Rozlítaní ptáčci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pajinka222
Povídálka 22 příspěvků 10.11.18 11:14
Rozlítaní ptáčci

Dobry den prosim nejaky jednoduchy recept na rozlitany ptacky?

Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3447 příspěvků 10.11.18 11:22

proboha to jses lina do par platku masa vlozit vejce, uzeninu cibuli a okurku? Bejt moje man6elka tak bych s tebou za trest tejden nesouložil.

TeSudička
Kecalka 298 příspěvků 10.11.18 11:27

@MartinKa36 :lol: :lol: :lol: :lol:

@Pajinka222 no, jednodussi je uz jen to nahazet do hrnce vsechno dohromady :roll: Boze zenska…

Lalelale
Závislačka 2716 příspěvků 10.11.18 11:38

@MartinKa36 třeba by to pro tvou manželku nebyl trest, ale vysvobození :mrgreen: pokud souložís jako se vyjadřujes

Uživatel je onlinedebra.morgan
Závislačka 4216 příspěvků 10.11.18 11:45

kdysi jsem je delala, recept normalne z googlu, mozna top recepty nebo tak neco, bylo to dobry, mohla bych udelat znova :palec:

Janli
Kelišová 6336 příspěvků 10.11.18 12:02
@MartinKa36 píše:
proboha to jses lina do par platku masa vlozit vejce, uzeninu cibuli a okurku? Bejt moje man6elka tak bych s tebou za trest tejden nesouložil.

A mohl by jsi se v tom ušetřeném čase doučit gramatiku nebo jsi na to líný?

zuza92
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 10.11.18 12:03

Dneska jsem je dělala. Prostě to co dáváš klasicky do ptáčků - maso, uzenina, okurka, vejce. Jen jsem to nakrájela na kostičky a dělala jako omáčku. U nás to frčí víc než udělaný jako závitky :)

ka2ka
Extra třída :D 13187 příspěvků 10.11.18 12:09
@MartinKa36 píše:

hmmm a ještě i ten recept je blbě

Uživatel je onlinepotvurka89
Závislačka 3006 příspěvků 10.11.18 12:46

Můžeš to udělat jak z vepřového nebo hovězího masa . Osmahnout cibuli , přidat špek na kostičky a maso, sůl a pepř, uvařit do měkka. Zahustit a dochutit sul, pepř hořčice , masox. Do hotové omáčky dáme na kostičky okurku, vejce , osmahnutou klobasu na kostičky nebo gothaj . Tyto věci co jsou vložky do omáčky vždy na konec aby se nevyvařila chuť.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >