Jakou pánev na palačinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nini77
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 8 inzerátů 06.11.18 13:22
Jakou pánev na palačinky

Jakou máte pánev na palačinky a jste s ní spokojeni? Aby šla na indukci…
Díky za tipy.

Reakce:

modravlocka
Kecalka 258 příspěvků 06.11.18 13:25

Dělám je na Tefalce s titanovým povrchem, jako všechno. Vyhovuje mi to, nemám potřebu si kupovat žádnou další speciální pánvičku. ;)

paandoraa
Kecalka 184 příspěvků 06.11.18 13:26

No přiznám se, že milujeme palačinky a pořádáme palačinkové hody, vyzkoušela jsem mnoho pánví, ale za sebe určitě doporučuji palačinkovač, nehledě na tu úsporu času při smažení :).

https://www.alza.cz/…-d356947.htm?…

nini77
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 8 inzerátů 06.11.18 13:32

@paandoraa to vypadá zajímavě. Ale nerada bych další objemný přístroj do kuchyně. Pánev je taková skladná… Je to o hodně lepší než pánev?

Zzzuz
Povídálka 37 příspěvků 06.11.18 13:34

@nini77 my máme na indukci pánev přímo na palačinky od Tescomy. Palačinky se krásně udělají bez oleje a vůbec se nepřichytávají. Z čehož jsem měla velkou radost, dokud mi manžel neřekl, že má raději klasické „babiččiny“ palačinky pěkně na oleji s křupavými okraji :-D :-D :-D Takže návrat k hluboké pánvi a k oleji (ale jen pro manžela) :-(

paandoraa
Kecalka 184 příspěvků 06.11.18 13:39

@nini77 Já se taky bránila mít doma další neskladný stroj a teď jsem ve finále ráda…palačinky jsou jedna jako druhá, bez oleje a příprava je o dost rychlejší…ale chápu tě, boj o místo v kuchyni je pech :(

Uživatel je onlineivašot.
Kelišová 6584 příspěvků 06.11.18 13:45
@Zzzuz píše:
@nini77 my máme na indukci pánev přímo na palačinky od Tescomy. Palačinky se krásně udělají bez oleje a vůbec se nepřichytávají. Z čehož jsem měla velkou radost, dokud mi manžel neřekl, že má raději klasické „babiččiny“ palačinky pěkně na oleji s křupavými okraji :-D :-D :-D Takže návrat k hluboké pánvi a k oleji (ale jen pro manžela) :-(

U nás jsem se s palačinkama dělanýma nasucho taky nechytla :lol:

nini77
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 8 inzerátů 06.11.18 13:54

@paandoraa ještě to zvážím. A ty máš přímo tento typ?

Fazulina
Závislačka 3689 příspěvků 06.11.18 13:55
@nini77 píše:
@paandoraa to vypadá zajímavě. Ale nerada bych další objemný přístroj do kuchyně. Pánev je taková skladná… Je to o hodně lepší než pánev?

Mam pánev na palačinky od Tupperware, je skvělá, dá se i bez oleje.

Teresa.p
Kecalka 277 příspěvků 06.11.18 14:10

mam tefal soupravu co ma pridelavaci rukojet a ta panev je idelani ba palacinky. syn ma rad a ja je delam min 2 krat tydne. panev vyuziji na smazeni vsecho takze super.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22220 příspěvků 06.11.18 14:16

Vše dělám na Tefal pánvi s titanovým povrchem :palec:

kamiŠ
Generální žvanilka 23801 příspěvků 06.11.18 14:30

Taky mam nizkou od tefalu ;)
Delam skoro porad a na sucho.
Neprijde mi ze bych u toho stala nejak dlouho a to delam vzdy minimalne z litru mlika :mrgreen:

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 06.11.18 14:44

Mám od Tefalu na palacinky. Sama jsem si jí nekupovala, že mi na to stačí klasická. Dostala jsem jí jako dárek a je to pecka ;) je lehoučká a udelas na ní krásné velké palacinky, jednu jako druhou :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >