Které domácí Rafaelo je nejlepší?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zzzuz
Povídálka 49 příspěvků 15.11.18 20:27
Domácí Rafaelo - které

Ráda bych se Vás, zkušenějších zeptala, které Rafaelo kuličky jsou lepší. Ze Salka nebo z dortových oplatků? Já vždy dělám z oplatků a všechny kamarádky zase ze Salka a prý variantu z oplatků ani neznají. Tak by mě zajímalo, jestli jsou chuťově tak rozdílné.

Reakce:
lucynka25
Echt Kelišová 7955 příspěvků 1 inzerát 15.11.18 20:50

@Zzzuz ja dělám ze salka,z oplatek netusim jak chutnaji :D

Jambik
Povídálka 25 příspěvků 15.11.18 21:03

Oplatka, sušené mléko, máslo, cukr moučka. Dovnitř mandle, obalit kokosem. Ze salka mi to přijde až moc sladké :think:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 16.11.18 16:19

@Zzzuz Tyhle oplatkove, co popisuje Jambik, jsem mela loni u kamaradky a vubec mi nechutnaly. U nas doma delame klasiku salko, kokos a dovnitr mandli, ty mi chutnaji vic, kdybych si mela vybrat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >