Cena za kg cukroví

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sorata
Povídálka 11 příspěvků 13.11.18 07:09
Cena za kg cukrovi

Zdravim chtel bych se zeptat nevite nekdo jak mohu vypocitat cenu za kg cukrovi. Dekuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Bubla_Bučková
Závislačka 4078 příspěvků 13.11.18 07:18

Suroviny plus cena práce (150-300hod :nevim: ) většinou vídám kilo za 400-500 .

Černá vdova
Extra třída :D 10036 příspěvků 13.11.18 07:23

Mně dává kolegyně z práce 350- 400 korun za kilo, bere si pravidelně 2 kila. Zbytek rozdám zadarmo. Já to nemám jako přivýdělek a ona to zas nechce zadarmo. Ale přiznávám, že částečné pokrytí výdajů na cukroví se mi hodí. :)

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 13.11.18 07:34

Co jsem viděla inzeráty tak do 500 stovek. Bude záležet jestli bude péct z maslá nebo hery nebo ztužených olejů pak taky kvalita mouky a dalších vstupích surovin a pak taky samozřejmě kvvalitou zpracování a referencemi. V Praze určitě budou lidé ochotni zaplatit za cukroví víc než někde v moravskoslez­ském kraji,

terinka4444
Hvězda diskuse 68442 příspěvků 13.11.18 07:42

u nás se nabízí taky 400-500. Z másla. Jen si tak říkám, že si to ty lidi za ty prachy neupečou sami :mrgreen:

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 13.11.18 07:43
@terinka4444 píše:
u nás se nabízí taky 400-500. Z másla. Jen si tak říkám, že si to ty lidi za ty prachy neupečou sami :mrgreen:

Hele já bych to koupila ale třeba muž jí jen linecký a rohlíčky.. to snad i zvládnu sama :)

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5981 příspěvků 13.11.18 07:52

Jak co asi :nevim: co dělám já tak takové linecké nebo perníčky nejsou zas tak náročné ani drahé, když používám obyč suroviny v akci třeba. Ale když někdo chce něco speciálního nebo cukroví co je náročnější nebo má dražší suroviny bude stát víc no :think: já dělala kolegynim do práce pár krabic, víceméně jsem to dala za cenu surovin plus nějaká stovka práce, ale mě baví péct ve velkém, stejně pak většinu cukroví rozdávám po rodině a kamarádkach :lol: spíš Teda nechápu že to někdo fakt kupuje, zvlášť v obchodech. To jako ty lidi neumí splácat pár surovin a dát na plech, nebo na to nemají čas, nebo je v tom prostě lenost? :think:

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 13.11.18 08:00

Moje tchyne treba pect neumi a jako ze fakt ne. Taky to nechapu. Poslala jsem kdysi s detma na doleceni hotove testo na linecke, takze stacilo vyvalet, vykrajovaly deti a dat to upect a i to spalila… :roll: a jeste to pripalene detem dala pak zpet domu na slepeni. Takze to letelo do kose a skoda domaciho testa s maslem… :roll:

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 13.11.18 08:01

Jinak v Praze jsem videla nabidku za kilo i za 750-770,– 8o

Sany80s
Kelišová 6618 příspěvků 13.11.18 08:04

On někdo dělá cukroví z Hery? Vždyť je to cítit.
Cena materiálu a energií+práce. Záleží i na skladbě cukroví, některé je náročnější na dělání a některé méně.

Černá vdova
Extra třída :D 10036 příspěvků 13.11.18 08:07

@Sany80s Já mám jedno cukroví vyloženě z Hery (podobné, jako linecké, tvary se spojují marmeládou, polévají čokoládou a zdobí).

Uživatel je onlineTaače
Kecalka 445 příspěvků 13.11.18 08:21

My v cukrárně třeba cenu za kg vůbec nemáme - dala by se vypočítat jen u každého druhu zvlášť, a to většinou nikdo nechce, berou mixy. Takže se pořád jede na kusy. Nejsme Praha a stejně to vycházelo tuším klidně i 650,–/kg - máslo, 72% čokoláda, opražené ořechy všeho druhu, vanilkový lusk…takže fakt záleží na použitém materiálu, práce + energie jsou automaticky zahrnuté, s cenou hýbeme při prudkém zdražení, hlavně másla.

P4ja
Kelišová 6599 příspěvků 13.11.18 08:26

@Kriss Tina tak to máš jako se všema službama. Proč si někdo zve paní na úklid a nebo si třeba nechá umýt okna atd. Někomu se nechce, někdo radši zaplatí a ten čas, který ušetří, stráví třeba s rodinou nebo přáteli. Jinej to zase neumí nebo ho to nebaví Mně to přijde jako normální koloběh. Vyděláš peníze a zase dáš vydělat někomu jinému. A pokud se najde někdo jako ty, koho to baví, tak si třeba rád přivydělá a zase si za ty peníze koupí něco jiného.

toma0105
Kecalka 124 příspěvků 1 inzerát 13.11.18 08:31
@Sany80s píše:
On někdo dělá cukroví z Hery? Vždyť je to cítit.
Cena materiálu a energií+práce. Záleží i na skladbě cukroví, některé je náročnější na dělání a některé méně.

Já peču jenom z Hery,cítit nic není,ba naopak,všichni si cukroví chválí,když jsem donesla do práce,jenom se zaprášilo,takže jsem nesla pak ještě několikrát,bylo mi řečeno,že bych mohla péct i na zakázku,mám ráda,když je cukroví i na pohled hezké,oproti tchýni,která to má vždycky splácané hala,bala.Zas na druhou stranu,každá máme jiné zkušenosti,někoho to baví,někdo si nechá napéct.Vím,že bych si nikdy nekoupila z obchodu,domácí je domácí a to i za cenu,že někdy končím s pečením i po půlnoci.Třeba letos jsem řekla,že dávky cukroví hodně pokrátím,děcka jsou už větší a už jim cukroví není tolik vzácné.Důležité je,aby nás to bavilo a nějaký ten spálený plech nás nerozhází :roll: Mám raději drobnější cukroví,lépe vypadá na talíři,každý se pozastavuje,že i vanilkové rohlíčky dělám ručně,jsou to opravdu rohlíčky ne rohlíky a je to jednou do roka,tak si dávám záležet.

Sorata
Povídálka 11 příspěvků 13.11.18 08:32

Dekuji za info jako nepecu na objednávku ale bavi mne pect cukroví to přiznávám ale dal jsem známým ochutnat na navsteve a ted mam par objednavek tak jsem chtěl vedet kolik tak za kilo at se mi aspon neco vrati za suroviny a cas. Dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >