Slané snídaně do auta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kettlery
Kecalka 465 příspěvků 03.11.18 15:17
Slané snídaně do auta

Zdravím všechny.

Potřebovala bych od vás poradit tipy na slané snídaně do auta. Je mi jasné, že by bylo lepší stíhat nasnídat se doma, ale to mi bohužel nevychází. Snídám tedy v autě za jízdy do práce.

Zatím jsem to řešila raw nebo flapjack tyčinkami, ale chtěla bych něco slaného a pořádného. Nemám problém si to připravit večer předem. Jenže se snažím vyhýbat pečivu. K svačině mám většinou knackebrot s něčím. Ten se navíc do auta nehodí, strašně drobí.

Budu ráda za vaše nápady. Klidně i něco hotového koupeného z krámu (jako ty tyčinky), aby to nebylo totálně nezdravé.

Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 03.11.18 15:40

V autě bys měla především řídit :zed:

kacakaca
Závislačka 2584 příspěvků 03.11.18 15:45

Jogurt s musli trva pripravit 7 vterin, snist do minuty. Pripravit oblozene cokoli bude trvat dyl a na cervene to stejne nestihnes snist.

NInaL.
Kecalka 117 příspěvků 03.11.18 15:46

V autě se nemáš věnovat jídlu, je to dost nezodpovědné!

Verun83
Echt Kelišová 8762 příspěvků 33 inzerátů 03.11.18 15:55

Nevychazi ti snidat doma? Vstan o 10min driv a poslednich 10 min mas na snidani navic.

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 03.11.18 15:56
@kacakaca píše:
Jogurt s musli trva pripravit 7 vterin, snist do minuty. Pripravit oblozene cokoli bude trvat dyl a na cervene to stejne nestihnes snist.

Tak třeba já kdybych snědla na lačný žaludek studený jogurt a ještě takovým fofrem, tak nikam nejedu, protože budu vyprazdňovat kufr do záchodu :mrgreen:

@Kettlery se slanými snídaněmi bych se inspirovala u paleo či keto diety, pokud nemáš nějaké zdravotní omezení. Nicméně bych vstala dřív a buď si to snědla v klidu doma, nebo dojela dřív do práce a snědla to tam. Za volantem se má člověk věnovat řízení, ne telefonu, jídlu či kouření, je fuk, že to není zakázané, nebezpečné je to stejně.
Já snídám buď v práci, když vím, že to ten den pracovní náplň povolí nebo holt vstanu dřív (tj. v 5 ráno) a nasnídám se doma, když vím, že to v práci bude rychlý start a nebudu moct vysedávat.

Hanulka2016
Závislačka 2869 příspěvků 3 inzeráty 03.11.18 15:59

Kdyz se chces vyhnout pecivu, moc veci „do ruky“ nezbude.
Ja se obcas takhle zaplacnu treba bananem.
Ja dojizdela do prace 1,5hod, mam problem s tim do sebe tak 30-40min probuzeni neco dostat, nicmene, jist v aute, zejmena dokud clovek jezdi tedka na podzim - pocasi, tma, popadane listi, namraza, je fakt lepsi se venovat rizeni. Jezdila jsem tak, abych byla v praci o tech 10-15min driv a snidala tam. Proste jsem s tim tak pocitala a dle toho vstavala.

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 03.11.18 16:02
@Helileli píše:
Tak třeba já kdybych snědla na lačný žaludek studený jogurt a ještě takovým fofrem, tak nikam nejedu, protože budu vyprazdňovat kufr do záchodu :mrgreen:@Kettlery se slanými snídaněmi bych se inspirovala u paleo či keto diety, pokud nemáš nějaké zdravotní omezení. Nicméně bych vstala dřív a buď si to snědla v klidu doma, nebo dojela dřív do práce a snědla to tam. Za volantem se má člověk věnovat řízení, ne telefonu, jídlu či kouření, je fuk, že to není zakázané, nebezpečné je to stejně.
Já snídám buď v práci, když vím, že to ten den pracovní náplň povolí nebo holt vstanu dřív (tj. v 5 ráno) a nasnídám se doma, když vím, že to v práci bude rychlý start a nebudu moct vysedávat.

A co je termín nevěnování se plně řízení? :jazyk:

Kettlery
Kecalka 465 příspěvků 03.11.18 16:02
@kacakaca píše:
Jogurt s musli trva pripravit 7 vterin, snist do minuty. Pripravit oblozene cokoli bude trvat dyl a na cervene to stejne nestihnes snist.

Já prostě cokoliv za 1 minutu nesním. To se na mě nezlobte, to fakt nezvládnu. 8)

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 03.11.18 16:03
@Kettlery píše:
Já prostě cokoliv za 1 minutu nesním. To se na mě nezlobte, to fakt nezvládnu. 8)

Vstavám v půl páté. To do sebe fakt nic nenasoukám. Jím až v práci, než se to rozjede.

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17831 příspěvků 03.11.18 16:07
@Kettlery píše:
Já prostě cokoliv za 1 minutu nesním. To se na mě nezlobte, to fakt nezvládnu. 8)

proč za minutu. tak vstaň o deset minut dřív. kudy jezdíš, at se ti vyhnu

Kettlery
Kecalka 465 příspěvků 03.11.18 16:08

Ráno vstávám v 5,30. Jsem ráda, že jsem ráda. Pokud vstanu dřív, je mi jasné, že ten čas mi na snídani nezbyde. Tak to prostě je.

Ano, v autě se má řídit. Já jedu cca 15 min po městě a buď se nasnídám tam nebo se nenasnídám vůbec. Pokud je nezodpovědné chování při tom ukusovat raw tyčinku, jednám holt nezodpovědně. Jsem v tomhle upřímná…

Nějaké tipy na to, co jíst?

Uživatel je onlineaiwwa
Neúnavná pisatelka 17831 příspěvků 03.11.18 16:11
@Kettlery píše:
Ráno vstávám v 5,30. Jsem ráda, že jsem ráda. Pokud vstanu dřív, je mi jasné, že ten čas mi na snídani nezbyde. Tak to prostě je.

Ano, v autě se má řídit. Já jedu cca 15 min po městě a buď se nasnídám tam nebo se nenasnídám vůbec. Pokud je nezodpovědné chování při tom ukusovat raw tyčinku, jednám holt nezodpovědně. Jsem v tomhle upřímná…

Nějaké tipy na to, co jíst?

ježe cokoliv jiného se bude blbě jíst. a když jsi na cestě jen patnáct minut, nemužes s najíst v práci?

dedrichov
Závislačka 2873 příspěvků 03.11.18 16:15

Vstávám ve 4.50, když mám odpolední - tak v 6hod., snídani teda nevynechávám ani teplý čaj.

Kettlery
Kecalka 465 příspěvků 03.11.18 16:15

@aiwwa můžu se samozřejmě snažit vstát dřív a jíst buď doma nebo v práci. Můžu si dát předsevzetí. Ale reálně prostě vím, že ten čas budu věnovat něčemu jinému. Snažím se vyjít že své skutečné situace a tu řešit.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >