Jakou pánev na palačinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 06.11.18 13:22
Jakou pánev na palačinky

Jakou máte pánev na palačinky a jste s ní spokojeni? Aby šla na indukci…
Díky za tipy.

Reakce:
modravlocka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 06.11.18 13:25

Dělám je na Tefalce s titanovým povrchem, jako všechno. Vyhovuje mi to, nemám potřebu si kupovat žádnou další speciální pánvičku. ;)

paandoraa
Kecalka 219 příspěvků 06.11.18 13:26

No přiznám se, že milujeme palačinky a pořádáme palačinkové hody, vyzkoušela jsem mnoho pánví, ale za sebe určitě doporučuji palačinkovač, nehledě na tu úsporu času při smažení :).

https://www.alza.cz/…-d356947.htm?…

nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 06.11.18 13:32

@paandoraa to vypadá zajímavě. Ale nerada bych další objemný přístroj do kuchyně. Pánev je taková skladná… Je to o hodně lepší než pánev?

Zzzuz
Povídálka 49 příspěvků 06.11.18 13:34

@nini77 my máme na indukci pánev přímo na palačinky od Tescomy. Palačinky se krásně udělají bez oleje a vůbec se nepřichytávají. Z čehož jsem měla velkou radost, dokud mi manžel neřekl, že má raději klasické „babiččiny“ palačinky pěkně na oleji s křupavými okraji :-D :-D :-D Takže návrat k hluboké pánvi a k oleji (ale jen pro manžela) :-(

paandoraa
Kecalka 219 příspěvků 06.11.18 13:39

@nini77 Já se taky bránila mít doma další neskladný stroj a teď jsem ve finále ráda…palačinky jsou jedna jako druhá, bez oleje a příprava je o dost rychlejší…ale chápu tě, boj o místo v kuchyni je pech :(

ivašot.
Kelišová 6868 příspěvků 06.11.18 13:45
@Zzzuz píše:
@nini77 my máme na indukci pánev přímo na palačinky od Tescomy. Palačinky se krásně udělají bez oleje a vůbec se nepřichytávají. Z čehož jsem měla velkou radost, dokud mi manžel neřekl, že má raději klasické „babiččiny“ palačinky pěkně na oleji s křupavými okraji :-D :-D :-D Takže návrat k hluboké pánvi a k oleji (ale jen pro manžela) :-(

U nás jsem se s palačinkama dělanýma nasucho taky nechytla :lol:

nini77
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 8 inzerátů 06.11.18 13:54

@paandoraa ještě to zvážím. A ty máš přímo tento typ?

Fazulina
Závislačka 4146 příspěvků 06.11.18 13:55
@nini77 píše:
@paandoraa to vypadá zajímavě. Ale nerada bych další objemný přístroj do kuchyně. Pánev je taková skladná… Je to o hodně lepší než pánev?

Mam pánev na palačinky od Tupperware, je skvělá, dá se i bez oleje.

Teresa.p
Kecalka 345 příspěvků 06.11.18 14:10

mam tefal soupravu co ma pridelavaci rukojet a ta panev je idelani ba palacinky. syn ma rad a ja je delam min 2 krat tydne. panev vyuziji na smazeni vsecho takze super.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22329 příspěvků 06.11.18 14:16

Vše dělám na Tefal pánvi s titanovým povrchem :palec:

kamiŠ
Generální žvanilka 23835 příspěvků 06.11.18 14:30

Taky mam nizkou od tefalu ;)
Delam skoro porad a na sucho.
Neprijde mi ze bych u toho stala nejak dlouho a to delam vzdy minimalne z litru mlika :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 06.11.18 14:44

Mám od Tefalu na palacinky. Sama jsem si jí nekupovala, že mi na to stačí klasická. Dostala jsem jí jako dárek a je to pecka ;) je lehoučká a udelas na ní krásné velké palacinky, jednu jako druhou :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >