrytých od hlavy a řve „jé mami tučňáci.“

Já už s ní nejezdím autobusem, protože upozorní celý autobus na pána co sedí před ní, že má na nose pupínek.

Paní před obchodem jedla koláč. Anička k ní přistoupila a řekla: „paní seš tlustá, papáš moc kokinek, nejez to.“

Jiti
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 11.08.06 10:39

Super diskuze, přidávám hlášku svého, tehdy čtyřletého synovce.
Babička mu na jeho přání vysvětlovala, co je to cigareta a zřejmě se do přednášky zabrala dost podrobně, protože když jsem s ním šla odpoledne na procházku, tak když míjel lavičku s kouřícím chlapem, otočil se na něj a povídá: „Ty kouříš? Hm, tak to brzo umřeš.“ Mohla jsem se propadnout…

Jitka

aprilmouse
Kecalka 414 příspěvků 11.08.06 10:39

haha. no jo já vám sem taky přidám.

Zrovna si na záchodě aplikuju tampon, když se rozrazí dveře a stojí tam Jířa. Rozhovor:

Maminko, co to děuáááš?
To není nic pro děti, běž si hrát.
To máš na pudelku?
(já - záchvat smíchu) - jojo
Tebe bojí pudelka?
(já - záchvat smíchu, nemůžu mluvit)… … a žoubky už tě nebojí?

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 11.08.06 10:41

Naše Eliška když vděla pani v šátku,nejspíš muslimku,proh­lásila"Baba Jaga"
Byly jsme s malou vyzvednou něco u lékaře,čekaly jsme v čekárně,přišla starší pani.A povídá„Můžu si tady sednout“a Ela prohlásila"sedni si na pedel"
 Binky

Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 11.08.06 10:43

1)Kamče upad na podlahu jogurt a následoval tento monolog:„Doprdele! Ne ne, to se neříká, to by paní učitelka ve školce plakala, říká se doprkýnka.“ 2)Dvouletrá Kamča mne tahala u kojení za „bobra“ v podpaží. „Kamilko proč mě taháš?“ K:„Mě to VELMI ZAJÍMÁ.“ 3)Dvaapůlleté Kamče načůral novorozený bratr při přebalování do kapsičky od flanelové košilky na kterou je velmi hrdá (máme stejnou). Po chvíli pláče a vysvětlování odešla za nic netušícim otcem:„Tatínku, taky bys nám načůral do kapsičky, kdybys to nestihl na záchod, když seš kluk?“

barbanek
Kelišová 6153 příspěvků 11.08.06 10:51

Tak já si na vtipné hlášky svého synka ještě počkám…

Moje švagrová šla dceři (v té době 4 roky) koupit boty k Baťovi. Té se tam nějaký zalíbily a postavila si hlavu, že je chce a musí je mít. Samozřejmě švagrová vybrala jiné - praktičtější, cenově lepší… Malá se začala vztekat, že tyhle nechce, že chce tamty… no, když švagrová platila, malá si bojovně stoupla, ruce v bok a na celej krám: „Tě upozorňuju, že v TĚHLE botech teda do školky chodit nebudu!!!“

Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 11.08.06 10:53

Otec má už několik týdnů rozříznutý a šešitý prst na dlaze. Teta má špunty do uší. K:„Teto, co toje?“ T:„Špunty do uší.“ K:" A na co to je?" T:„když nechceš něco poslouchat.“ K:„to já si tam dávám prsty“ T:„tohle je lepší“ K:„aha když si někdo uřízne prsty tak si tam dá špunty“

Helena2
Kecalka 274 příspěvků 11.08.06 10:55

Tak já si teď jenom vzpomínám, jak mě Ondra přistihnul na záchodě a říká: Jé, maminko, ty máš srandovního lulánka!

Ale píšu si to, tak časem připíšu něco dalšího.
Je to super diskuze k odreagování :lol:

Helča

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46982 příspěvků 11.08.06 11:03

ahoj.fakt super diskuze.
ma 3 leta neter ne chytla na zachode a rika:teto ty mas buchticku jak ja :lol:
dalsi den jsme byli spolu venku a cural tam nakej pan a mala k nemu prijde a povida-pane ty curas jak pejsek!

pipiauto
Kecalka 449 příspěvků 11.08.06 11:43

Můj 4 letý syn před časem prohlásil na návštěvě : „Kluci čurají z julíka,a maminky z dupky. Maminka má dupku od předu do zadu“ :P :P

Panoramka
Kecalka 318 příspěvků 11.08.06 11:48

To je nadhera… :lol: :lol: :lol:
Nase mimi ma jeste hoooodne casu… ale uz se teda tesim na ty hlasky… :lol: :lol: :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 462 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vše, co potřebujete vědět o půstu: Zhubnete, nebo vám zničí zdraví?

Znáte všechny přínosy a rizika půstu a detoxikačních kúr? Budete po nich ve... číst dále >

Nová poradna: Zeptejte se na klíšťovku

Očkovat, nebo neočkovat? A když, tak v jakém ročním období? Na otázky ohledně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trpěla anorexií: Věděla jsem, že umírám, ale nedokázala jsem jíst

Anorexie, bulimie, ale i ortorexie jsou závažná psychiatrická onemocnění,... číst dále >

Rodina přišla o dům, synům hrozí dětský domov. Pomozme jim

Adam (11) chce být farmářem, i když od naší návštěvy už možná raději... číst dále >

Reklama